reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gieniek :-D:-D:-D ale Ty masz bonusa! Zachodzisz z jednym, drugie dostajesz gratis....:-D:-D:-D Ja tam Ci zazdroszczę, bo już masz z bańki, a ja nie wiem czy jeszcze się zdecyduję...:tak:

A co do opisu fotki, to to samo siostra mojej mamy mi napisała...hihihihihiihi
zboczenice:-D
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej lalki!

Pietram się trochę. Jutro mam tą chrzanioną glukozę:szok::szok::szok:

Kupiłam już ten syf. Dużo tego proszku do rozpuszczenia. Już się ugadałam z pielęgniarami jak zrobię. Cytrynę mam wcisnąć i to całą, tak mi radzą. Nie zmieni to wyniku badań i mam chlapnąć jak wejdę do pracy i potem mam do nich przyjść na pobrania... Faken. Już się boję,ale siup na zdrowie!:sorry2:
 
hej babolki, co tam??? u mnie nudy. Posprzatalam cale mieszkanie na blysk i teraz sie nudze.

Tere fere jak weszla glukoza??
 
To odpoczywaj po sprzątaniu gatto. Ja też umyłam podłogę i gotuję zupkę marchewkową.

A glukoza super, z cytrynką jak ta lala! Na prawdę. Problem był po 15 minutach, dzięki Bogu że ja do salonu poszłam a nie tam siedziałam. Mdliło mnie, popijałam wodą,ale pomagało tylko na 10 minut, po 2 godzinach już chyba w miarę przetrawiłam ten syf, bo było lepiej jak poszłam na drugie pobranie, ale przeszło zupełnie jak wróciłam już po wszystkim i zjadłam kanapkę i wypiłam herbatę mocną bez cukru... uffff Jak mi było wtedy dobrze...:eek:
 
Kurcze a u nas nie wolno bylo pomiedzy pobraniami pic wody, ani uzywac cytryny. Wlasnie chodzi o to, zeby za szybko tego nie przetrawic, bo wtedy daje falszywy obraz:baffled:tak przynajmniej u nas to dziala:eek:
 
tere fere- super,że jesteś już po badaniu,ale Gatto ma rację-nie wolno popijać wodą,bo wyjdzie zafałszowany wynik. Nie wolno też nigdzie chodzić tylko siedzieć w jednym miejscu. Ja popełniłam ten błąd i popijałam po wypiciu świństwa i wyszedł mi wynik w normie a ja miałam cukrzycę ciążową i bardzo źle się czułam, dopiero przy drugim badaniu,jak już wiedziałam,że nie można popijać wyszło czarno na białym,że mam to cholerstwo..trochę za późno,bo nie rozpoznana cukrzyca ma wpływ na kobietę i na dzieci w brzuszku:(
 
reklama
miliaa- co słychać? Pojawiasz się i znikasz daj znać jak sytuacja!

liju- a ty jak się czujesz?

Ja dzisiaj miałam okropne nerwy, po 30 t.c. trzeba chodzić raz w tyg. na KTG czyli pomiary tętna płodu no i wyobraźcie sobie,że jak poszłam z wykresem do lekarki to powiedziała,że wygląda to bardzo źle i mam pilnie jechać do szpitala,bo u małej zanika tętno. Całą drogę myślałam o tym,że straciłam córkę i że od razu mnie wezmą na stół operacyjny. Mój mąż prawie miał zawał...tam mnie wzięli na oddział podłączyli pod aparatury i okazało się,że tętno jest u obojga tylko trudno wychwycić,bo się wiercą..ja się wykończę zanim dotrwam do porodu:-(
 
Do góry