reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witamy w dziwny dzien-raz leje raz swieci slonko!!!Nic nie mozna zaplanowac:-( Ja jestem po pracy, po obiado-kolacji :-) Alez mi sie grafik trafil, raz pracuje 8 godzin raz 2:baffled::baffled:
talia buziaczki dla Gabi:tak::tak::tak:
Madzienka super zakupy, my musimy tylko dokupic buty i czapke zimowa:-)
fogia tzn ze odwiedzasz Lublin:-):-):-)
mandziula znasz sie na grzybach???
aluska ale super okazje trafilas :-)
 
reklama
My na targi wybieramy się jutro koło 11 więc zdam Wam relację czy warto...
organizowany jest konkurs jeśli jesteście chętne
http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/298920,wygraj-w-kurierze-wycieczke-do-disneylandu,id,t.html
czekam na relacje:tak::tak:
Hej dziewczyny,
znacie może jakiegoś dobrego lekarza ginekologa który bez problemu wypisuje zwolnienie l4? Jestem w 5m-cu i moja pani ginekolog powiedziała że mi więcej nie wypisze bo nie chce mieć problemów z ZUS-em. A do pracy wrócić nie mogę bo po pierwsze nie chcą za mnie brać odpowiedzialności w razie gdyby coś się stało, po drugie mój pracodawca nie jest w stanie zapewnić mi odpowiednich warunków do pracy bo praca na kasie w markecie budowlanym chyba nie jest odpowiednim zajęciem dla kobiety w ciąży. Więc jeśli coś wiecie to prosze dajcie mi znać.
jak dla mnie mój lekarz jest dobry a że ja nie potrzebuje zwolnienia to niestety nie wiem czy tak bez problemu je wypisuje więc tez nie bardzo mogę pomóc:zawstydzona/y:
no i poczytałam was i nie wiem co miałam której napisać:angry::angry::angry::crazy::crazy::no::no: przez tą pogodą boli mnie dziś głowa i w pracy jak na piatek strasznie dużo było do roboty i nie wyrobiłam się ze wszystkim , jak ja tak nie lubię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale przynajmniej świeci słońce:tak::tak::tak:
my jeszcze dzis market musimy nawiedzić bo sie jedzenie pokończyło więc jak się młode wyśpi to jedziemy :tak::tak:
ide po obiadku posprzątak bo samo cioś się nie chce:-D:-D
Mandziula współczuję bólu głowy:-(
oj jak bym chciała pojechać na grzyby do lasu:sorry2: ale mojego za chiny na taką wycieczkę nie wyciągnę:baffled:
Maltanka miłego spędzania czasu u babci:tak::tak::tak:
Cześć czytam Was ale brak mi sił by się odnieśc jestem taka dziś padnięta że hej a Gabi daje mi do wiwatu, do tego jestem sama do jutra popołudnia:no:
Oby jeszcze tę dobę przetrwać
oby ten czas samotny szybko Ci zleciał:tak::tak:
Witamy w dziwny dzien-raz leje raz swieci slonko!!!Nic nie mozna zaplanowac:-( Ja jestem po pracy, po obiado-kolacji :-) Alez mi sie grafik trafil, raz pracuje 8 godzin raz 2:baffled::baffled:

aluska ale super okazje trafilas :-)
sama pewnie bym jej nie wylukała;-) to znajoma ją wyszukała bo nie wisiała tam gdzie dla dzieci ciuszki tylko tam gdzie dla dorosłych:tak::tak: następnym razem też się z nią wybiorę;-):-p

ale Ci grafik ułozyli:szok::nerd:
 
Aluśka super kurteczka za niewielkie pieniądze:-) fajnie, że teściowa wyjechała w końcu odpoczniesz
Talia kochana dasz radę, przetrwasz
Mandziula udanego grzybobrania:tak:
Maltanka idziecie tylko na ślub cywilny czy też jakieś przyjęcie się po nim szykuje?
Kari_z ja chodziłam do przychodni na Junoszy i tam Pani doktor Ł. bez problemu wypisywała mi zwolnienie. Ona przyjmuje w poniedziałki chyba popołudniu i w środy od rana. Wcześniej trafiłam tam na innego lekarza który nie był chętny do dawania zwolnienia mimo, że miałam zagrożoną ciążę. Mąż mi zawsze powtarzał, że jeżeli mi odmówi zwolnienia to niech napisze mi oświadczenie że nie wystawia mi L4 i w razie czego odpowiedzialność spadłaby na niego.
 
Ostatnia edycja:
Aluśka super kurteczka za niewielkie pieniądze:-) fajnie, że teściowa wyjechała w końcu odpoczniesz
odpocznę i to jak;-) bo mi już nerwa dziś naruszyła bo powiedziała Przemkowi ze ja ostatnio nic nie robię tylko przed kompem siedzę:crazy: a to dlatego że drzwi od pokój zamykam i nie ma wglądu do tego co konkretnie robię a według niej nic oprócz siedzenia przed kompem w pokoju robić się nie da:baffled: a ciekawe skąd te pudła z ubrankami sie wzięły:crazy:
 
odpocznę i to jak;-) bo mi już nerwa dziś naruszyła bo powiedziała Przemkowi ze ja ostatnio nic nie robię tylko przed kompem siedzę:crazy: a to dlatego że drzwi od pokój zamykam i nie ma wglądu do tego co konkretnie robię a według niej nic oprócz siedzenia przed kompem w pokoju robić się nie da:baffled: a ciekawe skąd te pudła z ubrankami sie wzięły:crazy:

Jejku kochana! Ale masz cierpliwosc:-) mam nadzieje tylko,ze M jest za Toba:-)
 
odpocznę i to jak;-) bo mi już nerwa dziś naruszyła bo powiedziała Przemkowi ze ja ostatnio nic nie robię tylko przed kompem siedzę:crazy: a to dlatego że drzwi od pokój zamykam i nie ma wglądu do tego co konkretnie robię a według niej nic oprócz siedzenia przed kompem w pokoju robić się nie da:baffled: a ciekawe skąd te pudła z ubrankami sie wzięły:crazy:
Masz jakąś nawiedzoną teściową:no:, zachowuje się jakby sama nigdy nie była w ciąży! Współczuję Ci. Nie dawaj się jej:tak:
 
Sunday takie grafiki sa do przejścia moze z czasem coś innego będą mogli Ci zaproponować jak już sie u nich zadomowisz:-D
aluśka superowy zakup, jak tu z dzieckiem chodzić po ciuchach skoro wszystkei albo na piętrze lbo w piwnicy i zjazdów brak, dyskryminacja. Odpoczywaj bez teściówki jak ja bym miała mieć swoją na co dzień to bym zwariowała:no: Jak to dobrze że wcale do nas blisko nie ma.
mandziula udanego grzybobrania, ostrożnie tylko:happy::happy2:

Moja niunia właśnie usypia po trudach dzisiejszego dnia i ja wcześnie się położę tylko muszę przeglad zdjeć zrobić bo do odbitek trzeba wyselekcjonować.
Dobrej nocy i miłego weekendu
 
Pisałam, pisałam i mi skasowało:wściekła/y:
Jutro rano jadę na KTG i jak wszystko będzie ok to jedziemy do rodziców na krótki weekend. W niedzielę mamy wesele dziadków, obchodzą 50-lecie ślubu i wielka impreza na 60 osób :szok:. Ochoty jechać nie mam , ale muszę bo przykro dziadkom będzie jak się nie zjawię.
Pewnie jutro już nie zdążę zajrzeć do Was, więc już dzisiaj życzę Wam udanego wypoczynku:-). Pogoda ma sprzyjać:tak:
 
Hej dziewczyny,
znacie może jakiegoś dobrego lekarza ginekologa który bez problemu wypisuje zwolnienie l4? Jestem w 5m-cu i moja pani ginekolog powiedziała że mi więcej nie wypisze bo nie chce mieć problemów z ZUS-em. A do pracy wrócić nie mogę bo po pierwsze nie chcą za mnie brać odpowiedzialności w razie gdyby coś się stało, po drugie mój pracodawca nie jest w stanie zapewnić mi odpowiednich warunków do pracy bo praca na kasie w markecie budowlanym chyba nie jest odpowiednim zajęciem dla kobiety w ciąży. Więc jeśli coś wiecie to prosze dajcie mi znać.


mój gin bez problemu wypisywał:tak::tak:a byłam też raz w Luxmedzie u tego, kto akurat był....jakiś mężczyzna....też wypisał:tak::tak:
Cześć czytam Was ale brak mi sił by się odnieśc jestem taka dziś padnięta że hej a Gabi daje mi do wiwatu, do tego jestem sama do jutra popołudnia:no:
Oby jeszcze tę dobę przetrwać
trzymaj się kochana....Gabi kiedyś padnie;-);-);-);-)
Hejka znowu;-)
po teściowa siorka przyjechała i na wieś wybyły hura;-):-p
Zaliczyłam już wypad ze znajomą do Ciuszka i bardzo ladną kurteczkę z Nexta Amandzi kupiłam taką miej więcej na jesienną pogodę:tak::tak:
o taka sama jak na tej aukcji tylko ja dałam całe 8,5zł:-p
NEXT kultowa Alaska z LALA i pieskiem 3-4 (1201740484) - Aukcje internetowe Allegro
plus do tego fiolotowy szaliczek ze świnką peppą i czapeczkę też fioletową ale z misiem:rofl2:


super kurteczka i udane zakupy:tak::tak::tak::tak:
odpocznę i to jak;-) bo mi już nerwa dziś naruszyła bo powiedziała Przemkowi ze ja ostatnio nic nie robię tylko przed kompem siedzę:crazy: a to dlatego że drzwi od pokój zamykam i nie ma wglądu do tego co konkretnie robię a według niej nic oprócz siedzenia przed kompem w pokoju robić się nie da:baffled: a ciekawe skąd te pudła z ubrankami sie wzięły:crazy:


ależ masz wstrętną teściową:no::no::no::no::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

mandziula dużo prawdziwków życzę:tak::tak::tak::tak::tak:
justyna udanego świętowania i oby maleństwo poczekało do powrotu;-);-)
 
reklama
Hej dziewczynki
ano byliśmy dziś w Lublinie i w sumie nic konkretnego nie załatwiliśmy.

Przede wszystkim w sferze zakupów wyjazd kompletnie nam się nie udał.
W h&m chciałam sobie kupić dżiny ciężarówkowe, a tymczasem jedno wielkie rozczarowanie. Niby spodni było sporo ale wszystkie zupełnie nie w moim stylu (zwężane nogawki) no i ceny z kosmosu. W promocji było sporo bluzek ,tunik ale wyglądałam w nich jak w workach na kartofle.:no:
Mieliśmy też kupić w mediamarkt jakiś prezent ślubny mojej siostrze i też wyszliśmy ze sklepu z niczym.
Oczywiście zajrzałam do smyka za jakimś drobiazgiem dla FIlipka i jak zobaczyłam te maciupeńkie, prześliczne bodziaczki, kaftaniki, śpioszki to nie mogłam się oderwać. Niczego nie kupowałam ale nie mogłam się napatrzeć na te cudeńka. :-)

Skoro z zakupów nic nie wyszło to przynajmniej wyciągnęliśmy mojego tata i brata na obiad do Spinxa. :-)

a taki sklep to też w Lublinie jest?:sorry2:
nie mam bladego pojęcia :szok:

Ja myślę że z 4D to spokojnie jeszcze 2-3 tygodnie możesz poczekać...
I jak udały się zakupy w Lublinie???
ano poczekam, a co do zakupów to j.w.

hello żyje dziękuję za smski, telefony ;-)
telefon miałam pod ładowarką dlatego nie odbierałam :-D

odezwe sie wieczorkiem kochane mam duuuzo pracy
no no no. :angry: Tak nas straszyć!! Dopiero jak się hurtem rzuciłyśmy to się odezwałaś. no no no ;-);-);-)

Zmykam pisać pracę zaliczeniową bo właśnie przypomniałam sobie, że jutro mam zajęcia na kursie kwalifikacyjnym. :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Do góry