reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
Uważaj bo ja tak jadłam i jadłam i parę kilo mi przybyło... Po laparo miałam ochotę wszystko jeść. Też mnie co jakiś czas coś bolało, ale nie brałam tego za nic strasznego. Po 2,5 tyg poszłam do pracy, chociaż czułam że kilka dni po zabiegu już bym mogła. Będzie dobrze, wycięli ci torbiel i teraz z górki.
 
Gatto, to fajne masz mieszkanko. Garaż też masz, to nic że na jedno auto... Ja mam niecałe 70m. Nie mam garażu, ale i tak fajnie się mieszka. Lubie swoje mieszkanko. Jest śliczne i takie jak chcę:-):-) Jeszcze nie do końca wyremontowane, ale pokoik w razie czego tylko do odmalowania:-D
 
Gatto, to fajne masz mieszkanko. Garaż też masz, to nic że na jedno auto... Ja mam niecałe 70m. Nie mam garażu, ale i tak fajnie się mieszka. Lubie swoje mieszkanko. Jest śliczne i takie jak chcę:-):-) Jeszcze nie do końca wyremontowane, ale pokoik w razie czego tylko do odmalowania:-D

Ja juz tez lubie moje mieszkanko, choc jeszcze duuuuzo brakuje!! Ale pomalu, pomalu sie zrobi :)
 
Cześć laseczki apropo przeprowadzek to ja też się przeprowadzam w połowie maja i też mam nowe mieszkanko 76 m a obecne ma 66 m i też jest super:-) jak to śpiewa Majewska-"to nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka aby sprawić,by miał w sobie duszę" i liczę na to,że nowe mieszkanie to nowe życie i może nowi domownicy...:tak: od wtorku zaczęłam stymulacje-trzymajcie kciuki słoneczka!
 
Gieniek moja mama to samo powiedziala!! Wiec za 10 dni zaczynamy staranka :) Zycze Ci powodzenia, to moze juz sie z brzuszkiem wprowadzisz :) Ale by bylo super!!
 
Oj zaczynamy:)) ja mam w piątek usg a dziś ostatni zastrzyk. Może się dowiem kiedy będzie ta 4 IUI. Dwa razy mi się jajnik odezwał, ale pewnie to nic strasznego. Boli znaczy się, że rośnie:)) pęcherzyk. Następna IUI- nowa nadzieja.
Gieniek a przypomnij mi czym cię teraz stymulują??
Gatto- działamy, działamy, nie opierd....alamy się:))
 
reklama
Gatto i Tere Fere nie dziękuję (jak dziękuję to zazwyczaj mi się coś nie udaje);-) to by było moje marzenie wprowadzić się z dobrą nowiną. Ja już jestem taką osobą, która wszystkim się martwi. Teraz martwię się,czy urosną mi jakieś pęcherzyki i czy komórki będą ok, potem będę się martwiła czy się dobrze zapłodnią, potem czy się zagnieżdżą a jak już to wszystko się uda będę się zamartwiać,czy dzidziuś będzie zdrowy... w ogóle w tym tyg. u mojego męża w rodzinie umarł noworodek, urodził się z ciężką wadą serca,miał tylko pół serduszka, rodzice zbierali pieniądze na wyjazd do Monachium i na operacje. Chłopiec przyszedł na świat w Monachium wszystko było ok, przeszedł zabieg przygotowywujący do większej operacji i lekarze chcieli poczekać aż trochę przytyje, wrócił do Polski i po 2 dniach zmarł nagle:-( serduszko przestało bić...to taka tragedia, rodzice młodzi ich pierwsze dziecko...ja to chyba odetchnę dopiero po porodzie jak już będzie wiadomo,że wszystko jest ok!
SonySony dostałam Gonal i równocześnie cały czas biorę Gonapeptyl. Martwię się,bo lekarka policzyła,że mam tylko 9 pęcherzyków antralnych (3 na jednym i 6 na drugim jajniku) czy coś mi z tego urośnie?!
 
Do góry