reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Gieniek mocno trzymam kciuki za jutro &&&&&&&&&
A mój piękny pęcherzyk nie pękł :( Tylko się powiększył i teraz postała torbielka (32 mm). Podobno powinna się sama wchłonąć (nigdy nie miałam, więc nie wiem czy tak się stanie, troszkę się martwię - macie jakieś doświadczenie w tym temacie?). Mam poczekać na @, a potem w kolejnym cyklu monitoring od 8 dc. I jak pęcherzyk będzie miał 20-25 mm to dostanę zastrzyk. Ale i tak jestem zadowolona, bo coś się w końcu ruszyło. W końcu jajniki pracują... :tak: Tylko ta torbiel mnie troszkę martwi... Nie chciałabym kolejnej laparoskopii, aby ją usuwać :sorry:
 
reklama
gieniek trzymam kciuki :tak:
Aga u mnie jak nie pękł pęcherzyk to musiałam go zwalczać hormonami , ale mi wyszła wysoka prolaktyna i dlatego nie pękały ,mam nadzieje że u ciebie będzie inaczej :tak:
asienka odezwij się !!!!! co tam u ciebie??
 
Aga mnie często nie pękają, ale zawsze w okres się wchłaniają i potem mogę cykl zaczynać. Teraz tylko się zdarzyło, że nawet po podaniu zastrzyku na pęknięcie nic nie pękło. Jutro chcę się zapisać na usg i zaczynać znów cykl, bo wczoraj dostałam okres.
 
SonySony to trzymam kciuki &&&&&&&
No ja teraz grzecznie czekam na @.
W tym cyklu zrobię sobie pod koniec progesteron i prolaktynę.
W następnym zamierzam na początku sprawdzić pozostałe hormonki.
16.05. mam wizytę u ginekologa-endokrynologa.

P.S. Mój ginekolog kazał mi się teraz stawić na USG w kolejnym cyklu (8 dc). Nie powinnam wcześniej skontrolować tej torbielki? Trochę się martwię... Ale z drugiej strony jak miałabym coś z nią wcześniej zrobić to by mi powiedział... Głupieję :sorry:
 
Nic się nie martw, jak nie jesteś niczym stymulowana to nie musisz mieć wcześniej usg. Ja chce być stymulowana i tu musi być sprawdzone czy torbiele pękły, bo gdyby tak nie było to stymulacja by tylko spowodowała jeszcze wzrost torbieli.
Nic się nie martw, jak pęcherzyki rosną to teraz są zastrzyki na pęknięcie: np. Ovitrelle.
 
SonySony dziękuję :-)
Nie - nie jestem stymulowana. Przynajmniej na razie ;-)
Jeszcze kolejny cykl będzie bez leków (no może tylko z luteiną, bo u mnie słabe endometrium jest i Oeparol na śluz sobie zapodam od 1 dc).
Jak nie wyjdzie to pewnie coś dostanę ;-)
Ale to wtedy będę się martwić. A teraz loozuję. I mam nadzieję, że torbiel się wchłonie :tak:
 
Gienius drogi mysl pozytywnie, nie puszczam kciukow (przez to slabiej trzymam kieliszek;P) i wierze, ze sie uda, uda i uda!!!! Jestem troszke zaprawiona wiec przesylam pozytywne wibracje (hmmmm......jak by je tu przeslac???) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No!! Buzki!!
 
reklama
Gieniek trzymam mocno. Musi się udać.
Aga_27 hormony radzę zrobić na początku cyklu.

Kachna84 teraz na koniec cyklu chcę sprawdzić tylko progesteron i prolaktynę (według mojej ginekolog-endokrynolog te hormonki bada się pod koniec cyklu). A pozostałe zamierzam zrobić tak jak piszesz - na początku kolejnego. A 16.05. mam u niej wizytę, więc poproszę, żeby "rzuciła" fachowym okiem czy coś trzeba mi zapodać z leków jeszcze ;-)
Choć wiecie co? Jakoś trudno mi uwierzyć, że bez luteiny dostanę @... :-p Dlatego zrobię w poniedziałek progesteron (to będzie 22 dc). I jak wyjdzie słabiutki (poniżej normy) to zapodaję sobie chyba luteinę...
 
Do góry