reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gieniuś jak się cieszę, że u Ciebie i twoich szkrabów wszystko dobrze. Naprawdę :-)
Ty już jesteś w 24 tyg.!!! Jak ten czas leci...
I zazdroszczę tych zakupów dla maluszków. Te wszystkie rzeczy są tak piękne...
Cudne uczucie kupować wyprawkę, prawda? :-D
Kochana ty znasz już płeć fasolek? Jeżeli tak to pochwal się proszę :tak:
SonySony - tak jak Gieniek pisze - świetnie, że nie będziesz musiała już płacić za IUI. Kurcze to nie jest mały wydatek, a tak co miesiąc to już w ogóle. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&& W końcu się uda - zobaczysz :* Ja się starałam 14 miesięcy, więc też długo. I czasem miałam dość. Ale trzeba walczyć do końca.
Gatto, Tere Fere żyjecie? Taka tu cisza bez Was... ;-)
Miliaa kiedy masz kolejną wizytę w Novum? Za Ciebie też cały czas zaciskam &&&&&&&
Ania- faktycznie staż małżeński bardzo ładny :-) My razem jesteśmy 12 lat, ale jeszcze bez ślubu. Ale w przyszłym roku to się zmieni. Już postanowiliśmy, że jak dzidziuś będzie miał ok. 6 miesięcy to rodzice w końcu wezmą ślub :-p :-D
 
reklama
hej babeczki,

ja ostatnio jakos mniej na bb, wisi nade mna ta nieszczesna operacja, o ktorej nadal nic nie wiem. Jestem wkurzona, bo nic nie moge zaplanowac i tylko tak czekam. Dzwonilam dzis do szpitala, kazali dzwonic jutro:baffled:, ale jutro mam tez wizyte to sobie do nich podejde i powiem, ze to niehumanitarne tak trzymac czlowieka w niewiedzy:baffled:

Aga Gieniek ma parke :tak:szczesciara:tak:
A jak ty sie czujesz? objawy? objecia z porcelana??

SonySony dobre wiesci!!! kurcze IUI za darmoche, zawsze warto sprobowac i twoj nie bedzie marudzil:tak:;-)
 
Gatto wiedziałam, że u Gieniusia są bliźniaki, ale nie wiedziałam, że ma parkę. SUPER! :-D
Ja coraz częściej (czytaj: codziennie :baffled:) czuję mdłości. Do niedawna miałam super apetyt, a od dwóch dni wmuszam w siebie jedzenie, bo od wszystkiego mnie odrzuca :sorry2:
Kochana o jakiej operacji ty mówisz?!
 
Aga musza mi wyciac tarczyce, bo mam podejrzanego guzka. Im szybciej to zrobia tym lepiej, chca jeszcze w ciazy, bo moze okazac sie grozny, a ja mam linie familiarna wlasnie tarczycowcow:-(
To chyba normalne, ze tracisz apetyt, choc zdecydowanie probuj jesc glownie mieso, bo dzidzia tego potrzebuje:tak:
 
Gieniek, a jakie imiona wybrałaś dla swoich łobuzów?:confused:

Gatto, no Laura to bardzo ładne imię...:happy2:


Ja nie mam czasu na klikanie w kompie:sorry2:. Mam sporo roboty, a jak wracam to padam na pysk jak pies Pluto:shocked2:. Dziś wróciłam wcześniej, bo stolarz ma wpaść na pomiary, więc przy okazji sprzątam, gotuję, piorę, robię susz na kompot wigilijny i nie wiem co jeszcze na zapas.:baffled:

Czuję się super, tylko wieczorem jak się kładę to ciągnie mnie bęben pod pępkiem.:confused: Niby wiem że może trochę boleć, ale Mój mówi, że za dużo sobie pozwalam i mam za swoje:wściekła/y:. Dziś też już przez telefon na mnie nakrzyczał.:angry: Jak tylko przyjdzie to się położę i odpocznę, żeby zębów nie suszył i może na prawdę pomoże...:-)

Właśnie gotuję ogórkową, naszło mnie jakoś, więc zganiam na zachciankę...hihihihiih:-p



LALECZKI, ile Wam wskoczyło kilosów? Ja na razie dzielnie niecałe pół kilo...:tak:
 
Gatto, kochana jak trzeba to faktycznie. Będzie dobrze ;-)
Mnie ostatnio odrzuca od mięsa. Próbuję przemycić troszkę wędlinki i tyle.
Resztę przyjmuję w formie płynnej - zupki, kisiele, przetarte owoce, soki.
Jak pomyślę o czymś innym to mnie odrzuca. Nawet te kanapki rano w siebie wmuszam...

Tere Fere to ty prawie nic nie przytyłaś!! ;-) Może ty w ciąży urojonej jesteś? :-p:-D
A tak na serio to ja zaczęłam się ważyć co tydzień od momentu jak się dowiedziałam i jak na razie chudnę :szok:
Zobaczymy co będzie dalej...
Tere Fere jak przeczuwasz - będzie córa czy syn? :-) A ty Gatto? :-)

P.S. Dziewczyny Wy robiłyście betę HCG jak się dowiedziałyście o ciąży? Jeśli tak to jakie miałyście wyniki?
 
Ostatnia edycja:
Aga heheheheh:-D też tak myślałam, ale co idę na USG to gówniarz rośnie i dobrze się ma. Już ma 10cm bez kopytek. stópkę 1,5cm. Myślę, że lada dzień mi wywali brzuch. Niby książkowo mam wagę, bo do 20tc można tylko 2kg wrzucić, staram się więc.

A chciałabym chłopaka, jednak czuję od początku, że będzie baba. No cóż, będę kochać jak swoje:-D Coś koło 20 października idę na USG, więc się okaże.
 
Tere Fere ja natomiast czuję chłopaka, moje szczęście twierdzi, że dziewczynka będzie.
Też pokocham jak swoje co by nie było :-p :-D
Mój "olbrzym" na koniec 6 tygodnia miał 7,1 mm. Teraz 01.10. będę go podglądać :biggrin2:
 
Ja jestem 3 kg na plusie, choc brzuszek mam maly, ale za to cycki!!!! lo loboga, to one mi chyba wage podnosza!!!:szok:

Co do plci to jakos od poczatku czulam chlopaka, takie jakies przeczucie...ale zaczynam miec watpliwosci:baffled:Mam jutro taka zwykle wizyte, moze mi zrobia usg i sie cos okaze, jak nie to 10 pazdziernika mam polowkowe. Zobaczymy.

Bete robilam i mi wyszla ok 500 w 5tc. Ale tak naprawde wynik bety nie jest tak wazny jak jej przyrost, powinno sie powtorzyc badanie po 48 godz i przyrost powinien byc 66% lub wiecej. Na usg cos widac jak beta jest powyzej 1000.
 
reklama
Bete robilam i mi wyszla ok 500 w 5tc. Ale tak naprawde wynik bety nie jest tak wazny jak jej przyrost, powinno sie powtorzyc badanie po 48 godz i przyrost powinien byc 66% lub wiecej. Na usg cos widac jak beta jest powyzej 1000.

Gatto wiem, że przyrost jest najważniejszy. Tak z ciekawości pytałam :)
U mnie beta wyszła strasznie wysoka, przez moment nawet o bliźniakach myśleliśmy.
Ale USG pokazało krokodyla, sztuk raz :-D

Gatto, Tere Fere wy też miałyście mdłości? A wymioty?
 
Do góry