reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gieniek jeszcze nie byłam u dietetyka. Jak wrócę do pracy z urlopu to, to załatwię. Wizytę u gastrologa mam dopiero na początek października, więc nic więcej się na razie nie dowiem.
Tere fere starania faktycznie odkładam, chociaż mam nadzieję na naturalny cud.

Dziś kupiłam sobie rower, więc może teraz tym się zajmę:)) Może uda mi się parę kilosów stracić.
 
reklama
tere fere- a czemu za wszystko musisz płacić prywatnie?:-( ja na te badania mam skierowanie od lekarza prowadzącego w Medicover.

SonySony- rowerek to fajna sprawa:tak:
 
Sony a może gastrolog prywatnie? Szybciej wizyta... Chociaż teraz Ci się nie spieszy... A rower dobry pomysł, tylko jak coś to w ciąży nie można na rowerze. Tzn tylko na stacjonarnym.

Gatto, dzięki, poczytam zaraz. Stara, ty masz już 10 tydzień!! Ja Cię, ale ten czas leci, nie wspomnę o Gieńku...:-)

Wiesz co Gieniuś, ja chodzę prywatnie do ginki, a wtedy nie może wystawić skierowania. Nie chce mi się chodzić do dwóch lekarzy i tej z przychodni prosić się o to co powie mi prywatna. Nawet nie mam czasu na to. Pracuję ostatnio po 12 godzin, więc tylko wieczorami lub wczesnym rankiem mogę takie sprawy załatwić. A moja ginka jest tak popieprzona jak ja i też pracuje dużo. Jak wróci ze szpitala to przyjmuje do 1.00 w nocy. A najlepiej, że są chętne na wizytę. Ja byłam ostatnio na 23.30 jakoś i po mnie jeszcze były kobitki. Heheheheh.......
A ta moja robi te badania prenatalne, więc miałabym od razu może na jednej wizycie.
 
9ty niunia to Ci się skończył. Ciąża ma 9 tygodni i 1 dzień, czyli zaczął się 10ty kochana! Te suwaczki tak pokazują. Policz dokładnie jeśli wiesz kiedy zaszłaś... hihihihihi
Ja wiem kiedy:-)
 
tere fere- ja chodzę do 2 lekarzy równocześnie, do prywatnego i do placówki,gdzie mam kartę. Ty też już masz ładny suwaczek,zobaczcie jak czas szybko leci:tak:
tuszka- co u Ciebie,codziennie o Was myślę, chyba niebawem rodzisz, napisz nam coś tutaj więcej.
 
reklama
Do góry