reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Miliaa , gratuluję spadku wagi i trzymam kciuki.

Pliss powiedzcie mi, ile zazwyczaj się czeka od podania Pregnylu do inseminacji?? Czy 32-34 godziny to nie za krótko??
 
reklama
Ja miałam podaną o 22 a IUI na drugi dzień o 10 rano. Ponoć po 12h trzeba zrobić, więc to nie mało a nawet długo bym powiedziała.

U mnie jakoś dalej mam doła i chciałabym od tego odpocząć. To chyba pogoda tak na mnie wplywa....
 
Ostatnia edycja:
Kurczę, Laleczki, co się dzieje tutaj smutaski moje?! Może jakiś wspólny taniec do słońca odstawimy, żeby się uśmiechnęło:-)

Sony, no to już zgłupiałam... Niby po pregnylu pęcherzyki pękają około 36-48 godzin...ale skoro tak miałaś, to się mniej już martwię.
 
Miliaa u mnie mała poprawa, chyba do czwartkowej wizyty zniosę jajko:-( Superancko,że schudłaś, u mnie niestety było na odwrót, przytyłam po tych hormonach, miałam wzdęty brzuch i sporo wody w organizmie. Też chciałabym startować z wagą 5 kilo mniej a tak to będę słoniem-zwłaszcza przy bliźniakach;-) już w 6 tyg.pojawił mi się twardawy ciążowy brzuszek tak w okolicach gdzie jest macica- w sumie nie dziwię się,bo skoro boli to pewnie się rozciąga i rośnie.
TereFere jajeczko pęka między 36-48 h po podaniu zastrzyku, przy in vitro każą zjawić się na pick up po 36 h i pobierają komórki z pęcherzyków (czyli jeszcze tam siedzą). To znaczy wszystko zależy pewnie też od wielkości pęcherzyka jak robi się zastrzyk..
Dziewczynki wklejam zdjęcie zarodka w 9 t.c. szok,że to już taki mały człowieczek:biggrin2:Zobacz załącznik 473959
 
To spróbuję wstawić jeszcze raz-myślałam,że go widać,ale jednak nie widać..

indeks.jpg
 
reklama
TereFere Mam nadzieję,że je mam-to się okaże w czwartek, ostatni raz byłaś na USG 2 tyg.temu i nie wiem co tam krwiak nawyczyniał od tamtej pory...:-(Dziwne mam sny!
 
Do góry