reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Dziewczyny mam wyniki bety 6 d.p.t i wynosi 56,6, nie wiem jeszcze czy to dobry wynik czekam na telefon od lekarza,ale tak się cieszę,że pierwszy raz w życiu jest więcej niż 1 ,bo jeszcze półtora dnia temu było 0,6!!!!!!!!!!:-)
 
reklama
Bardzo dobry wynik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widzisz, a tak się martwiłaś. Wszystko idzie w dobą stronę, wreszcie ciążaaaaaaaaaaaa:-)
 
SonySony dziękuję kochana, dzwonił i lekarz i powiedział-Jest Pani w ciąży:-) kazał już pomalutku się cieszyć,ale mówił,że najważniejsza ta trzecia weryfikacja,co będzie w poniedziałek i mówił,że najlepiej jakby były 3 cyferki. Ty też kochana miałaś już 3 cyferki,więc byłaś bardzo blisko i lada chwila Ci się uda-JA TO WIEM!!! a dawali Ci wtedy luteinę czy coś takiego na podtrzymanie?
 
Gieniek ale cudowne wieści:) strasznie się cieszę, wygląda na to że się zadziało:) prawidlowa beta wzratsta cos o 60 iles proces co dwa dni, wiec pewnie za dwa dni bedziesz miala 100 iles:)! to bardzo dobry wynik trzymam kciuki, żeby tak dalej!
 
Gienius jak ja sie ciesze!!!!!!!!!!!!! Teraz spokoj, spokoj i spokoj coby przyrastala!!!!! Oddychaj gleboko i zmow paciorek wieczorem!! Yooooppi!!
 
Gieniek SUPER szczerze mówiąc to nie brałam innej opcji pod uwagę jak tylko tej, że się uda. Ale kciuki trzymam dalej żeby wszystko dalej szło dobrze :-):-):-)
 
reklama
Do góry