reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

trofea witaj, będąc w ciąży możesz mieć normalne objawy jak na @ a ona nie przyjdzie :tak: ,ja tak bynajmniej miałam , no i trzymam kciuki żeby się szybko udało zajść ;-)

dziewczyny wy się wagą też za bardzo nie stresujcie , bo u mnie np woda się zatrzymywała (przy Kubie) i na koniec miałam 27kg na plusie ale nogi to wyglądały jak beczki , poszłam sobie kupić miesiąc przed porodem kozaki żeby mieć w czym chodzić (dziwnie się czułam w adidasach do spódnicy) to mi babka w sklepie buta musiała ściągać z tych serdelków :-D
przy Lenie poszło mi lepiej bo mi się woda nie zatrzymywała i miałam tylko 20kg + ;-)
 
reklama
w pierwszej ciąży startowałam z 65kg a w drugiej z 62 kg ;-) ,więc zeszło więcej niż było :tak: teraz waże 65kg ale kompletnie się nie odchudzam , bo pewnie jakbym się wzieła za siebie to już dawno byłabym chuda , muszę tylko zwalczyć zwis skórny na brzuchu a to nie lada wyczyn :tak: , bo jak mi się chce ćwiczyć to nie mogę bo mi Kuba ciągle przeszkadza a jak on już śpi to mi się zwyczajnie nie chce :zawstydzona/y:
 
Dzieki Tere fere i Gatto :)
AniaSm, wlasnie o takie info mi chodzilo :) dzieki.
Wiadomo, ze to nigdy nie jest pewne, co i jak, natomiast interesowalo mnie, czy moze dziewczyny z endo mialy takie objawy mimo ciazy:)
Pytam bardziej przyszlosciowo, moj chlopak teraz za duzo pracuje, zebysmy mieli czas sie starac ;)
 
Gieniek, zrobiłaś kolejne badania w kierunku przezierności karkowej maluszka? Ponoć jeśli wyjdzie lekkie odchylenie od normy, to powinni Cię skierować na kolejne badania, bardziej dokładne. One prędzej potwierdzą, że jest wszystko w porządku.
 
hej dziewczyny ostatnio nie mam czasu na nic dlatego nic nie piszę w pracy tylko czytam w telefonie to co piszecie, żeby być na bieżąco. Jestem mega zmęczona ale jutro a właściwie dzisiaj sobie odpocznę. 29 dziewiątego powinnam dostać @ bo pewnie znowu się nie udało no ale już się przyzwyczaiłam. Koleżanka dała mi namiary na bioenergoterapeutę dzięki, któremu jej znajomi podobno mają dzieci, dużej nadziei sobie nie robię ale pewnie pojedziemy w sierpniu bo co nam szkodzi, nic do stracenia nie mamy.
 
reklama
witam was koleżanki w niedzielny poranek:-)

tere fere- już teraz to nie robi się przezierności karkowej,bo już za późno, można ją mierzyć od 11-13 t.6 d ciąży. Później albo zanika albo przeobraża się w opuchliznę tego miejsca. W obecnym momencie skoro test Pappa wyszedł mi prawidłowy pozostaje mi czekać cierpliwie do następnego badania 18-22 t.c (tzw połówkowe). Tam znowu są sprawdzane wszystkie parametry-czyli główka,kości udowe, serduszko,nerki itd...znowu będę miała stresa,ale na razie odpoczywam,bo już mam dość denerwowania się:tak:
Miliaa- no właśnie maleńka gdzie ty się podziałaś, wchodzą tu i tam,szukam Ciebie i nie ma:-(
kachna84- cześć, słuchaj być może bioenergoterapeuta pomoże ja myślę,że warto korzystać też z medycyny niekonwencjonalnej. Znam również przypadki,że pomogło. Wiem,że dziewczyny robią akupunkturę przed IVF a potem po transferze i ma to pozytywne działanie:tak:
trofea- witaj, życzę Ci,aby Twoje objawy przed @ okazały się objawami ciąży. Ja zawsze miałam silny PMS i za każdym razem myślałam,że jestem na pewno w ciąży-piersi tak bolące i ciężkie,że stanika nie dało się ściągnąć, pobolewania w dole brzucha, beżowe plamienia,nawet test 2 razy pokazał mi 2 kreski i niestety nie udawało się. A w miesiącu kiedy zaszłam to piersi pierwszy raz mnie nie bolały i nie były obrzmiałe, przez 2 dni czułam tylko kłucie w jajnikach,raz w jednym raz w drugim. Bóle brzucha jak na @ pojawiły się dopiero jak już miałam wysoką betę i dość długo mnie bolało-macica się rozrasta i czuć takie skurcze podobne do @ choć słabsze. Brałam nospę i trochę pomagało. Teraz też mnie pobolewa-to przez więzadła w macicy,które się poszerzają. Tak jak dziewczyny piszą u każdej początki ciąży są inne, jedynym pewnym objawem jest pozytywna Beta HCG i oczywiście brak miesiączki:tak:
 
Do góry