reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Verita a czy Ph miałas wysokie? pilnowałaś jego?
Właśnie nic nie pilnowałam bo mialam dziwny cykl. I bylam pewna ze będzie bezowulacyjny jak i poprzedni. A tu taka niespodzianka. Dałam na stracony dlatego jak miałam mieć owulacja to mowie do mojego ze nici z tego i odpuscilismy sobie. Nie pamiętając ze 3 dni przed było przytulanko.
 
reklama
Dziewczyny Elmo, Ewelin wcale Wam sie nie dziwie, że tak wszystko płaczliwie analizujecie :D
ja jeszcze w ciązy nie jestem a już sie martwię :)

Zresztą cały czas myślę, czy odpuścic ten cykl czy nie :) tempki mam znacznie wyższe niż poprzednio no i nie wiem. Z dietą siadłam, nie wiem w sumie na ile to ma znaczenie, jeśli reszta będzie ok? Bo na samą myśl o jedzenie znowu tylko jogurtów itp mi słabo się robi...

Verita cudny suwaczek :D
 
Polakmama nie wiem co Ci powiedzieć, zawsze ma 50% szans Ze Twoje przeczucie się spełni. 50% to duzo czy mało? :-D
Verita nie zrozum mnie zle ale Ty juz masz syna :-) wiec chyba do konca nas nie rozumiesz :-) Wiem ze z innym mezem ale mimo wszystko. Ja synka pragne nie dla meza tylko dla siebie. Tobie zycze syna z calego serca!
Maggie Polisia nawet nie wiecie jakie to pocieszajace ze nas tu nie oceniacie tylko rozumiecie. Dobrze miec kogos kto rozumie :tak:
Polisia nie wiem co Ci doradzic... rób jak Ci podpowiada serce i rozum :tak: jesli czujesz ze jestes przygotowana to dzialaj, jesli nie to pamietaj ze pozniej mozesz sobie wyrzucac ze sie bardziej nie przylozylas. Ale Ci doradzilam heh
 
hejka dziewczyny.
Podczytuje Was o pewnego czasu, bo marze o drugiem dzidziusiu. Mam juz cudownego synka i bardzo chialabym dziewczynke :D Starania wprawdzie mam zamiar zaczac dopiero od wrzesia ale zaczynam sie juz przygotowywac. Dieta, witaminki itp. Tydzien temu mialam @ i to moj pierwszy cykl kiedy zaczyne mierzyc PH i owulacje. Wszytko juz zakupione.
Verita ja tez z Leicester :)
Znalazlam cos takiego na necie. Jesli juz o tym bylo pisane to przepraszam, ale nie dalam rady przeczytac wszystkich 6569 stron tego watku hihihi:

Przedmioty, zjawiska, wpływające na przyciąganie plemników żeńskich przez komórkę jajową:

-woda (wodospady, prysznic, fontanna, deszcz)
-ogień
- lampa solna
- księżyc w nowiu
- oleje (bergamot, cedarwood, citronella, eucalyptus (citriodora),
grapefruit, lavandin, lavender, lemon, lemongrass, mandarin, orange, patchouly,sandalwood)
- wiatr
- świeca z wosku pszczelego
- kamienie( ametyst, kwarcowy,ONYX)
- rośliny
- węgiel drzewny
- zmywacz do paznokci, lakier do paznokci
- aerozole.


Przedmioty, zjawiska,utrudniające przyciąganie plemników żeńskich przez komórkę jajową:

- dym
- energia elektryczna (telefon komórkowy, prostownica, komputer, telewizor, klimatyzacja, mikrofalówka)
-pełnia księżyca
- kadzidło
- złoto
- piec
-olejki:
cajeput, clove, cypress, eucalyptus, frankincense, helichrysum, juniper, marjoram,
melaleuca (quinquenervia), palmarosa, pine, ravensara, rosemary, thyme,ylang ylang.
-pełnia księżyca.

Irygacje. Pomagają w osiągnięciu odpowiedniego ph.Na godzinę przed stosunkiem:

1.7% ocet:
Umieść 5 % ocet w zamrażalce,a kiedy pojawi się lód - usuń go. Zrób to 4 -5 razy, a % będzie odpowiedni.
Wyciągnij z zamrażalki swój ocet, który teraz będzie octem 7 %. W dzień "0" dodaj do niego calcium,
a po godzinie 3- 4 krople wody destylowanej.


2.Cytryna:
Dodaj cytrynę do wody destylowanej - zbadaj jej ph i jeśli jest zbyt wysokie,dodaj więcej.
 
Polisia ja też Ci nie chcę nic narzucać bo musisz sama czuć czy już jesteś gotowa :tak: ja np chciałam spróbować już w tym cyklu metodę 0+12 ale niestety nie wiedziałam kiedy była owulka (brak tego charakterystycznego bólu owulacyjnego) i odpuściłam. ale po @ zaczynam działania bo szczerze to nie mogę się doczekać i chciałabym mieć z głowy :-D
Mamawczesniaka witaj ;-) ja również mam już synka i pragnę córki. na pewno dzięki temu forum Twoje szanse na dziewczynkę sporo wzrosną :tak: ja już te informację mam dawno w folderze zapisane ale może którejś z dziewczyn się przydadzą :-)
 
Kochane wiem, ze pewnie juz nie raz bylo tu to tym pisane, ale juz sama nie wiem jak to jest do konca. Kiedy sie mocno przytulac na dziewczynke? Tylko 40 godzin przed owulacja, czy co drugi dzien po @ az do owulacji. Co wejde na jakas strone to co innego jest napisane :eek:
 
Elle, Elmo dzięki :) w sumie to 2 mc byłam na diecie, teraz ten poprzedni cykl, jak mi ta tempka zaczeła fikać to odpuściłam, ale resztę biorę grzecznie. I co jak zacznę znowu jeść jogurty to kiedy to zadziała? :D
Biorę B100 complex, cytrynian wapnia z magnezem, żurawinę łykam i pije, zakwaszam się od środka lactovaginalem i rephreshem.
Po prostu bardzo bym chciała i boję się, że ta dieta cos skopie, a też nie wiem na ile na niej wytrwam dłużej, bo dwa cykle już mam za sobą i mam jej dość :p

Mamawzesniaka ja uskuteczniam co drugi aż do 2 dni przed ovu :D
 
Polisia to jesteś super przygotowana :tak: ja bym na Twoim miejscu spróbowałam w tym cyklu. wprowadź teraz dietę, zakwaszaj się i będzie ok. a jakie masz ph, sprawdzasz?
Mamawczesniaka ja z kolei przysunę się z działaniami do jednego dnia od owulacji. a metoda 0+12 oznacza żeby zadziałać od 8 do 20 godzin od momentu owulacji tylko trzeba dobrze znać organizm i wiedzieć kiedy jest owulacja.
 
reklama
Elmo rozumiem cię bardzo dobrze. Ja w pierwszej ciąży chciałam syna i nie przyjmowałam do wiadomości że może być inaczej. Takie miałam parcie na syna. W drugiej ciąży już było mi to obojętne choć ucieszyłam się ze dziewczynka. Ale ja już nie będę po raz kolejny próbować a facet chce zawsze syna dlatego mam taką nadzieję. Choć dla mnie dziewczynki są słodkie.
Witam mamę x Leicester. Mamy nasz wątek na mamach z uk
 
Do góry