reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

liju moja lekarka nie chciała ryzykować z odczulaniem w trakcie moich starań ponieważ zawsze jest ryzyko wstrząsu anafilaktycznego po podaniu szczepionki
 
reklama
Kachna84 wiem. Ja zaczęłam odczulanie 4 lata temu. Praktycznie to końcówka, nie mam już objawów (odczulam się na trawy i zboża). Za to zaczęły mi dokuczać pleśnie i grzyby (akurat teraz pyli) i kurz :/ więc jak nie urok to..... Nigdy nie miałam nawet najmniejszych dolegliwości po szczepionce, jednak stres jest. Tyle się staramy, nie chciałabym żeby to zaszkodziło, a przy końcówce też szkoda rezygnować....
 
Heja. Jestem po wizycie. Mały waży 2871 g i szyjka się skraca, ma ok 2 cm i jest miękka. Dr mówiła że wszytsko idealnie się szykuje do porodu SN. :)))
 
kachna no i jak jajka? Duże i okrągłe??? Hihiihihi.... &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

liju szybko minie te 10 dni, widzisz już prawie minęło :-)

Sony no to masz już dużego bobucha w brzuchu!!!! Do terminu to już ze 3500 będzie ważył. :tak::-)

U nas 3dniówka minęła, teraz gil siedzi. Normalnie fatum jakieś. A jutro atakuję Turcję. Odezwę się jak wrócę.
 
dużo się dzisiaj nie dowiedziałam ponieważ nie było mojego lekarza bo był na konferencji, wiem tylko, że na obu jajnikach rosną jajeczka a endometrium 5 mm więcej się dowiem na poniedziałkowej wizycie.

udanych wakacji tere fere, zazdroszczę ci ponieważ uwielbiam Turcję, mogłabym tam mieszkać
 
reklama
dzisiaj już był mój lekarz i powiedział mi, że na lewym jajniku mam 5 jajek a na prawym 4 średnio po 10 mm, endometrium 7 następne podglądanko w środę
 
Do góry