reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Kurczę , Gieniek nie zamartwiaj się tak, bo jak już zajdziesz, to urodzi Ci się dziecko smutasek;-)

A co do męża rodziny.. Wiesz w takich sytuacjach właśnie lepiej gdy natura sama wyeliminuje uszkodzony genetycznie płód już na początku ciąży, a tak w dobie 21 wieku, gdy ciążę podtrzymujemy za wszelką cenę, to właśnie często się tak dzieje, a to strasznie przykre:-(
 
reklama
Ah zapomniałam dodać,że godzinę może 1,5 po zjedzeniu posiłku czuję głód w żołądku. Ciągle bym tylko jadła.
o jesssu ja mam tak samo...zarlabym i zarla:confused2: co 3 godziny:-D musze sie powstrzymywac, bo normalnie bede jak slonica:laugh2:

terefere...moze zacznij powoli szykowac pokoik, bo to nigdy nic nie wiadomo:-)

gieniek...kochana tutaj tez trzymam kciuki za stymulke twoja...ja juz sie swojej nie moge doczekac...ja jestem na krotkim protokole, wiec zaluje tylko tego, ze twoje relacje nie bede mogla przelozyc na siebie...
jakby nie bylo melduj nam tutaj po kolei co i jak:tak:

Sony...a kiedy planowo masz miec 4 IUI? masz juz termin? tobie wprowadzaja nasionka meza a nam (IVF) cale zarodki...samo take wprowadzanie boli?

ja probuje swoje mysli odciagnac od tego wszystkego, wiec pisze prace, ale co chwile z ciekawosci zagladam do was zobaczyc co tam slychac... eh...nie moge sie skupic:no:
 
Miliaa, pokoik to tylko odmalować i urządzić, podłogę i ściany mam zrobione... Często o tym myślę jak umebluję ten pokój... gdzie łóżeczko, gdzie szafeczka itp.
 
Mila mnie nic nie boli, ale ma mam że tak się wyrażę duży otwór w szyjce:) Lekarz mi mówił, że czasami muszą otwór powiększać Hegarem i to trochę boli, ale u mnie na szczęście nie trzeba. Jutro mam 9 d.c. i usg zobaczymy kiedy iui a to już mi lekarz powie. Jak oczywiście stymulacja się powiodła....tego też się dopiero jutro dowiem. Być może jeszcze dostanę kilka zastrzyków na wzrost...
 
Tere Fere masz rację, w takiej sytuacji to lepiej w ogóle nie zajść w ciążę, bo przeżywanie śmierci urodzonego już dziecka to jakiś koszmar.
n_Aga76 ja również odkąd zaczęłam brać tabsy a potem te leki na menopauzę to okropnie głodna jestem, już czuję,że przytyłam:-(
Miliaa twoje wsparcie i wszystkich dziewczyn tutaj jest nieocenione, DZIĘKUJĘ WAM BARDZO!!! Pisz spokojnie swoją pracę, a dużo ci jeszcze zostało?Jeśli potrzebujesz,żebym wypełniła ankietę to ślij na maila: klimaanlage@wp.pl
SonySony a czym Ciebie stymulują?Czujesz coś,że rosną pęcherzyki?Ja na razie nie czuję nic i trochę się denerwuję,ale to może jeszcze za wcześnie,bo biorę zastrzyki od wtorku co wieczór..
 
Ja biorę zastrzyki od 3 dnia cyklu do wczoraj. Dziś jest 9 dzień cyklu i jadę na usg, lekarz dalej zdecyduje, czy mam jeszcze je brać czy już koniec. Ja biorę Menopur 75 j. To jest hormon FSH i LH. Lek jest uzyskiwany z moczu kobiet po menopauzie. Jeden zastrzyk 125 zł. Też mi się wydaje, że jeść mi się chciało co chwilkę i czekoladę. Miałam ogromny popyt na czekoladę. Ale to może moja podświadomość. Czułam po 2 zastrzykach, że jajnik mnie zakuł raz jeden raz drugi, śluz był dość płodny, ale teraz to się uspokoiło. Dziś wieczorem się dowiem jakie są efekty stymulacji.
 
A ja biorę Gonal 75 j. od 4 d.c. do 10 d.c. a w 11 d.c. czyli we wtorek podglądanie i sprawdzimy czy biorę nadal czy już koniec. 4 i 5 d.c. dostałam aż 225 j. w brzuch a od 6 do 10 d.c. przyjmuję 150 j. Tak samo jak ty poczułam dosłownie wczoraj przez kilka godzin lekkie pikanie raz w jednym raz w drugim jajniku , trochę płodnego śluzu a dzisiaj już nic się nie dzieje. 3mam bardzo mocno za Ciebie kciuki i pisz tutaj od razu jakie są efekty stymulacji u Ciebie!!:tak: A jaki masz wynik AMH kochana? Tzn czy robiłaś w ogóle to badanie? Ja mam kiepski wynik i dlatego stresuję się stymulacją,czy coś zadziała..
 
Matko kochana dziewczyny jakimi wy tu operujecie nazwami!!! Nic z tego nie kapuje i nie mam bladego pojecia czym sie to je:zawstydzona/y:W kazdym razie zycze wam powodzenia!!:happy2:
 
Wynik AMH miałam 5,4. Lekarz powiedział, że przy tym wyniku nie powinien mnie przestymulować. Oby były dwa pełne pęcherzyki, albo i trzy.....
 
reklama
SonySony To masz świetny wynik! Ja mam tragiczny,bo 1.9 więc myślę,że nawet przy dużych dawkach leków będę mieć max 3 pęcherzyki a do in vitro to kiepski wynik:-( załóżmy,że 1 będzie tylko prawidłowy i się nie przyjmie to zero mrożaków i wszystko od nowa, chyba muszę wyjść pospacerować,żeby o tym nie myśleć...
 
Do góry