reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

tego czy to nasienie było odpowiednio przechowywane to nie mogę mieć pewności a może nawet mogę się spodziewać, że pewnie nie.
 
reklama
za tą inseminację nie płaciliśmy była to inseminacja na NFZ w szpitalu, jeśli się robi w szpitalu to trzeba się liczyć z 2-3 dniowym pobytem, a jak robiliśmy u mojej lekarki w gabinecie to płaciliśmy 500 zł no i trzeba było jeździć na ocenę do gabinetu, każda wizyta 100 zł no i 200 zł na leki czyli wyniosło to nas 1000 zł
 
mam pytanie, czy któraś z was brała luteinę bo mi się od wczoraj bardzo spać chce i nie wiem czy to przypadek czy to po luteinie
 
w ulotce na pierwszym miejscu w skutkach ubocznych wymieniona jest senność, a teraz bolą mnie też piersi od tej luteiny. Jak brałam dudhaston to mnie nic nie bolało ani spać mi się nie chciało
 
Hej!

Mnie też od luteiny nic nie było.

Ale za to teraz zaczynają się kolejne skutki uboczne po Dipherelinie.
Okropne pryszcze na facjacie:wściekła/y: Bllleeeeeehhh....

Nakładam teraz kilo tapety.
 
byłam dzisiaj na USG i znowu mam cienkie endometrium, tylko 9 mm a jak wychodziłam ze szpital miało 12,5 nie wiem dlaczego tak się dzieje lekarka też nie wie :szok:
 
reklama
Do góry