reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Gatto dziękuję za informację! Właśnie lekarz mówił,że jakbym zaczęła plamić to by było ok,bo by oznaczało,że się wykrwawia i się zmniejsza,ale ja od tamtego felernego dnia już nie miałam i nie mam żadnych plamień. Skurczysyn zawekował się tam i nie ma zamiaru wyjść:-(
Miliaa mimo,że teraz wydaje Ci się,że wszystko wygląda źle i się komplikuje to i tak finał będzie super-ja to wiem:tak: ja miałaś plasterek od dnia transferu aż do weryfikacji, może jestem desperatką,ale chciałam zrobić wszystko,byle by mi przyniosło szczęście!!
TereFere pewnie u Ciebie niedługo owulka,więc życzę owocnych starań;-)
 
terefere na innym forum o in vitro niektóre dziewczyny pisały,że po transferze zarodków przyklejają sobie na brzuszku plater na szczęście, podobno rzeczywiście przynosi szczęście, więc i ja zaryzykowałam:tak: A będziesz podglądała we wtorek jaką wielkość ma pęcherzyk/pęcherzyki?
 
Ale numer, nie słyszałam....:szok:ale to tak jeden mały plaster, czy na krzyż, czy coś...?

No, zawsze mi robi USG i patrzy na pęcherzyki. Napiszę jak wrócę z wizyty, jak wygląda sytuacja.
 
A co do plasterków, to trzeba w coś wierzyć, bo to wyzwala pozytywne emocje i nadzieję, że będzie dobrze. Dzięki temu ze zwykłego plasterka robimy amulet, a naukowcy dowiedli jak działa pozytywne myślenie i nasza podświadomość. A więc...
Wiara czyni cuda!


 
Gieniek fajny pomysl z tymi plasterkami:tak:
Jesli chodzi o krwiaki to zalezy gdzie sa usytuowane, krwiak oznacza zazwyczaj odklejanie sie kosmowki, jesli jest nad plodem i sie odklei to pociagnie go za soba- dlatego tak wazne jest lezenie, bo sie wchlania czyli przykleja od nowa. jesli krwiak jest blisko ujscia to jest mniej grozny. Tak pisaly dziewczyny na CPP. Mysle, ze dobrze, ze nie krwawisz....lez teraz ile wlezie i bedzie gites!! Buzka!!
 
ja montuje szafe z eMem, juz od kilku godzin zreszta:-pteraz mamy przerwe....
meczyk pewnie, ze ogladamy!!!ja juz od rana bialo-czerwona...tylko, ze przy tej szafie si upocilam i bede musiala przed meczykiem zmienic ubranko:no:
 
reklama
Do góry