reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Dzięki laski, już w brzuchu uczę go kulturki.

Sony, dobrze że Ty jesteś ważniejsza... a robotę znajdzie na pewno..

A wstawię fotki mojego przystojniaka dziewczęta!
 
Cześć dziewczyny!

Ne było mnie trochę,bo leżałam w szpitalu na patologii ciąży, noszenie w brzuszku bliźniaków,to nie jest taka prosta sprawa...

Sony Sony- ale fajnie, Twoja chłopina dała Ci do zrozumienia,że to Ty jesteś najważniejsza,jednak taki wstrząs czasami jest potrzebny:tak:

Tere Fere- moje Gratulacje, dzidziuś waży bardzo ładnie no i jest chłopiec tak jak sobie wymarzyłaś:-)
 
czesc kochane :*
wiem, wiem, wiem...uskuteczniam samobicznowanie, za to nieodzywanie sie do was!
Sony...widze, ze u ciebie dobrze z chlopem, a to juz 90% sukcesu...jestem bardzo z niego dumna, ze postapil tak jak postapil...widzisz, widocznie jestes dla niego bardzo wazna...
jezeli chodzi o prace to moze zacznij powoli mu czegos tutaj szukac, zeby nie bylo mu zle jak wroci i zeby mogl sie odnalezc...
Liju... ciesze sie, ze walczycie! ivf to wcale nie jest taka straszna sprawa!! dacie rade!
a jak wrocilas do siebie po laparo? ja wracalam do siebie 2 tygodnie...ale ja to sie bardzo rozczulam nad soba zawsze :laugh2:
Tere...misku, ja to nie widzialam malego Tymka...gdziez on jest??:confused2:
Gatto...:*
Gienius...moja kochana, juz wrocilas ze szpitala? ciesze sie!:tak: tylko odpoczywaj sobie spokojnie...
jak sie czujesz teraz? bierzesz jakies leki?
jak maluszki?

a teraz co u mnie?
no nic i wlasnie dlatego sie nie odzywam (tzn dzieje sie duzo ale nie w temacie dziecka)
zaczelam prace (duzo pracy), przygotowania do slubu, studia podyplomowe...
normalnie nie ma czasu na nic...
no ale po slubie czyli po 10listopadzie znow wracamy do gry i juz wtedy to musi nam sie udac...kwestia tylko tego, czy te chole.rne torbiele zniknely...ehhh, bardzo bym chciala...
ostatnio jak obejrzalam filmik z Novum to splakalam sie jak bobr i bardzo bym chciala wrocic po mojego malucha!
 
słyszałyście wczoraj dziewczyny o in vitro może wreszcie w tym naszym kraju zacznie się coś w tej sprawie dziać, oby to gdzieś nie utknęło po drodze.
 
milia , no nareszcie babo jedna!:-D Tymek jest na naszych fotkach. :tak:
A ślubu gratuluję! Super! To na prawdę fajny dzień w życiu. Każdy mówi, jak jest super, jaka jesteś piękna i śliczną masz sukienkę, każdy chce z Tobą tańczyć, zrobić sobie z Tobą zdjęcie...:-D:-D

Gieniek, fenks, a co się działo kochana, dlaczego byłaś w szpitalu?

Kachna, ja myślę, że na pewno pójdzie wszystko do przodu. Więcej ludzi jest za niż przeciw. Mohery z PiSu już wymierają, a nas jest więcej:-D

Sony , brzuszek jeszcze jest niewielki,więc jest tylko Timek wstawiony, ale teraz ponoć mam tyć pół kilo tygodniowo jakoś, więc szybko brzuch do fotek podrośnie:-D
 
Tere fere to dobrze czekam na foto.
Mila na twoje foto ze ślubu też czekam i nie podaruje:)) Teraz przygotowania do ślubu zapomnisz a może coś w brzuszku urośnie:) samoooo.

Zrobiłam badania z krwi na tą moją celiakie i czekam na wynik. Gastrolog mi powiedziała na podstawie mojej wagi że ona przypuszcza że to nie mozliwe żebym ją miała.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry