reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
gatto polędwiczki z lazurem niebieskim mmmnnnnniiiaaaaammm, nie jadłam, ale zrobię. Podziękuj Mumie, ale pewnie już mnie nie pamięta. Brzoskwinki i ser od AniSm zrobię na rodzinne imieniny chyba. ;-) Łososia w ten sposób robię małżowi raz w tygodniu, więc nie będę mu na imieniny serwować, ale polecam do tego pieczone ziemniaczki w piekarniku. Mało roboty, zero zmywania.:tak:


Gatto ,a oprócz gorączki dobrze się czuje? Jak wyczaiłaś, że ma w ogóle gorączkę?

kasiawr nie zaszkodzi,to stereotyp naszych babć, więcej szkodzi chodzenie po ulicy, bo wdychasz to co auta wyprodukują. Nie zamartwiaj się takimi rzeczami. Ja całą ciążę robiłam paznokcie akrylowe, żelowe, hybrydowe, farbowałam włosy. Rób wszystko, żebyś czuła się piękną kobietą. :-)
 
Dzięki dziewczyny :-) też tak myślę, ale jak wróciłam i zaczęlam czytać, to glupie myśli same przychodzą...

Gatto,mam nadzieję, że już dobrze i gorączka spadła.

Jak Wy się czujecie w tę "piękną pogodę"?
 
Kasiawr ja tragicznie, nogi puchną i nawet na spacer nie da się iść. Byłam wczoraj u naczyniowca i kazał w rajstopach chodzić:angry: tylko niech sobie sam je w taki upał zakłada.
 
U nas nieźle. Wietrzymy się, robimy przeciągi... Mały w samych bodziakach dokazuje.:-)

Sony mnie w ostatnim miesiącu zaczęły nogi puchnąć. Nic nie pomogło. Kuracje pietruszką, uroseptem, nogi w górze...nic. Może Ty znajdziesz sposób. Ja śmiałam się z moich stóp i robiłam im zdjęcia. Hehehehehe:-D
 
Tere fere u mnie z nogami się nic nie da zrobić, mam sobie je moczyć w zimnej wodzie i układać wyżej od głowy, no i te rajstopy. Fuj wiem że pomagają, jak je mam założone to nogi trzymają, ale ściągnę to puchną. Niestety mam żylaki i operacja mnie czeka. Miałam już przepływy robione i zastawka udowa mi nie pracuje.
 
O kurka rurka.
Mnie opuchlizna po prostu zeszła w 3 dzień po porodzie.:tak: Myślałam, że dłużej będzie schodzić. Jak tylko weszłam do pracy tego dnia co wyszłam ze szpitala, to dziewczyny powiedziały, że nóżki mam takie szczupłe, że aż dziwnie to wygląda, bo się przyzwyczaiły do mnie "kuleczki".:-) A no i powiedziały, że usta wróciły mi na miejsce...hehehehehehe Czyli już musiałam dziwnie wyglądać na koniec.:-D
 
Sony, może mocz w zimnej wodzie z solą? Ja tak robię, ale mi puchną tylko w ciągu dnia w ten upał... Poza tym jest okropnie... Aż nie chce mi się wstawać do pracy. Pracuję w przedszkolu - do 10.30 jesteśmy na dworze, a potem w sali... Salę mamy na poddaszu, więc jest jak w saunie, gorzej niż na zewnątrz. Poza tym wciąż mam mdłości i kręci mi się w głowie. Oby do końca miesiąca :)
 
reklama
dziewczyny a czy puchly wam palce u rak? u mnie nogi jak patyki nadal...ale dłonie mam jak HULK:-D najgorzej mam rano, nie mogę palcy zgiąć:eek: tak jakby stawy mi puchly i sztywnialy...ale potem jak pomacham lapami to już w miare wraca do normy. musze mojego lekarza się zapytać...
 
Do góry