reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

hej, a zastanawiałyście się dlaczego koty się marcują, a nie np. lutują.... hiohihihihih żartuję:-D:-D oczywiście:-D:-D

Lutowanie kojarzy mi się z czym innym. Jak tata topił druciki.
 
reklama
Tere fere, koty marcuja sie tez w maju i nawet wrezsniu , a tak wogole to mam wrazenie, ze sie marcuja co miesiac :) Wiec doskonale porownanie, ze jestesmy jak koty- wszystkie staraczki! :) Milego marcowania, kwietniowania, majowania.......itd itd!!! :tak:
 
Nie wiem jak Wy Dziewczęta, ale ja już od kilku dni czuję wiosnę. Przedwczoraj jak szłam do pracy, to widziałam już źdźbła trawy jak przebijają się przez błoto i zeszłoroczną murawę. Dziś jeszcze to słoneczko wyglądające z za chmurek.:cool2: I to piękne lazurowe niebo gdzie nie gdzie. Hhhhmmmmmm...

Niedługo Maj więc będziemy się majować hihihihi:-D:-D:-D
 
Czuję się bardzo dobrze. Z każdym dniem coraz mniej odczuwam rany po laparo. Mam tylko szwy wewnętrzne. Na zewnątrz mam tylko stripy. Jeden sobie musiałam zmienić bo się troszkę skóra rozeszła, chyba za dużo chciałam latać. Teraz trochę więcej leżę:)) Ten zabieg to nic strasznego. Mój zabieg był krótki bo trwał 15 min i większej ingerencji nie miałam. Tylko tyle że ponakłuwali mi jajniki każdy w 3 miejscach, może mi to pomoże na pęknięcia, a może i nie. Czuję się wyśmienicie!!!!!!!!!
 
No to fajnie!
Ja też uważam, że zabieg jest lżejszy od wyrwania zęba;-)
Szybciutko zaczęłam latać i wszystko robić. Jedno nacięcie średnio mi się goiło, to psikałam octeniseptem, po 3 dniach było już spoko.
 
reklama
SonySony ciesze sie, ze dochodzisz do siebie...teraz tylko liczyc dni i marcowanie :)

Tere fere, u mnie juz wiosna....dzis bylo 16 stopni, co prawda przyszly tydzien moze byc troche chlodniejszy, ale juz zdecydowanie cieplej sie robi. Dzis na spacerze widzialam pierwszego cytrynka:)
Coraz bardziej tez mysle o kwietniowaniu :)
 
Do góry