reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

hehe, fajnie to opowiadasz. ja najbardziej boje się narkozy. w czerwcu miałąm korektę przegrody nosowej i straaaasznie źle się czułam po wybudzeniu. jak mi wkońcu podali jedzonko, to nic nie mogłam przełknąć i przytulałam się do porcelanki co chwila :/
a wczoraj dzwoniła do mnie koleżanka, że u jej siostry znaleźli torbiel endo ponad 8 cm!!! i lekarz stwierdził, że (cytuję) jak ją już otwierają to od razu ciachną jajnik bo PEWNIE też jest do niczego (!!!). normalnie szlak mnie trafił, dałąm jej namiary na moją lekarkę i jeszcze 1go gina. dziewczyna dopiero zaczęła starania i od razu taki falstart... i włąśnie od takiego podejścia lekarzy dziewczyny nie chcą chodzić na zabiegi :no::no::no:
 
reklama
Sony Powodzonka, napisz jak tam po...

Liju No lepiej przełóżmy termin na późną wiosnę. Możemy się nie wyrobić w marcu... hihihihihih
 
liju - niech dziewczyna faktycznie lepiej pójdzie do jakiegoś innego lekarza, z bardziej emocjonalnym podejściem...

tere fere - przesunąć termin, hmm chyba dobre decyzja, bo ja też coś czuję, że się nie wyrobię...
 
Hej dziewczyny, ale się boję. Zaraz zjem zupkę i już nic nie mogę więcej jeść. Popołudniu mam pić jakieś świństwo FORTRANS na przeczyszczenie ok. 4 litrów. Do wieczora mogę jeszcze pić wodę mineralną niegazowaną, a od rana już nic. Reszta relacji po zabiegu......
 
Hej dziewczyny, ale się boję. Zaraz zjem zupkę i już nic nie mogę więcej jeść. Popołudniu mam pić jakieś świństwo FORTRANS na przeczyszczenie ok. 4 litrów. Do wieczora mogę jeszcze pić wodę mineralną niegazowaną, a od rana już nic. Reszta relacji po zabiegu......

Misiaczku będzie dobrze, zobaczysz!!!! trzymam kciuki i czekam na relacje!
 
Sony FORTRANS bleeeeee, współczuję. Pamiętaj, że jak już będzie Ci się cofać, popijaj bardzo mocną herbatą... Zabija smak tego dziadostwa.
 
Wypiłam niecałe 2 litry i już nie mogę, to jest wstrętne. Po pierwszym litrze trochę zwróciłam. Chyba na tych 2 skończę bo 4 litrów to już nie wypiję.
 
reklama
Dziewczyny, jeśli któraś z Was będzie musiała jeszcze kiedyś pić to świństwo Fortrans, to są różne sposoby na to w różnych szpitalach.

1. To normalnie jak na opakowaniu, czyli saszetka na około litr, często są to 3-4 saszetki w ciągu krótkiego czasu do wypicia
2. To rozpuścić 3-4 saszetki w litrze wody, wypić w miarę szybko i przez następne 2 godziny popijać 2-3 litry już czystej wody.

Uwierzcie. Drugi sposób jest lżejszy, a tak samo czyści. Można jeszcze popijać mocną gorzką herbatą jak wspomniałam. Bardzo pomaga zabić smak tego dziadostwa.
 
Do góry