reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

SonySony ja parę miesięcy temu miałam podobnie jak ty..podczas zwykłej stymulacji Clo urosły mi 3 pęcherzyki i lekarz zdecydowała,że mam wykupić Puregon(to coś takiego jak Menopur i Gonal) cholernie drogie zastrzyki,żeby te pęcherzyki mi ładnie podrosły, brałam z 4 dni wydałam dużo kasy a nie było żadnej różnicy-nie urosły więcej niż po Clo,które jest za grosze, dlatego teraz jestem cała w strachu,bo do in vitro dobrze by było mieć więcej niż tylko 1-2 komórki, nie mniej jednak MOCNO trzymam kciuki za Twoją komóreczkę i poniedziałek:tak:

AniaSm
super,że się odezwałaś:-) my też czekamy na dobre wiadomości, coś czuję,że SonySony będzie miała dobrą nowinę;-)
Tere Fere po Clo też ładnie rosną pęcherzyki a u mnie endometrium było nie najgorsze, nie przejmuj się tymi nazwami, które wypisujemy Kachna ma rację,że czasami lepiej nie wiedzieć,bo im więcej tym gorzej człowiek się stresuje...
 
reklama
Gieniek przypuszczam, że jakbym była stymulowana do ICSI to przez to że teraz mam tylko 1 komórkę, dostałabym końskie dawki gonandotropin. Przez co koszt zabiegu by mi znacznie wzrósł.
 
sorki, że się nie ozywam, ale totalnie nie mam czasu, co chwilę coś...
W piątek byłam na usg, mialam 2 pęcherzyki, piękne endometrium, macica gotowa na zapłodnienie, dostałam zastrzyk pregnylu i w sobotę działaliśmy:) w tym cyklu nie podchodzę do IUI, bo nie bardzo mam kiedy i przeziębiona byłam... Ale może naturalnie coś się z tego wykluje:))
Bo jak nie to też będę musiała się zdecydować na jakąś droższą stymulację...tylko czy to coś da?? Bo mi w sumie pęcherzyki rosną, tylko coś się nie chcą zapłodnić...

Bardzo mocno za was wszystkie trzymam kciuki&&&& Bo naprawdę wierzę, że w końcu którejś z tego wątku się uda!
 
Byłam na kontroli u ginekologa wszystko jest w porządku po laparoskopii.

Na razie nie będę brała leków na endo . Mam się starać o dzidziusia.

A co się tyczy tych bóli to mam jutro iść do lekarza ogólnego po skierowanie do chirurga, bo jest podejrzenie,że to może być wyrostek.
Jak lekarz mnie dotykał po prawej stronie to sam zauważył, że napinałam mięśnie.
Boję się, że znowu trafię na stół.
 
Ciao Babki, pozdrawiam poniedzialkowo! Czytam i czytam i malo rozumie;-) ale moze to i lepiej!
Tere fere przylazla@???? Ja bym z Toba na styczniowkach sie chciala spotkac:-D!!!
 
SonySony zobaczymy jak u mnie pęcherzyki urosną po tych gonandotropinach...nie przyjmuję jakichś końskich dawek, jutro mam podglądanko to napiszę czy coś urosło:tak:
Wikulaa świetnie,że się odezwałaś! 2 komórki to dwukrotnie większa szansa na sukces:-) zaciskam kciuki,żeby się udało. U mnie też pęcherzyki rosną nawet naturalnie,ale nie chcą się zapładniać-wszystko wyjaśni się po pierwszym ICSI oczywiście dam znać w czym tkwi problem u nas-tzn mam nadzieję,że się zapłodnią,wolę nie znać przyczyny niż znowu przez to wszystko przechodzić:-(
A jak tam pogoda u Was? U mnie leje...
 
U mnie nie leje, ale dosc brzydko :( Dobrze, ze mam kupe roboty w domu i na popoludnie do pracy, bo by sie szlo zalamac.
 
AniaSm fajnie, że jesteś. Co teraz kupuje się dziecku na chrzciny, mam niebawem i jestem chrzestną i nie mam pomysłu...

Wikulaa oby się teraz udało &

Sony Gieniek u mnie po Clo rosną ładnie, ale nigdy nie słyszałam słowa na temat endometrium od ginki.
 
Gatto Stara, kurczę diupa. Nic nie ma. Tydzień temu jakieś dwa skrzepy mi wyleciały, już się cieszyłam, że nadchodzi @, a tu nic:wściekła/y:
Nie wiem, co jest. Zaczynam się trochę niecierpliwić. Co jest, że tak długo. Koleżanka miała to samo leczenie i po miesiącu dostała, a u mnie zaraz 5 miesięcy będzie. :angry:

Fajnie by było na styczniówce się spotkać.... Chyba byśmy obie pobalowały;-)hehehehhehe
 
reklama
Hej, jestem dziś po IUI na niepękniętym pęcherzyku(19mm) boli mnie strasznie kręgosłup w krzyżu. Za dwa dni mam kontrolne usg czy pęcherzyk pękł.
 
Do góry