reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dobry wieczór dziewuszki :)
Ja właśnie ułożyłam moich chłopców do spania:)
Eden77 ja zamierzam w niedługim czasie zacząć starania, ale najpierw muszę wprowadzić dietę, i suplementy (właśnie je kompletuję) a to będzie trudne:( . Mój mąż chce trzecie dzieciątko, ale nie wierzy w żadne sposoby i nie potrafię go przekonać do łykania czegokolwiek. na pewno spróbuję z dietą, bo tylko ja gotuję i nie będzie miał wyjścia:).
Cieszy mnie że nie jestem sama w tych staraniach i że znalazłam to forum.
Posyłam Wam wszystkim dobre fluidy :*
 
reklama
mila21 wiesz moze nie chce dlatego bo znowu bedzie to wszystko takie akurat teraz trzeba sie kochac bo np na corke czy syna;/ to wszystko planowanie i w ogole to masakra;p gdyby moja nadia byla grzeczna to bym sie nawet nie wahała ale nadia to potrafi kazdego zajechac , ma takie napady ze czasami nie wiadomoe czego ona krzyczy czasami to mi brak sil;/ maz pracuje od 5 do 17 czasami krócej i dluzej;/ teraz obok mieszka mama to mi czasem pomoze ale jak znajdziemy nowe mieszkanie to juz bede zdana 24na 24 na siebie;/ ale wiem ze napewno wiecej niz 3 lata roznicy nie moze byc bo wtedy rodzenstwo jest takie nie za bardzo zżyte bardzo sie roznia ich zainteresowania itp ;/moja siostra 5 lat starsza ciagle mowi szkoda ze miedzy nami nie bylo chociaz 3 lata roznicy a miedzy druga mamy 11lat to w ogole ona byla jak moja taka opiekunka;p

a przyszedl baby comp ale.... uszkodzony i teraz sie kloce z gosciem o oddanie kasy;/


a co do moich staran to ja bralam tylko magnez wapn witamine c zurawine omega3 ale wapn zly bo okazalo sie ze weglan ph mierzylam tylko raz dziennie i gdy mierzylam mialo 4 ale ono moglo zawsze wzrosnac wiec nie wiem jakie bylo po stosunku cy cos zakwaszalam sie lacibios femina i vitagyn c:)
 
Marika czuję że już chcesz zacząć staranka. To tak jak ja:) Życzę powodzenia. Ja nie mogę pozwolić sobie na czwórkę dzieci, więc muszę dokładnie zaplanować by teraz się udało. Ty dopiero drugie i mam nadzieję że Ci się uda :)
Moja teściowa jak usłyszała że chcemy trzecie to się za głowę chwyciła i próbuje mnie przekonać że to jest -delikatnie przetłumaczę -"głupie"
 
Ja nastawiłam się na dwójkę. I tak teraz mąż mnie namówił. Marzy się nam dziewczynka. Ciekawe czy już nie zajdę w ciążę, bo wczoraj był 11dc a zaszaleliśmy do końca, i tak kilka poprzedzających dni.

Antosia również życzę powodzenia, a trójka dzieci - no coś jak marzy się dziewczynka to czemu nie trójeczka ;-). Rodzeństwo później się wspiera
 
Hej
Antosia u mnie cała rodzina była przeciwna i jest nadal. "trzecie dziecko-- oszalałaś". Ale to jest moja i M decyzja. Rok temu zastanawiałam się, chciałam akceptacji innych a teraz mam gdzieś co myślą. Pamiętaj to Twoja decyzja:-D.
Dziewczyny jeżeli tylko zatestuję, to napiszę. Trzymajcie się.
Miłego dnia
 
Hej dziewczyny witam się z rana.
Tak więc część z nas działa jak np. Agulek :-) część ostro planuje tuż tuż jak np. ja, a część się ciągle waha. Pewnie, trzeba się dobrze zastanowić. Ja muszę się szczerze przyznać, że mam jakies takie obawy, bardzo boje sie rozczarowania. W glebi duszy liczylam na to ze moj M zechce troche odwlec te starania a on mi wczoraj oznajmil ze od maja koniecznie dzialamy i co będzie to będzie a jak będzie druga córka to przynajmniej nie bedzie klopotu z pokojem dla nich. I kurde wystraszylam sie na maxa :szok: no ze to tak blisko juz haha babie nie dogodzisz. Chcę, bardzo chcę drugiego dziecka, ale nie jestem z tych które ciąże wspominaja jako stan wyjatkowo wspanialy. Wrecz przeciwnie. No ale jak mieć dziecko bez ciąży? :-) tak wiec u mnie juz decyzja zapadla. O ile tylko bedziemy zdrowi, i o ile te dwa najblizsze cykle beda wyrazne i owu bedzie zgodnie z planem to od maja bedzie sie dzialo ze hoho.
No wzielo mnie od rana na rozwazania :-D a teraz musze poszperac troche w necie o diecie zasadowej bo juz mi troche te ziemniaki w poprzek w gardle staja ;-)
A pisałyście dziewczyny o miesie, mieso owszem podwyzsza testosteron ale co do zasady zakwasza wiec w diecie chlopczykowej nie jest zalecane.

Meldowac sie.
Milego dnia!
 
WITAM :-)
Ja wlasnie kawka popijam :tak:
WITAJ MARIKA chyba marne szanse na ciaze 11 dc ;-)skoro masz okolo 33 dni ja przy 33 ow mam 19 dc:tak:

KRYSTIANMARTIN jak bym moich rodzicow slyszala tata to juz mi 2 odradzal po co Ci klopot itp Pawel juz duzy a mama pierw tez odradzala a potem sama nas gonila jak znowu nic i tak co miesiac o 3 nikt nie wie ze ma byc jak sie staralismy o 2 BB to juz mowilismy ze za rok kolejne bo chcemy 3 ale chyba to wszyscy traktowali jak zart:-p a tu zonk bedzie ;-)pewnie beda gadac ze wpadka ha ha ha :dry:
 
Witam z rana, kawką latte (tulipany dostałam od M na dzień kobiet :)
Zobacz załącznik 544798

U nas wczoraj się działo. Młodszy złapał wirusa i najpierw wymiotował a na wieczór biegunka. Podałam mu smectę, przespał w miarę całą noc a dzisiaj na razie spokój... ufff

Elmo, a ja Ci troszkę zazdroszczę, że to już tuż tuż ;) ale tak pozytywnie oczywiście :tak: Mój M nadal niezdecydowany :( raz chce a raz się waha... sama się boję czy dam radę z 3 dzieci, jak już teraz jest mi czasem tak trudno, jak chciałabym chwili spokoju. Choć i tak nie mam co narzekać bo dzieci mam w miarę grzeczne i spią po 10-12 godz. ;)

krystianmartin, myszka ja nikomu nie mówię, że będę się starać o 3 dziecko a o planowaniu to nigdy się nie przyznam :) Jak mi się uda zajść to będę utrzymywała, że to wpadka (najbardziej przed teściową hihihi)

Kurczę, zamówiłam paski do ph już 3 tyg temu i nadal nie doszły :crazy:
 
reklama
Hejka Dziewczyny!!!!
Ja wpadam znowu na moment :-) Widzę że sporo sie tu dzieje aż trudno was nadrobić :-) Widzę że Elmo zbliża sie piękny czas dla was zazdraszczam :-) ja na swój muszę poczekać chociaż decyzja juz zapadła o starankach to życie uczy mnie cierpliwości mam chociaż nadzieję że mi tą cierpliwość wynagrodzi :-) Na zdrówko nie mogę narzekać w okresie jesienno zimowym naprawdę nie jest najgorzej a dzieci :szok: szok całkiem pozytywnie w sumie to tylko ja z M grypę przeszłam ale taką że mam dość na cały rok :-) ale nie chwalę bo jeszcze może coś się przyczepić a nie bardzo bym chciała więc ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Ja wprowadzam już powoli dietę dziewczynkową tzn zaczynam zmieniać moja przyzwyczajenia :-) prowadzę pełną obserwacje cyklu , zbieram się do kupna lampy solnej z tego się najbardziej ciesze :-) szukam odpowiednich suplementów na kupno mam jeszcze troszkę czasu więc na razie badam rynek :-)
Staram sie nie skupiać na obawach jakie mnie męczą i siedzą mi ciągle w głowie staram się myśleć o tym co musze zrobić aby sobie pomuc przy planowaniu i działać zgodnie z planem jaki założyłam już na samym początku. A chciałam zapytać o poziom testosteronu jaki powinien być na dziewczynkę orientuje się ktoś?

Pozdrawiam Gorąco i życzę Miłego Dnia Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny Nowe i Stałe bywalczynie i te które bywają tu z doskoku :-)
 
Do góry