reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Cześć Dziewuszki :)
Więc jestem już po wizycie :) czułam wasze kciukasy z każdej strony za co ogromne dzięki, chyba przyniosły mi szczęście ponieważ nie porobiły się torbiele po stymulacji clo (ten cykl bez) ani czekoladówki. Lekarz stwierdził, że jest czysto i mam "bardzo ładną śluzówkę jak na moją chorobę i bez stymulacji" i pęcherzyk 14 mm :) a to dopiero 9-10 dzien cyklu. Teraz muszę czekać do poniedziałku na kolejna wizytę i zobaczymy czy pęcherzyk urósł i śluzówka się zwiększyła. Ale i tak jestem szczęśliwa bo bałam się o te torbielki. To z pewnością dzięki waszym kciukom :)

Ja też trzymam za was a raczej za nas wszystkie kciuki noi oby do marca :) życzę owocnych starań. Pozdrawiam
 
reklama
nadzieja to super wiadomości :tak: więc teraz trzymamy kciuki za pęcherzyk :-)
choć mi się nie udaje, miło czytać, że którejś z nas się udaje. Małymi kroczkami do celu :tak: miłego i fasolkowego wieczoru dla wszystkich ;-)
 
Hej. Ja tez się bardzo cieszę, że nie ma torbieli, bardzo się bałam. a teraz niech rośnie ten pęcherzyk. Śluzówka to chyba tzn tak mi się wydaje, że to dzięki wiesiołkowi, ale nic lekarzowi o nim nie mówiłam :) Pierwszy cykl go zażywam.
liju dzięki. a co do ciebie to może nie wszystko stracone, podobno dzidzia przychodzi wtedy kiedy się tego nie spodziewamy i najmniej oczekujemy :) więc trzymam kciuki. Widziałam twój wykresik. Chciałam Ci tylko powiedzieć, że wiesiołka podobno bierze się do owulacji (bo później zażywany, może prowadzić do poronień i nie utrzymuje ciąży). Ja tak będę brać, a z tego co widzę u ciebie to Ty jesteś po owulacji i nadal łykasz.

Pozdrawim
 
no właśnie nie jestem pewna czy ta owulka była, bo za mały spadek, test chyba źle zinterpretowałam, bo krecha testowa była jednak ciemniejsza no i z obliczeń wychodzi mi na ok 4-6.02 :/ . ale na wszelki właśnie od dziś nie biorę już.
 
Mam takie do was kobiety pytanie, czy boli was brzuch poniżej pępka, taki rozpierający ból. Czy może to być przez endometriozę. Bo ginekolog nic nie widzi na usg niepokojącego.
 
Mam takie do was kobiety pytanie, czy boli was brzuch poniżej pępka, taki rozpierający ból. Czy może to być przez endometriozę. Bo ginekolog nic nie widzi na usg niepokojącego.

SonySony - ja miałam taki rozrywający ból przy torbieli jajnika, właśnie poniżej pępka. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to torbiel, ból był tak silny, że w nocy pojechałam na pogotowie, i tam wszystkiego się dowiedziałam. Dziś jak już jestem po laparo, miesiączki przechodzę prawie całkowicie bezboleśnie, jak ręką odjął :) A tak z torbielą miałam 2 dni z życia wyjęte... Coś okropnego...


A tak z innej beczki - jestem już po usunięciu zęba i jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, nic mnie nie boli, biorę antybiotyk i przeciwbólowe tabletki i czuje się świetnie. Trochę żałuje, że tak długo zwlekałam, ale lepiej późno niż wcale prawda? Tym bardziej, że sytuacja mojego zęba nie była za ciekawa :/ Nareszcie czuję się taka zdrowa :D Dziwne uczucie, nie potrafię tego wyjaśnić i pewnie dla Was to głupio brzmi, ale ja pierwszy raz w życiu mam na raz wszystkie zęby zdrowe, poleczone, a tych co nie udało się uratowac to pousuwane.

Mi właśnie okres się kończy i zaczynamy staranka, chciałabym aby się udało bo już kilka razy przekładaliśmy, albo nie mogliśmy się starać, a to właśnie przez torbiel, a to miałam wizytę u gina, i chciałam wiedzieć czy wszystko ok, a to badania robiłam, a to zęba trzeba było usunąć...

Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie
 
SonySony - ja miałam taki rozrywający ból przy torbieli jajnika, właśnie poniżej pępka. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to torbiel, ból był tak silny, że w nocy pojechałam na pogotowie, i tam wszystkiego się dowiedziałam. Dziś jak już jestem po laparo, miesiączki przechodzę prawie całkowicie bezboleśnie, jak ręką odjął :) A tak z torbielą miałam 2 dni z życia wyjęte... Coś okropnego...

No właśnie byłam na usg i nic nie ma. Myślałam, że może to przez endometriozę. No chyba że coś w pęcherzu jest nie tak.
 
SonySony - Więc jak nie wychodzi nic na usg to widocznie nic tam nie ma, może faktycznie przebadaj pęcherz.
A może to tylko jednorazowy ból? Jakiś nerwoból?
 
SonySony ja przed ostatnim @ miałąm taki ostry ból. i wylądowałam w nocy na pogotowiu. na usg nic nie wyszło, dostałam zaszczyk i przeszło. teraz (9.02 i 15.02) mam zamiar zapytać gin co to może znaczyć i zrobić komplet badań z hormonami włącznie.
jak już pytamy o różne dolegliwości to też mam pytanie, może głupie, ale.... czy boli was blizna po zabiegach na endo? bo mnie tak :/ ponieważ endo wyszła mi w pępku, to tylko tam na razie miałam zabieg. i teraz, wydaje mi się, ok owulacji pępek staje się wrażliwy, czasem wręcz boli i robi się trochę ciemniejszy (jakbym miała siniaka) i to trwa 3-4 dni i znika...
 
reklama
chciałam coś napisać i zapomniałam co...skleroza?????

ja z tymi bólami nie pomogę, bo ani mnie tak brzuch nie bolała, ani blizna mnie nie boli...
u mnie dizisiaj 3dc po miesiaczce aplikacja kolejnych leków, potem kontrola i już pewnie będzie marzec...tak więc dziewczynki, ja nie mam wyboru, marzec musi być mój!
 
Do góry