reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Fenks miliaa.
No niby nie narzekam, ale narzekam,:confused: tzn narzekam, ale zaraz stawiam się do pionu, bo jakby mi dawał popalić, to by było gorzej.:szok: hihihihihihihi Tylko jakoś tak dziwnie. Nudzę się w domu z dzieckiem...:dry: Wiesz, ja jestem osobą z zapaleniem tyłka, nie lubię siedzieć i nic nie robić. WIesz dla mnie to taka marnacja czasu. :-D
Kurna, chyba zacznę szydełkować.:baffled: Ale potrafię tylko na drutach szaliki robić. Może ktoś chętny, to zrobię na zimę?:confused:


kasiawr na szkarlatynie się nie znam, ale jak byłam w ciąży to mój chrześniak chorował na mononukleozę, nikt nie wiedział. Ja oczywiście się z nim ściskałam, ale na szczęście nie złapałam. A mononukleoza jest bardzo grozna dla płodu. Psuje układ nerwowy dziecka.:shocked2::szok:



Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest dziś patelnia! Rano byłam w pracy z Timkiem na 2 godzinki. Tam klima, w domu klima, a po drodze pędziłam ile sił w nogach. Mały upocony, poliki bordowe, głowa mokra. W domu zaraz przemyłam go chłodnymi gazami, zaraz lepiej się poczuł.
 
reklama
Tere u mnie upały już tygodnia i się wytrzymać nie da. Wczoraj na dworze nie było czym oddychać, w nocy aż się mój budził co mi jest, a ja nie umiałam oddechy złapać. Tragedia. Timek ma już 3 miesiące:szok:
 
Sony nooo nieźle nie? Prawie 4 właściwie. :-)
Ja w ostatnim miesiącu ciąży prawie nie spałam i miałam bezdechy. Brzuch mnie przygniatał. Ale Ty chyba będziesz miała weselej, bo latem właściwie masz ostatnie miesiące. Uważaj na siebie i nie łaź nigdzie w ten upał. Lepiej siedź z duuupką w domu :tak:
 
Tere czas zapitala jak trzeba :)
Kiedy wasze chłopy poczuły kopniaczki maleństwa, bo mój przykłada i nic nie czuje, a ja wiem że kopnęło, bo czułam od środka.
 
Oj mój też długo nie czuł. Może 3-4 tygodnie później. Ale jego jakoś tak nie jarało jak mnie. Ja mogłam trzymać godzinę rękę na brzuchu, a małż 5-10 min i mu się nudziło czekać na kopniaki.
 
Sony...mój maz pierwszego poważnego kiksanca dostal od Marcela dokładnie w 22tc...ale to takiego, ze az się przestraszyl:tak: od tamtego momentu Marcel mnie katuje kopniakami non stop, widać to dokładnie przez skore. mam już 3 filmiki z takimi szturchami, ze az brzuch lata:-D
 
reklama
Tak tak, czekaj miesiąc, dwa, zobaczysz odbite na brzuchu odnóża swojego stworka. Będzie widać pod skórą, chyba że tłuszczyku nabierzesz, to wtedy słabiej widać.:tak:
 
Do góry