reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ja od maja chce brac tak zurawine witamine B calcuim citrate witamine C maz lisc olivny dodatkowo a ja saw palemtto dotego jakas dietka zakwaszacze :) bransoletki lampy itp ;p nie wiem czy cos jeszcz musze pozniej kuknąć;/ tylko ostatnio maz mnie tak wnerwia ze jeszcze nie wiem czy cos z tych staran bedzie;/

nas pogoda upal dzis to byla masakra na ramiączkach chodziliśmy colin tez i przy okazji basen zaliczony :)

Nadia to jest dosc duza;/ tak na 5 6 lat wyglada kazdy jej tak daje ;/ a colin tez juz wielki ;/

Andziak super dzieciaczki:)
 
reklama
Milla my od tego miesiąca chcemy czyli po tym weekendzie. Ja okres już miałam 4 razy , owulacje oczywiście też. Nadzieja w karmieniu bo wtedy ponoć łatwiej zajść w ciążę a miałam problemy.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie w ten upalny dzień:-)
Mnie od rana łamie w kościach i zaczyna boleć gardło-oby to nie była angina:no:
krystianmartin test dopiero za dwa lub trzy dni nie wcześniej:-D trzymam mocno kciuki!
Pozdrawiam Was wszystkie;-)
 
Hello!

krystianmartin, super to wygląda, trzymam kciuki! Niestety nie mam nikogo komu mogłabym powierzyć dzieci choćby na chwilę :-(

Elmo, a mi brakuje tego rodzaju emocji i aż żałuję, że nie będzie mi już dane poczuć tego dreszczyku emocji przy robieniu testu ciążowego a potem na USG :-D

Pająk
, już byliśmy na wizycie u psychologa, to była jedna wielka masakra, kobieta o wszystko pytała mnie, doradzała schematami a z Krzysiem nie zamieniła ani słowa, kompletnie nie miała podejścia do dzieci.

Daria, cudowne zdjęcia i śliczne dzieciaki, jaki już Colin duży, szok!!!

maran-atha, dzięki kochana, jak byłam w ciąży to Krzyś jeszcze nie mówił i chyba nie rozumiał kwestii dzidziusia w brzuchu, tłumaczę mu po sto razy, że robi Kai krzywdę, że ją to boli, że będzie jej smutno, że będzie płakać i NIC to kompletnie nie daje, boję się, że to kolejny objaw ZA. Dziś od rana krzyki na Kaję, krzyczy "nie chcę Kai, boję się Kai", powiedział nawet, że chce żeby ją śmieciarka zabrała, gdy Kaja uradowana szła do niego to wołał "nie, nie, mama ratuj" :-(

Andziak, cudne chłopaki!

eden
, dzięki kochana, będę trzymać kciuki by żadne choróbsko nie dopadło synka.

Elle, wielkie dzięki! Na razie mam wrażenie że relacje Krzysia z Kają są coraz gorsze, ona za nim szaleje a on jej nie cierpi.

Milla, dzięki, no oby tak było bo zwariuję chyba ;-)

Miłego dzionka i smacznych kawusi ...tudzież napojów sodowych :-D
 
Witajcie, wklejam efekty:

NIK

PLANOWAŁA

JEST

ANKA34

GIRL

GIRL

MIKUSIA84

GIRL

GIRL

BET1975

BOY

BOY

AGNIESZKA12

GIRL

GIRL

RUSIA

BOY

BOY

KICIA80

GIRL

GIRL

ANECZKAK

GIRL

GIRL

KINDZI26A

GIRL

GIRL

KIKI750321

GIRL

GIRL

PIXELLA77

BOY

GIRL

ROYANNA

GIRL

BOY

BERSHKA

GIRL

BOY

JARZEMBINKA

GIRL

BOY

PATI1159

GIRL

BOY

OKRUSZYNKA

GIRL

GIRL

CZARODZIEJKA

GIRL

BOY

DZASTINA222

GIRL

BOY

RYBA

GIRL

BOY

JOANN@

GIRL

GIRL

ASIUNIAK85

GIRL

GIRL

MAŁA_MI

GIRL

BOY

ELIZABETH

GIRL

GIRL

DIDO21

GIRL

GIRL

OLLENA

GIRL

GIRL
 

jagienka

girl

girl

beatka78

girl

girl

monico

girl

girl

bettsie

girl

girl

merylin

girl

boy

kociatka

girl

boy

ladies

girl

girl

kosmopolitan

girl

boy

samana

girl

girl

tusia

girl

boy

tasha

girl

girl

patrysia

girl

boy

patrysiak

girl

girl

anecia88

boy

girl
 
Ostatnia edycja:
NOEMI
GIRL
GIRL
EWCIK
GIRL
GIRL
NULLKA
GIRL
GIRL
TRUSKAFFKA
GIRL
GIRL
DARIA
GIRL
BOY
PIRANHA
GIRL
GIRL
CZARNA
BOY
BOY
MAGDAUK
BOY
BOY
ANN29
GIRL
GIRL

Wiem, że to nie są wszystkie dziewczyny z forum, ale już nie mam siły czytać, więc ...od teraz uaktualniamy razem na bieżąco .

 
Niestety dziewczyny dostałam prezent urodzinowy ale w postaci plamienia, więc po ptokach, chociaz zanim zauważyłam róz na termometrze to temperatura wynosiła 37,3 wiec nic z tego nie rozumiem. Najwyzszy czas pogodzic sie z myslą że będę mamą kochanych dwóch synków:tak: i tak mam za co dziekować.
Piranha bardzo dobrze Ciebie rozumiem ja mieszkam w miescie, w którym nie mam rodziny... mąż daleko a ja samiutka z dziecmi
 
reklama
Do góry