reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

daje wam nowe wiadomosci, bo zaraz ide na meczyk !!:tak:

udalo sie! pecherzyki urosly duze, jest ich ok 10, tylko w tym tez kilka 16cm, ale wyjma je, bo dochoduja sobie w labolatorium...i to jes piekna wiadomosc!
piekna tez jest wiadomosc, ze dostalam choragon, wlasnie wyszla ode mnie pielegniarka o 19.30 (dupa mi zdretwiala i chodzic nie moge), wiec punkcja w poniedzialek o 8 rano!

a teraz ZŁA wiadomosc, bo przeciez nie moze byc idealnie...nie wiadomo czy bede miala transfer w tym miesiacu, coraz bardziej podnosi mi sie E2 i boja sie hiperki, ktora raczej na pewno sie rozwinie...a wiadomo, ze jakby sie udalo, to ciaza jeszcze bardziej nakreca hiperke...ale to bedzie wiadomo dopiero w dniu punkcji a moze i w srode, bo wtedy chca mi podac malucha/maluchy

no t tyle chyba, juz nie mam sil sie denerwowac i stresowac, skoro tak los chcial to niech bedzie, zaczekam...juz tyle czekalam, ze jeszcze jedne cykl przezyje...chyba
sorry2.gif
 
reklama
Miliaa bardzo malo zrozumialam z twojej wiadomosci, ale to tylko dlatego, ze jestem zielona w te klocki i pewnie taka zielona chcialabym zostac.....
Generalnie widze 2 dobre wiadomosci i jedna MNIEJ dobra, bo w koncu ten transfer zrobia tylko troche pozniej, wiec pomysl, ze ci sie dzieciatko urodzi na wiosne, a nie w zimie....wiec.......chyba to tez dobra wiadomosc!! Ja nieprzerwanie trzymam za ciebie kciuki, jak nie w tym, to w nastepnym miesiacu. Najwazniejsze, zeby sie udalo i poszlo dobrze rowniez pozniej. Buzki i trzymaj sie. Forza Polska!!!
 
Miliaa To bardo dobra wiadomość. Masz bardzo dużo jajek... :szok: woooow
Nie martw się na zapas. Będzie ok. A jeśli nawet, to miesiąc nie trwa długo. Teraz to już musi być ok. Zobaczysz.
 
Miliaa bardzo dobre wiadomości, tyle pęcherzyków, tylko pozazdrościć. Ja się właśnie obawiam, że będę źle reagować na stymulację i tylko dwa pęcherzyki wyhoduję. No ale jeszcze sporo czasu do IVF, najpierw muszę porobić badania. Wczoraj byłam ustalić termin histeroskopii idę 27 czerwca do szpitala.
Powiedz mi jeszcze czy brałaś Diphereline?? I ile ??
 
Sony...tak bralam diphereline...12201939_IMG_1956.jpg tak to wyglada...ja akurat troche zle sie wyciszalam, wiec dano mi dwie dawki, czyli 2proszki w jedej wodze rozrobic...(wez sobie igielki do wstrzykiwan 0,45...sa cieniutkie i nic nie bola)

a u mnie jajek sporo, ale okazalo sie, ze chyba mam hiperstymulacje, wiec nowina zla o tyle, ze jeden cykl bede musiala odczekac...jutro mam punkcje no i jezeli estradiol spadnie to pomyslimy co dalej, jezeli wzrosnie to moje maluchy pojda na zimowisko i wroce po nich w nast cyklu..
takze lepiej Sony miec mniej jajek i bez klopotow, niz wiecej i ciagle zwlekac...
tak poza tym gratuluje decyzji, wierze, ze bedziesz szczesliwa mamuska, pokazmy tez endo ze sie nie damy!!!
 
Sony...jedno opakowanie ok 260zl w aptece kolo Novum a wzielam ok 21 dawek (czyli 3 opakowania) + wczesniej 14 dni gonapeptyl (ktory na mnie nie dzialal) diphereline bierzesz na wyciszanie, ale i podczas stymulacji po to aby pecherzyki ci nie pekly za szybko
 
reklama
teraz widzę, że nie brałam tego samego. Ja miałam jedną końską dawkę Diphereliny jeden zastrzyk kosztował prawie 400zł. Ale to na co innego właściwie. Niby też na wyciszenie, ale po laparo.
 
Do góry