reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

matik a ty gdzie jesteś. Widzę ze u Ciebie ładnie tempka idzie do góry.
A dziewczyny jezszce taka dziwna rzecz. Robiłam zima badania hormonalne i ten stosumnek lh do FSH u mnie wychodził 0,45. A powinien byc bliski 1. Chodzi o to że :

FSH w stosunku do LH
Istotny jest stosunek stężeń obu gonadotropin. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5.

tak więc myślałam ze bede miała duże problemy z zajściem a tu taka niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elmo Tobie musi sie udać... musisz mieć synusia, bo... kto jak nie Ty?
Dziewczyny Wy wszystkie musicie mieć dzieciątko wymarzonej płci..... kurcze bo inaczej przestanę w to wszystko wierzyć.... chociaz dla mnie płeć już nie ma znaczenia;-)( tak sobie mówię)
 
Dziewczyny zrobiłam dzisiaj test owu... jest taka całkiem wyraźna kreseczka czy to możliwe, że mogę mieć owu szybciej? Kurcze zawsze w tym czasie nie było żadnej kreski tylko kontrolna.... oczywiście jeszcze negatywny wynik ale...
 
Ewelin dziękuje za cały opis ;-) przydatne informację :tak: chociaż mi się wydaję że mogłaś zaskoczyć w tym 0+12 ale teraz to można sobie gdybać, najważniejsze że się udało i będzie z tego piękna córcia! naprawdę zrobiłaś praktycznie wszystko więc myśl pozytywnie :tak: no nic nie pozostaje mi nic innego jak czekać na kolejny cykl i zaczynam :-p
Krystianmartin Ty również będziesz mieć dziecko wymarzonej płci czyli dziewczynkę i nim się obejrzysz a będziesz w ciąży. sprawiedliwość na tym świecie musi być :tak:
 
OOOO Krystianmartin ale by bylo :-) nie zapeszajmy. Ja nigdy nie mialam tak wczesnie owulki wiec nie wiem, poza tym ta kreska testowa potrafila sie dlugo utrzymywac blada zanim sciemniala. Baaaaaardzo trzymam za Ciebie kciuki &&&&&&&&&&& no i przesyłam tez swiezutkie ~~~~~~~~~~~~~
Masz racje jesli mie sie nie uda to legną w gruzach marzenia Maran Ilaczek i zapewne wielu innych...
 
Ewelin, Elmo muszę to napisać ale doskonale Was rozumiem i te humory w ciąży. Ja w mojej drugiej ciąży jak się dowiedziałam że tak szybko się udało to zamiast się cieszyć to chodziłam załamana. Ja non stop przez ten krótki czas to się zastanawiałam ze jednak chyba tej dziewczynki nie będzie bo za krótki odstęp od owulacji był... i cały czas rozmyślałam... co zrobiłam czego nie zrobiłam. Dopiero jak sie znalazłam w szpitalu to dotarło do mnie że przecież to już nie ma znaczenia, ważne że jest fasolka i żeby ona była zdrowa.
Myślę że po wizycie u lekarza te dziwne uczucia miną, a zresztą co jest w tym złego że robimy coś by spełnić marzenia, to przecież ludzka sprawa. Zrobiłyście dużo i ja wierzę że będziecie mieć Elmo chłopca a Ewelin dziewczynkę :)
 
Ja dalej wszystko analizuje, jeśli zaszłam w tej O+12 to czy to bylo O+12 A może samo O, cały czas sie nakręcam że mogłam ten rephres użyć a jeśli ta limonka za słaba była, może trzeba było jeszcze coś . ja chyba oszaleję, napewno nie mogę czytac internetu bo zwariuję.:no:
 
Ja dalej wszystko analizuje, jeśli zaszłam w tej O+12 to czy to bylo O+12 A może samo O, cały czas sie nakręcam że mogłam ten rephres użyć a jeśli ta limonka za słaba była, może trzeba było jeszcze coś . ja chyba oszaleję, napewno nie mogę czytac internetu bo zwariuję.:no:
nie mysl tyle nad tym , ja tez gdzybym zrobila onaczej mialabym wieksze szanase na chlopaka a nie zrobilam i tez teraz licze po prostu ze bedzie dobrze, juz nic nie poradzimy, dla mnie wazne ze sie w ogole udalo
 
reklama
Do góry