reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Aj no właśnie! Dzień Babci i Dziadka... Ja już nie mam, więc niestety już nie obchodzę. Ale jutro pójdę na cmentarz.

Dzieci w przedszkolach mają fajne występy. Ja też bym chciała iść do mojego chrześniaka. Ale nikt nie wymyślił DNIA CHRZESTNEJ MATKI...Buuuu:confused:

Chyba pójdę na Dzień Matki. W końcu jestem Chrzestna Matka:tak: a dzieci na scenie są takie słodziuchne.
 
my mamy baaardzo leniwy weekend. wczoraj odwiedziliśmy dziadków a wieczorkiem wykąpałam psa. oprócz tego obijamy się :tak: ni i oczywiście, tak jak terefere napisała pracujemy nad fasolką :-):-):-):-):-)
miłej, spokojnej niedzieli !!!!!!
 
Ja byłam na weekendzie u rodziców i u babci.
Gieniek u mnie lekarz podejrzewa, że mogę mieć mikrozakrzepy(dlatego mam zrobić badania na trombofillie) lub endometriozę, a tu już laparoskopia. No i mam większą dawkę kwasu foliowego brać 5 mg.
 
tere fere no mój chrześnik mi co roku składa życzenia w dniu matki :tak: ,
liju powodzenia w starankach :tak:
u mnie dzisiaj było piękne słońce więc wykorzystaliśmy dzień na spacerowanie po górkach :tak:,moje biedne nogi
 
Cześć dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, ale pisałam kiedyś z Wami.
Też jestem po laparo, podejrzewali u mnie endometrioze, na szczęście dla mnie oazało się że to zwykł, najzwyklejsza pod słońcem torbiel prosta. Poprostu na obrazie usg wyglądała jak torbiel endometrialna.
Teraz znowu staramy się z mężem o dziecko, ale coś nie wychodzi :-( Czuję, że zbliża się @ - bolace piersi, zmiany nastroju, napady czekoladowe... A kochaliśmy się w owulację, wtedy akurat byłam u lekarza i sam potwierdził że owulka, bo dużo śluzu. I nadal nic :(
 
ja weekend mialam zalatany, stąd moja nieobecność...dzisiaj jadę do dziadków, jutro też mam zaplanowane różne rzeczy, ale mam nadzieję że uda mi się coś poklikać:)))
Czekam na wynik posiewu, na @ i potem mam nadzieję wznawiam staranka na całego!
 
reklama
hej dziewczyny! jak po weekendzie? ja tak się wyleniuchowałąm, że dzisiejsza pobudka była straszna!!!!
AniaSm zazdroszczę gór. pewnie śnieg też macie.... u mnie, owszem, ciągle pada ale deszcz :wściekła/y:
marysieńka23 witamy ponownie :blink: cieszę się, że to tylko zwykła torbiel. co do starania, ehhh, wszystkie przez to przechodzimy. w grupie raźniej :tak:
 
Do góry