reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Witajcie
liju niech taki humorek zostanie na zawsze !!! :-) ja po tym spotkaniu integracyjnym, też jakoś lepiej się czuje psychicznie ;-), potańczyłam, pośmiałam się i wogóle nie było tematu ciąża itp., chyba potrzebowałam wyjazdu i zmiany otoczenia choć na chwilkę POLECAM, a Ty byłaś na tym spa?
Nadzieja wszystkie znamy ten ból i bardzo Cię rozumiemy, dlatego tu jesteśmy, żeby podtrzymać Cię na duchu, laparoskopia to naprawdę nic strasznego, jak dla mnie najgorsze było to całe przygotowanie do zabiegu, a później trochę bolało w barkach, także jeżeli lekarz Wam zaleca laparoskopie, żeby poznać dokładną przyczynę nie możności zajścia w ciążę, to się jej poddajcie. Także trzymaj się, a może okaże się, że do tego czasu już nie będziesz musiała mieć tego wszystkiego? w każdym razie trzymam kciuki:-)

wikula a ten lekarz to facet czy kobitka hihihi :-D
 
reklama
Nadzieja83 Nie martw się kochana, przytulam Cię mocno:tak: Mi również się w tym miesiącu nie udało,a miałam lekką nadzieję,że jak odstawię wszystkie leki, zajmę się czymś innym i przestanę myśleć to się uda-poza tym ten głupi test pokazał mi 2 wyraźne krechy 5 dni po owulacji:-( więcej nie robię żadnych testów, chyba,że @ spóźni mi się tydzień.... Nie udało nam się teraz,ale 3majmy kciuki za marzec!!!! p.s.: ja zrezygnowałam teraz z laparoskopii,ale co się odwlecze to nie uciecze, więc nie wykluczone,że jeszcze wrócę do tego tematu!
Wikula zaczęłaś leczenie,więc jesteś na dobrej drodze do pozbycia się endometriozy i na pewno tak się stanie. W przypadku tak długich oczekiwań na dziecko(jak my wszystkie czekamy),to parę miesięcy nie robi różnicy. Główka do góry!!!
 
To też słyszałam, że testy owulacyjne pokazują dwie kreski jak jest ciąża, ale u mnie się jakoś nie sprawdziło. Może to działa przy wysokim stężeniu Beta HCG.
Byłam wczoraj na usg i w 10 d.c. pęcherzyk ma 17 mm, a endometrium 7 mm, i to wszystko bez stymulacji. Za tydzień sprawdzę czy pękł. Niestety chłopek za granicą i nie mogę nawet marzyć teraz o ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Karolcia79 i SonySony w ciąży na pewno nie jestem!! Ten test co pokazał mi 2 kreski 5 dni po owulacji to był test ciążowy,ale musiał być jakiś trefny,bo w dniu kiedy dostałam @ na innym teście nie było już nic... Zrobiłam go tak szybko,bo mi lekarz kazał, do tej pory nie rozumiem czemu?jak 5 dni po pęknięciu pęcherzyka może wyjść pozytywnie test ciążowy?! Głupota jakaś:-(
 
A byłaś stymulowana? Lub dostałaś jakiś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka? Bo zastrzyki właśnie na pęknięcie dają fałszywy wynik do 10 dni po podaniu. Albo masz tak jak ja że coś tam niby się dzieje, ale miesiączka przychodzi lub wczesne poronienie. Czytałam trochę wstecz i znalazłam twoją wypowiedz, że lekarz po usg zobaczył płyn, może tą owulację miałaś wcześniej.
 
Ostatnia edycja:
AniaSm jak po drugim porodzie faceci mają nas w nosie, to ja rodzę trojaczki...:szok::szok::szok:

Karolcia tylko nie opuszczaj nas na ten czas co będziesz się leczyć:no::no::no:
 
tere fere za to opiekuje się nią więcej niż Kubą ,albo mi się tylko tak wydaje :-D , za to od znajomych dostałam mnóstwo kwiatów i prezentów , to pewnie dlatego odpuścił (jak rodziłam Kube szpital był zamknięty dla gości bo panowała świńska grypa)
a może twój ci coś kupi za pierwsze i za drugie i za trzecie i nawet za czwarte jeśli się tylko zdecydujesz :tak:
 
GIENIEK przepraszam, ze tak z doskoku sie wcinam ale proponuje zrobić jutro rano badanie krwi na oznaczenie Hcg i będziesz miała jasność sytuacji, czy jesteś w ciąży mimo @; czy tez poroniłaś. Dzisiejsze testy są naprawde wiarygodne.
 
reklama
hejka :)
karolcia na spa nie byłam bo skręcałąm się z bólu w domu :-( ale stwierdziłyśmy, że odbijamy sobie kiedy indziej.
terefere no to się rozpędziłaś. od razu trojaczki :-)
gieniek
ja na twoim miejscu chyba bym zwariowała. najpierw wymarzone 2 krechy, później @ i 1 krecha. trzymaj się :tak:
dziewczyny
mam pytanko. chcę iść na monitoring cyklu, żeby sprawdzić czy wogule mam owulkę, czy pęcherzyk pęka. wyliczyłam sobie, że powinnam mieć ok 6.02. lekarz, do którego zamierzam się udać przyjmuje we mwtorki i piątki. w jakie dni powinnam umówić się do niego? myślałam o 3.02 i 7.02. cz lepszy byłby 10.02?
 
Do góry