reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

To ja się rozchorowałam i umieram już od czwartku wieczorem. Katar,gardło wszystko mnie boli. Wczoraj byłam u lekarza i nic poza tym co brałam mi nie zwiększyła. Dalej zdycham, gardło podrażnione, naczyńka w nosie popękane i głos mam zmieniony. Jak nie urok to sraczka. Leżę w łóżku i nic mi się nie chce, a dziś ładne słoneczko :( Mam nadzieję że nie urodzę, bo fatalnie się czuję.
A tu mój basiorek
 
Ostatnia edycja:
reklama
sony jaki ładny brzuszek, kurcze ty już na wylocie, jak ten czas szybko płynie,.
Ja zaczyna m się trochę źle czuć chyba to po zastrzykach
 
sony, wiem co przeżywasz, bo też na koniec byłam chora. Najgorszy był kaszel, cały brzuch mi skakał, a nie powinien już w tak póznym etapie. Ale co tu robić, do tego uzależniłam się od kropli, bo nie mogłam oddychac w nocy, pewnie też z powodu bębna. Masakra normalnie. Noce nieprzespane. Współczuję Ci. Wracaj szybko do zdrowia Słońce. A brzuszek masz cudowny :*

Moje dziecię ma trzydniówkę. Też masakra. Gorączka 39,5st. Widać, że cierpi maluszek, ale na szczęście nie płacze. Najgorzej boję się w nocy, bo wtedy ma wysoką tempkę, a ja doglądam, żeby drgawek nie dostał. Paracetamol już nie działa. Nurofen na szczęście tak. Biedny ten mój malutek.:-:)-:)-(

kachna
dobrze dobrze, czuj się zle:dry::sorry2: to dobrze wróży...
 
Tere tego też się najbardziej boje, mały będzie chory a ja nie będę wiedziała jak mu pomóc. No ale od czego są forumowe mamuśki :) Niech Tymek szybko zdrowieje. Tragedia co się teraz dzieje, wszyscy chorzy.
Kachna wszystko mozliwe że to od zastrzyków, ale nie daj się !!!
 
AniaSm ja to nie wiem czy miałam kontrast, nie powiedzieli mi tego, a w wypisie nic o tym nie było.

Dzięki kochane!
Tymek już ciut lepiej. Dostaje co 6-8 godzin nurofen, bo paracetamol nie zbijał już nic gorączki. Był kąpany w chłodnej wodzie i to dużo pomagało jak na lek było jeszcze za wcześnie. Chyba typowa 3dniówka, bo nadal nic się nie rozwija, ani katar, ani kaszel, więc jakby czekam na wysypkę, która wieńczy choróbsko... Oby nie dostał jej na buzi, bo na chrzcinowych fotach będzie robił za biedronkę.
 
dziewczyny czy znacie jakąś nazwę leku na alergię, który można stosować w ciąży ponieważ, te które teraz biorę są zakazane w ciąży a moja lekarka alergolog z którą rozmawiałam przez telefon nie chciała mi go podać tylko naciskała, że musimy się spotkać no i kasę za wypisanie recepty zgarnąć:wściekła/y:
 
reklama
kachna84 niestety nie wiem. 24.09 mam odczulanie, więc dopiero wtedy mogłabym się zapytać. ale jak dowiesz się wcześniej, to proszę napisz, pewnie mi też się przyda. a odczulasz się? bo mi został jeszcze ok rok, niby można w ciąży. ale ja mam duże wątpliwości, boje się żeby to nie zaszkodziło po ivf...
tere zdrówka dla Tymusia!
Sony piękny brzusio! ty też kochana kuruj się!
millia śliczna kruszynka. a ty jak się czujesz? jak samopoczucie? złapaliście już jakiś rytm dnia i nocy?
AniaSm nie pamiętam, ale chyba miałam tak jak Sony
Nanncy gratulacje!

Ja jestem po wizycie. torbiel zmniejszyła się z 8 cm na ok 1,5. Mam jeszcze do 23.09 brać antyki, tego dnia wizyta + usg. Wg planu od 24.09 mam zacząć stymulacje. Już nie mogę się doczekać... dla mnie 10 dni to wieczność..
 
Do góry