reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
I tego Ci zycze!! Nudnych 9-ciu miesiecy i rzygaj sobie ile wlezie!! A dla pewnosci potrzymamy jeszcze kciuki:happy:
 
Gieniek Ty wariatko jedna, bedziesz miala blizniaki:))!!! ale super!!! ja mialam w 14 dpt 822, a Ty juz teraz taka wysoka bete! niech ta Pani doktor sie w d...pocaluje ze swoimi prognozami:) wielkie wielkie gratulacje:)
 
gieniek...ja wszedzie bede wchodzila i ci gratulowala, bo sie ciesze jakbym to co najmniej ja byla w ciazy!!! kochana bardzo jestem z ciebie dumna, ze dalas rade i nie poddalas sie ! jestes silna kobieta to i dzieciaki beda silne, bo tak jak tuszka pisze, beta typowo dla blizniakow!!:tak: buzi, buzi, buzi :*:*
 
reklama
Gieniek SUPER wieści!! Aaaaaa! :-D :-D :-D
A ja kochane robiłam dzisiaj badanie hormonów i wszystko jest w normie poza Estradiolem - mam 874,2 pmol/l w 22 dc (norma: 161-774). Wiecie co to może oznaczać?
 
Do góry