reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Miliaa twoje wsparcie i wszystkich dziewczyn tutaj jest nieocenione, DZIĘKUJĘ WAM BARDZO!!! Pisz spokojnie swoją pracę, a dużo ci jeszcze zostało?Jeśli potrzebujesz,żebym wypełniła ankietę to ślij na maila: klimaanlage@wp.pl
kochana jestes...ja tez sie ciesze, ze was mam bo inaczej to bym zeswirowala chyba:-D
testy juz wyslalam, jak mozesz to sprobuj wypelnic, bede bardzo wdzieczna:tak:
co do AMH to ja tez sobie badalam i wyszlo mi 8, wiec troche za duzo...moge miec hiperke, no ale nie musze...odpowiednio moze dobiora leki to bedzie dobrze...musi byc!!
swoja droga nic sie nie martw kochana bo najwazniejsze to wychodowac ten jeden, dwa najmocniejsze jajeczka i wszystko sie uda!

Sony...to czekamy na wiesci dzis wieczorem...:tak:

ja dzis gotuje zupe imbirowa, powiem wam,ze jest superowa! moj sie ucieszy jak wroci z pracy:-D
 
reklama
Miliaa wysłałam Ci maila-sprawdź:) Twoje AMH jest super świetne, masz dużą rezerwę jajnikową i wyhodujesz DUŻO ładnych komórek:tak: Swoją drogą zastanawiam się,czemu mój organizm tak szybko się starzeje...może gdybym kiedyś wpadła to teraz nie miałabym tych problemów;-) no ,ale pewnie byłabym nieszczęśliwa z jakimś głupim facetem a teraz to mam super męża:-)

SonySony właśnie..melduj co tam u Ciebie na podglądanku było!

A gdzie się podziała nasza Wikulaa? Dawno jej tutaj nie było:-(
 
Gatto nic się nie martw że czasem czegoś nie wiesz, niektóre kobiety nawet nie wiedzą co to jest owulacja i dzieci rodzą jedno po drugim. Czasem sobie myślę, że wiem za dużo i to mi przeszkadza w zajściu.
 
Wróciłam z wizyty. Sprawa wygląda tak. Dostałam jeszcze dziś jeden zastrzyk Menopur 75j. Jutro o 22 zastrzyk Ovitrelle i w poniedziałek o godz. 10 IUI. Z pęcherzykami wygląda to tak że jest jeden, 1,76 cm. Reszta to małe ok. 1.16. Więc czy to CLO za pare groszy czy Lametta za 80 zł, czy Menopur za 900 zł to jeden kit bo i tak pęcherzyk taki sam. Endometrium 11mm.
 
Ostatnia edycja:
No Kachna84, chyba racja. Lepiej aż tyle nie wiedzieć, bo człowiek się tylko na takich szczegółach skupia, wkręca się. No albo to po prostu przypadek.
 
Czyli co Sony, jeden porządny zdrowy pęcherzyk! Postaraj się go wykorzystać jak tylko się da...Hihihhiiih:-)
Ja jak tylko dostanę @ mam wziąć CLO, czyli jak mówisz jest tak samo skuteczny jak inne droższe środki....

W poniedziałek będę wspierać Cię duchowo o 10.00. ;-)
 
u mnie po clo było dużo pęcherzyków ale endometrium cienkie, a po Gonalu ładne pęcherzyki, endometrium i śluz piękny. A na pęknięcie jeden otrivell na mnie nie działa wolę podwójną dawkę Pregnylu
 
hej
staram się was podczytywać na bieżąco ale odkąd jestem w PL to czasu mam mało i z moim mężem dzielę laptopa więc ciężko się przebić do niego ;-)
jesteśmy już po chrzcinach :tak: a za tydzień wracamy już do NO, strasznie szybko nam to leci dlatego w grudniu jak przyjedziemy na święta zostanę z dzieciakami trochę dłużej :tak:
trzymam cały czas za was &&&&&& i czekam na pierwsze świetne wiadomości :-)
 
reklama
Do góry