reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć dziewczyny:-) jestem na tym forum niby stara ale dawno nie pisałam- więc pewnie mnie ne pamiętacje. Wogóle to pozdrawiam wszystkie stare koleżanki i witam się z nowymi bio strasznie was duzo ( ale to fajnie akurat).
Dziewczyny testowała któraś ABIOFEM zel-? Ja używam rephresh bo super działa ale ma tylko 3 aplikatory a ten żel ma 7 aplikatorów i ph3,8? może któraś ma jakieś doswiadczenia?
Pozdrawiam.
PS. Daria i Piranha super szkraby.

na ebayu kupisz rephresh z 9 aplikatorami :)
REPHRESH sanol Vaginalgel vorgefuel. Applikator. 9St 7 | eBay
 
reklama
Hej.

Daria to mnie zaskoczyłaś, że się jednak wahasz czy planować trzecie czy nie. No ale w sumie to pareczkę zdrowych dzieci masz więc czego chcieć wiecej. A Ty starałaś się o 2 córkę? Jak to było z przygotowaniami, że jednak wyszedł Colin? czego Ci akurat gratuluję.

Antosia
witaj. Ten sylk i ja mam chociaż jeszcze nie stosowałam.

Myszka no to super Cię mąż zaskoczył. To do dzieła hehe. A te ubranka dla dziewczynek cud miód. Jak jestem w sklepie to patrzę na dziewczyńskie ubranka. Może kiedyś będzie nam dane kupić dla naszych księżniczek;-)

A z tym mięsem to ja nie wiem bo ja akurat bardziej nabiałowa jestem, z mięsa to drób i nie za często a mimo to 2 synków mam.
 
Hej dziewczynki !!!
Witam nową dziewczynkową staraczkę -Antosię. Agulek miło, że jesteś z powrotem -dużo nas tzn. staraczek dzieczynkowych. Ja na razie trzymam kciuki za was, bo do moich staranej jeszcze długoooo. Daria, jak teraz masz wątpliwości, to może daj sobie troszkę czasu, jesteś młoda i masz dużo czasu. Wiem, że chciałaś małą różnicę wieku między dziećmi, ale pamiętaj, wszystko ma swoje plusy i minusy. W każdym razie nie rezygnuj ze swoich planów posiadania trójeczki, jesteś w super sytuacji bo masz już dwojkę (super są twoje dzieciaczki -widziałam zdjęcia) i do tego jeszcze parkę -marzenie wielu kobiet. Myszka to nie dziwię się, że masz dobry humorek, teraz suplementy, sprawdzanie ph i jego obniżanie i do dzieła...:-):yes:Piranha, Kaja przesłodka -jak ja bym chciała taką niunię mieć w domku, dobrze, że z Krzysiem lepiej. Już wisona się zbliża, to miejmy nadzieję wszystkie choróbska znikną.
 
sofi no mi się już schodzi troche, ale powiem wam że nie sztuka się zakwasić tylko sztuka to nie zrobić tego za mocno. Te wszystkie środki fajnie obniżają i szybko ale problem to dobrać odpowienią dawke zeby nie przesadzić a z drugiej strony żeby nie za mało. Ja to raczej z tych co przeadzają i wybijam wszystkie pewnie ale boje się że jak nie zaaplikuje to męskie przeżyja i tak mi się kolejny roczek staranek zaczął
:-D
Daria wiem że można kupić więcej, ja przecież też kupuje po 2 opakowania rephresh na miesiąc . chodziło mi bardziej pod kątem kasy że za tyle samo bo ok 30 zł mam rephresh 3 aplikatory a tu 7 szt. a jakby było skuteczne w obniżaniu ph to można by spróbować. :-)Ja to w aptece już nie muszę zamawiać tego Rephresh, już mnie pamiętają i mają na stanie bo regularnie miesiąc w miesiąc po 2 biorę. Jak jakaś lekomanka
Raz mnie farmaceutka spytała czy to takie dobre i skuteczne, a ja na to no tak :-Dale jak wyjdzie mi po tym córka to powiem że nawet cudowne:-)
 
Ostatnia edycja:
Heloł laseczki :)

Miałam ciężki weekend :zawstydzona/y: Wczoraj trochę Was poczytałam ale nie miaąłm siły ani weny żeby coś naskrobać. Babskie imprezy są super ale i tak nie mogłyśmy się doczekać kiedy wpuszczą facetów :-D Dawno nigdzie nie wychodziłam bo ja raczej jestem domatorką więc wykorzystałam sytuację na maksa i bawiłam się w pt do 4 nad ranem a w sobotę do 1 (już nie dałam rady więcej ;)))

Piranha, bardzo się cieszę, że u Ciebie już dobrze z dziećmi :) Z kolei u mnie dzisiaj młodszy wymiotuje, chyba czymś się zatruł :( Tak mi przykro patrzeć jak się biedulek męczy...

krystianmartin bądź z nami mimo, że płeć spadła już na dalsze miejsce :tak: Trzymam mocno kciuki żeby Ci się poszczęściło i nie dość że zajdziesz w ciążę to jeszcze urodzisz wymarzoną córeczkę :)

Agulek, witaj po długim czasie ;) Czy cały czas się starasz i nic z tego nie wychodzi?

Elmo, jestem, jestem ale musiałam trochę dojść do siebie :zawstydzona/y:

Daria, jeszcze Cię najdzie ochota na trzecie :) Jesteś młoda i masz duzo czasu ;-)

porannakawa, nie wiem jak to jest z mierzeniem tempki przy założonej wkładce, ale na jest naszpikowana hormonami i i jak ją wyjmiesz to cykle mogą się diametralnie zmienić. No nie wiem czy mam rację ale tak na chłopski rozum to sobie tłumaczę ;))

Antosia, witaj! Kiedy chcesz zacząć starania?
 
Eden jak ja Ci zazdroszczę tych dwóch imprezek :cool2:, ja już bym gdzieś wyszła, ale (.)(.) i na razie, nawet drinka nie wypiję -ja to z tych co w ciąży i przy karmieniu ani kropelki...ja też jestem domatorką, ale raz na jakiś czas to po prostu trzeba gdzieś wyjść, dla lepszego samopoczucia:happy2:
Krystianmartin zaglądaj do nas, a najlepiej zostań na forum z nami - będę trzymała kciuki (i na pewno nie tylko ja) żeby się udało i żeby wyszła córa.
Porannakawo z tego co czytałam to zupełnie inaczej wygląda obserwacja przy wkładce, aby dobrze poznać swój organizm nie można stosować żadnej antykoncepcji hormonalnej, jeżeli coś w tej kwestii uległo zmianie a ja nie mam aktualnych informacji to mnie poprawcie.
Agulek no fakt najważniejsze to poznać na sobie, co jak działa i jak bardzo ph obniża i nie szaleć za bardzo, żeby wszsytkich plemnkiów nie wybić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny, jestem mamą Alanka, ma 4,5 roku. Staramy się teraz o kolejne dziecko. Nie ukrywam, że marzymy o dziewczynce. Ciężko u mnie z określeniem owulacji gdyż od bardzo dawna mam nieregularne okresy :-(. Przerastają mnie te wszystkie metody zakwaszania itp. Dziś mam 12 dzień cyklu, ostatni cykl trwał 33 dni. Biorę kwas foliowy. Od paru dni straramy się codziennie
 
Do góry