reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Niestety on jest uparty, zawsze mu truje dupę że trzeba to zmienić, że tak nie ma sensu. Niestety jego wymówki są bezsensowne. Jemu to odpowiada i już.
 
reklama
Ja jak zwykle nocny Marek:)

tere fere- i już po nerwach, bardzo się cieszę,że maleństwo zdrowiutkie:-)
sony sony- nie smuć się przecież dzisiaj okazało się,ze z Twoją macicą wszystko jest ok,kochana może to właśnie nie jest Twoja wina,że się nie udaje?! Co do problemów z jelitami to może złapałaś jakąś lekką grypę żołądkową? Przy celiace jak zjesz coś,czego nie wolno ból jest taki,że prawie się mdleje na kibelku z bólów brzucha i wycieńczenia.
aniasm- śliczne to wasze rodzinne zdjęcie, aż się ciepło na sercu robi jak na was patrzę:)
gatto-ale szybko Twój suwaczek się przesuwa do przodu:) dopadły Cię już jakieś mdłości? a może właśnie się kończą?

Ja też dziś po badaniach genetycznych, wszystko poszło super!!!Tere fere a gdzie zdjęcie maluszka, pochwal się proszę:-) Sony Sony,czy mogłabyś dodać do naszej prywatnej grupy liju? Pisała do mnie,że niedługo znowu będzie się tutaj udzielać i z chęcią przyłączyła by się do naszych prywatnych rozmówek:tak:
 
SonySony bierz sie za szwagra Ani :)
Gieniek milalam mulenia, ale nie wymiotowalam, teraz juz wlasciwie nie mam, choc czasem jeszcze jakies zbiorowisko zapachow glownie w sklepie mnie moze zamulic:tak:Nadal natomiast nie pije kawy i sama nie wiem czy to juz kwestia przyzwyczajenia, czy nie podchodzi. Musze sobie zrobic i sprobowac to pewnie sie dowiem.
Tere fere ty juz wrocilas do pracy??
 
Gatto jutro idę dopiero na 15.00 na 3 godzinki i w sobotę już normalnie. Nie dało się już nikogo przenieść, bo są wesela, śluby. Ale dziś już mniej cherlam. Chociaż już przyzwyczaiłam się być w domu, coś posprzątać, wyprać , zakupki, ugotować.
 
Chiba jutro koło 20ej jak skończę pracę, to pojedziemy z "filmem przygodowym" :-) do teściówki. Jutro ona też wychodzi ze szpitala, więc będzie podwójnie szczęśliwa. Puścimy jej niby filmik z wakacji, bo zdjęć jeszcze z Turcji nie widziała:cool2:, to będzie myślała, że to stamtąd foty, a tu psikus. Na pewno nikt się nie domyśla, bo jeszcze jak mój mąż pilnował chrześnicy to powiedział mamie, że wyleczył się po tym z dzieci na jakieś 2-3 lata. Oczywiście to była prowokacja...hihihihihihihihi. A tacie powiem w niedzielę. Wprosiłam się na obiad, bo też fotek z Turcji nie widział...hihhihihihihi

ale będzie psikus....:-D jeszcze jak się dowie, że zaraz się zacznie 4 miesiąc, to będzie w szoku z deka.:szok:
 
Dziewczyny:( auto mi się zepsuło. Chyba padł mi rozrusznik, jeszcze to się pod sklepem lidla stało i te żule chciały mi pomagać. Najlepsze jest to, że byłam na jutro z mechanikiem umówiona, żeby mi ręczny zrobił. Tylko że mechanik w moich rodzinnych stronach 30 km stąd. Teraz mi auto zawieźli do pierwszego lepszego mechanika. Pewnie mi słono policzą:(((((((((((((((((((((((((
 
sony sony- nie smuć się przecież dzisiaj okazało się,ze z Twoją macicą wszystko jest ok,kochana może to właśnie nie jest Twoja wina,że się nie udaje?! Co do problemów z jelitami to może złapałaś jakąś lekką grypę żołądkową? Przy celiace jak zjesz coś,czego nie wolno ból jest taki,że prawie się mdleje na kibelku z bólów brzucha i wycieńczenia.
Gieniek no właśnie mnie tak chwyciło za pierwszym razem, że w nocy myślałam że pogotowie wezwę. Tak chyba z 6 razy miałam takie skurcze, że się zwijałam. Potem dzień spokoju z znowu. Do pracy szłam niewyspana:(
 
reklama
Kurczę Sony, szkoda że nie mieszkasz w Łodzi... poszłybymy na jaki podryw,:-) jeszcze się nadaję, bo nie widać, nie byłabyś sama;-)... a mój brat jest mechanikiem i zrobiłby Ci auto za free...:-D
 
Do góry