reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
hej dziewczyny ja również mam endo 5*4 zgłosiłam się do lekarza bo od ponad 3 lat staramy sie o dzidzie poprzedni lekarz cały czas mnie "leczył" antykoncepcją i co to dało?? Dało tyle że mam prawdopodobnie zablokowaną przysadkę mózgową:wściekła/y:wiec nie wiem juz czy antykoncepcja pomaga czy szkodzi co lekarz to inna teoria. do tego mam niedoczynnośc tarczycy i pms i tu juz u mnie sie pojawia załamanie bo nie wiem co mam robic??:-(
 
u1... Musisz trafić na dobrego lekarza, który potrafi określić, co jest Twoim głównym problemem. Niesłyszałam, żeby antykoncepcja leczyła niepłodność, ale może po prostu się z tym nie spotkałam.

A skąd wiesz, że masz endo, skąd wiesz że masz zblokowaną przysadkę?? Jakie badania miałaś robione??
Napisz coś więcej kochana...
 
w weekend będziemy z mężem " działać" wierze, że tym razem się uda:-), natomiast wśród znajomych mamy wysyp dzisiaj dowiedziałam się o dwóch ciążach, mam nadzieje, że nie długo dołączymy to tego grona.
 
reklama
No stara, ale nie przeszkadza to w tym, żeby sobie zrobić romantyczny wieczorek... Może jak tak nabierzecie ochotki na siebie to małżowinek uzbiera więcej żołnierzy do ataku na Twoje Jajo! :eek:
 
Do góry