reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

dam znac wyobrazcie sobie ze od lekazra poszlam do poloznej po to zeby zarejestrowala mnie na to usg no i ona do mnie ze za miesiac bo nie ma terminow ...Ja przejeta cala ta sytuacja lzy w oczach babka patrzy na mnie ( bo ja jestem panikara ..tak po ciazy mi sie zorbiło :p ) i chyba z litosci wcisnela mnie na jutro .... ale mnie zastanawia ze lekarz wybadal to badaniem ginekologicznym bo z tego co czytam to sie wykrywa przez usg ... jak to jest no i teraz panikuje ze torbiel juz duza ..boszzzz
 
reklama
Agula jeśli dopochwowe USG to pęcherz pusty. Będzie dobrze. Bardzo często zamiast torbieli okazuje się, że to niepęknięty pęcherzyk.

Swoją drogą, moja koleżanka już była jedną nogą na tamtym świecie, bo pani profesor powiedziała, że ma guza na prawym jajniku i kazała lecieć na markery nowotworowe. Stwierdziła też, że to już nie jest zwykły guz, tylko coś już brzydkiego i tyle. Umówiła ją do siebie do szpitala i kazała się przyszykować na operacje. Koleżanka była załamana. Rozpaczała, płakała, przeżywała piekło!
Po tygodniu poszła na wizytę do jakiegoś profesora chirurga onkologa. Zabrała zdjęcia z USG itd. Okazało się właśnie, że to był pęcherzyk Graffa. I to nie na prawym lecz na lewym jajniku. I tak nie wierzyła, więc po dwóch tygodniach poszła ponownie i wszystko jest OK.
 
terefere - zdarzają się neistety tacy niedouczeni lekarz, którzy tylko niepotrzebny zamęt wprowadzają, aż szkoda słów!
A opieprzać to będę was częściej, jak zajdzie taka potrzeba, hehee polecam się:))
 
no właśnie, musimy zacząć myśleć pozytywnie, ja mam postanowienia noworoczne: planuje zrzucić parę kilo:eek:, no i iść do nowego lekarza na konsultacje zbyt długo z tym zwlekałam, nie załamywać się tylko szukać rozwiązań. :-)

Agula będzie dobrze:)

wikula tak trzymać, stawiaj nas do pionu jak będzie trza..:-)
 
Ostatnia edycja:
wikulaa opiepszaj regularnie i brutalnie:-)
karolcia idź kochana koniecznie!!! i dawaj znać co powie. trzymam kciuki!
Agula - nie panikuj. mnie lekarze przeciągneli po wszytkich specjalistach i bardzo nastraszyli. okazało się, że to endo. ale u ciebie może być włąśnie tylko pęcherzyk :-) i pamiętaj lekarz też człowiek - myli się jak każdy z nas. dlatego ja jestem zwolenniczką sprawdzenia niepewnych rzeczy u co najmniej 2 lekarzy
mój P. stwierdził, że mam iść gdzieś i się zrelaksować. dlatego w weekend z bratową idziemy do spa :tak:
 
reklama
Fajnie, że jest to forum. Stawiamy się wszystkie do pionu, albo pocieszamy. Zauważyłam, że albo wszystkie mamy dobry humor, abo kiepski. Hhihihihih. wpływamy na siebie poniekąd.:tak:
 
Do góry