reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

reklama
hej Wikula:) a u mnie jakos leci, jak narazie specjalnych staranek niema, powiedzmy że odpusciłam bo sama już nie wiem co mam robić niby chce ale boje sie powtórki z rozrywki bo już teraz wiem ze zajście w ciaze to połowa sukcesu i wiem jak to wszystko boli... Od przyszłego miesiaca zmieniam lekarza i ide przebadac sie do innego może on bedzie miał inne spojrzenie na to wszystko. Dzięki ze wogóle pytasz:)
 
Asienka - mam nadzieję, że nwy lekarz popatrzy świeżo na twój przypadek i doda Ci nadziei i w końcu będzie sukces. Musisz być spokojna, ja wierzę,, że kiedyś nam wszystkim sie uda!
 
tak intensywnie seruszkujecie laski????

Ten śnieg mógłby już przestać padać!!! Ja mamnadzieję, że szybko zrobi się ladnie i nie będę już musiała chodzić w kozakach i puchowej kurtce!
za tydzień robię posiew kontrolny, mmam nadzieję, że w końcu pozbyłam się bakterii!!!
 
Ja tam kocham śnieg. Jest wtedy przytulnie! Tak miło jak padają śliczne płatki z nieba. Radocha.
Dziś ulepiłam bałwana. Jest cudny! Ma nos z marchewki, oczy z węgielków... Sama słodycz. Stoi tuż za oknem i uśmiecha się jak jak podnoszę roletę. Jest rozkoszny!
:-):-):-):-):-):-):-)
 
hej dziewczyny. a ja lubie śnieg ale w okresie świąteczno-noworocznym. teraz marzy mi się ciepła, słoneczna i zielona wiosna.
ehh.. chyba na jakiś czas was opuszczę, bo muszę odpuścić z 2-3 cykle :-( byłam u gin i nie jest dobrze :no: torbiel w prawym jajniku ponad 6 cm. więc czeka mnie w najbliższym czasie terapia tabsami, laparo, masa badań i wyników hormonalnych. w między caasie P. też ma się przebadać.
wczoraj miałam straszne załamanie... zaczynam tracić nadzieję, że kiedykolwiek będę mogłaprzytulić moje maleństwo. zaczyna brakować mi sił, nie umiem już radzić sobie z tą całą sytuacją. :-:)-:)-(
ale trzymam za Was wszystkie kciuki!!! w marcu chcę usłyszeć od Was same dobre wieści :tak:

przepraszam,że tak o sobie, ale musiałam się komuś wygadać:sorry:
 
Liju Kochanie, po to mamy ten blog. Trzeba się wygadać. Psycholog wziąłby za to grubą kasę;-)
Jedno czego Ci zabronimy, to opuścić nas na te 2-3 miesiące. Obrazimy się i sfo****emy jak nie będziesz pisać na bieżąco o badaniach i jak się czujesz... O nie!:angry::angry::angry::angry::angry::angry: Wykluczone, żebyś się nie odzywała:angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Znajdziemy Cię tam w zachodniopomorskim i zbijemy na goły tyłek:eek::rofl2::eek::rofl2::eek::rofl2:
 
reklama
Ja w marcu raczej też nie mam szans, bo jednak ten zastrzyk działa trochę dłużej. Jeszcze nie mam okresu, więc nie bardzo...
Ponoć koło lata wszystko się unormuje, ale się zobaczy. Mam przyjść do ginki, jak moje cykle się zaczną...
 
Do góry