reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

gatto mój tak powoli zaczyna się śmiać głosem, ale też udało mu się tylko ze 2 razy. Myślę, że jeszcze chwilę i będą rechotać łobuziaki. Na razie uśmiechom towarzyszy odgłos hhhhyyyyyyyyy:-D:-D i to już jest szczyt radości!

liju a nie myślisz po prostu, że psinka czuje co jest cięte?? Jeśli coś tam się zadziało, to na pewno już o tym wie i chce przytulić się do bąbelków, a jeśli nic to chce Cię pocieszyć, dać siłę. Psiak to cudowny przyjaciel, z ogromnym sercem.


Głosuję za fotką liju po farbowaniu!!!!!!!!!!!!!!!! Z GŁOWĄ!!:-D

Na razie trzymam kciuki za zasadzenie plonów w Twoim brzuszku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja po wizycie i na 300% jak już wiadomo jest chłop z wielkimi jajcami :) Waży 374 g. Nie widać rozszczepu warki, mózg dobrze rozwinięty, nogi długie :) Reszty się dowiem 13 czerwca na prenatalnych. A i szyjka z miękkiej zrobiła się twarda, no i jest zamknięta. Yupiii No i magnez z B6 mam zacząć brać.

Oj te wasze brzdące nachuchane :) Mój dzisiaj na usg ziewał, chyba się w nocy nie wyspał tak jak mamuśka.
 
Sony fajowo! Będziesz miała super chłopaczka! Śpioszek mały. Ty wiesz moja droga, że już za Tobą połowa? Kurczę teraz powoli się zacznie. Kupowanie wyprawki, urządzanie pokoiku... fajnie.
 
SonySony to super ze bedzie chlopaczek no i dobrze ze wszystko wporzadku:):) Wybraliscie juz imię??
Liju ja caly czas trzymam kciuki napewno bedzie dobrze:):)

A ze mna troche lepiej mialyscie racje ze kazdy musi sie wyplakac.... narazie daje rade chociaz mam jeszcze male zawieszki w ciagu dnia. Ale taka juz moja natura zawsze wszystko przezywam.. czasem az za bardzo.
Pozdrawiam was cieplutko:)
 
Tere fere no połowa już minęła i brzuch coraz większy. Byłam dziś w szkole rodzenia, ale jako osoba towarzysząca:) Załapałam się na podarunki i reklamówki i mam już jedną buteleczkę z LOVI :) Szkoła jest za darmo, finansowana z urzędu miasta.
Limonka co do imienia to miał być Pawełek, ale dalej myślimy. Chodzi mi po głowie Mikołaj, ale dziadkowi się nie podoba ;)
 
Sony mialas na mysli polowkowe, ze sie dowiesz wiecej, nie prenatalne, tak? A co do imienia, to w koncu wasze dziecko a nie dziadka :-D:-D:-D No szykuj portfel kochana teraz na ta cala wyprawke :tak:
 
kasiorek,
kasiawr,
gizas,
aniaSm,
tuszka,
anesia,
kachna

co u Was??


gatto o której Cristy chodzi spać i czy wstaje w nocy na jedzonko? O której się budzi rano?
 
Gatto nie, chodziło mi o II badanie prenatalne finansowane przez Ministerstwo Zdrowia,które wykonują niektóre ośrodki referencyjne, nie połówkowe. Połówkowe robi zwykły ginekolog. Pewnie w gabinetach prywatnych można zapłacić i razem je zrobić.
 
reklama
swieze wieści...mam się dobrze, szyjka trzyma, dluga, dokładnie nie mogl zmierzyć ale na pewno ponad 3cm, lozysko już podniosło się do góry wiec spoko, jedyne co zostało ze złych wieści to moja stawiajaca się macica, teraz dawke nospy mam zwiekszona do 4xdziennie no i odpoczynek, ale ostatnio sobie pozwalałam trochę, wiec ta sprawa mogla się pogorszyć.
Marcel wazy 1240g, parametry wskazują na 29 tydzień skończony.
co do mojej cesarki to bez odpowiedniego zaświadczenia nie ruszymy, wiec musze sobie zalatic skierowanie od psychiatry, ze nie jestem w stanie psychicznym, aby urodzić silami natury, szkoda, ze nie może być od psychologa, bo bym sobie sama wystawila
laugh.gif

no i na nastepna wizyte mam przynieść to skierowanie, planowana cesarka na 13-14 sierpnia...
rofl.gif
laugh2.gif
 
Do góry