reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Kasiorek226 Idę do innego lekarza we wtorek, zobaczymy co mi powie. Póki co zwijam się z bólu, akurat mam owulację, jajnik tak boli, że nie mogę siedzieć na prawej stronie... Mam nadzieję, że to paskudztwo nie będzie szybko wracało.
 
reklama
kasiawr no idz i daj znać :) ja tez sie ciesze ze poszlam do innego lekarza zanim mialam brac tabletki które zatrzymały by mi caly cykl miesiączkowy. Ja ide w srode bo kazal mi przyjsc w 10 dc przed owulacją zeby sprawdzic czy to znikło w czasie okresu jestem dobrej myśli :) jesli nie to ja nie wiem jak moja psychika to zniesie juz czasami mam dosc gdy patrze na matki z dziećmi czy dowiaduje sie ze kolejna moja znajoma jest w ciązy a ja dalej nic.... no ale coż takie zycie nie mamy na to wplywu co sie dzieje w naszym organiznie...
Ja ostatnia owulacje tez mialam taka bolesną nie mogłam siedziec , lerzec , chodzilam po domu jak dziecko raczkujące ale to byla najwygodniejsza dla mnie pozycja haha
My kobiety jestesmy twarde i damy rade tylko nie mozemy sie poddawać.
Daj znać co ci powiedział doktorek :)
 
Hejka
kasiorek, kasiawr dobrze, że chodzicie do kilku lekarzy, bo endo jest bardzo dziwną chorobą i nie każdy lekarz potrafi się nią zająć, mam nadzieję, że trafiłyście na dobrych lekarzy.



Ejjjj stare babusy, co się nie odzywacie??



Wstawiłam 2 fotki mojego Orzeszka.
 
tere fere ja tez sie ciesze ze zmienilam lekarza moj poprzedni patrzał tylko do portfela ten natomiast okazal sie inny widac ze chce mi pomoc w jakikolwiek sposob mimo ze tez chodze do niego prywatnie. Lecz nie pokoją mnie moje objawy mam 5 dzien cyklu okres sie konczy a podbrzusze zaczyna mnie znow bolec :( tylko nie endo.... :(
 
Hej:)ja już nie mogę doczekać się wtorku... zobaczymy, co mi powie.Moj lekarz był naprawdę bardzo dobry - od razu rozpoznał endometriozę, zapisał mnie do szpitala(zabieg w ciągu 1,5 miesiąca), sam mnie operował. Niestety wizyty u niego są dosyć drogie, a przy częstych kontrolach nie jest to komfortowe.Bardzo chcę mieć dziecko, muszę sie do tego przygotować... Nie chcę brać tabletek zatrzymujących owulację... tere fere jestem tutaj "nowa" i nie wiem, gdzie zobaczyć zdjęcie Twojego Orzeszka ;)Trzymajcie się Kobietki:)!
 
Hej i czolem

u mnie malo czasu, bo mloda marudna, popsula mi sie, bo katar ma:-(

Tere fere niezly kawaler z twojego synka;-)
Sony kurde juz genetyczne!! jak ten czas leci! Na pewno bedzie wsio ok :tak: Ciekawa jestem jaka plec ma lokator :-)

Miliaa co u ciebie? gdzies sie podziala? jak sie czujesz?? jak brzucholek??

Ja bylam u ginka na wizycie kontrolnej, dostalam recepte na krazki NuvaRing z przykazaniem, ze jak mam sie choc troche ustrzec przed nawrotem endo to musze uzywac...
 
jestem zyje, melduje się! ostatnio bylam na wizycie i widziałam mojego kloca! jest przecudowny i kocham go najbardziej na swiecie! na 100% chlop! jaja jak berety:-D;-) wazy mi już w 20tc prawie 400g, dr mowi, ze przy porodzie nastawiac sie na 4 i wiecej kg:szok: zdjęcia wstawie dziś do nas...brzuch rosnie, wszystko jest ok! no...procz mojego lozyska, bo opadlo mi na dol i zrobilo mi się przodujące...wiec wiecej czasu znowu leze niż chodze... trochę mnie to doluje, ale postaram się umowic na wizyte do mojego prof. w wwie i wtedy będę się ewentualnie martwic.
 
Miliaa to masz lozysko jak moje! Cesarka murowana i oszczedzaj sie, bo czasem przy tego typu lozysku wystepuja krwawienia. Ja na szczescie nie mialam, ale musialam sie oszczedzac :happy:
 
reklama
Gatto... o matko, jak dobrze wiedzieć ze ktoś miał to samo i wszystko było ok. powiedz w którym tc sie dowiedzialas o tym lozysku? i co to oznacza odpoczywać? tzn lezec caly czas, czy np. spacery wchodzą w gre? ile cm miała twoja szyjka? istnieje możliwość ze lozysko się jeszcze podniesie? bralas jakies leki na to? sorki, ze tak dużo pytam, ale jakos mnie to przeraza...
 
Ostatnia edycja:
Do góry