reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej Antosia. Witaj. Nie wiem dlaczego to forum przyciaga glownie mamy dwoch chlopców pragnacych coreczek :-) Znajdziesz tu cale mnostwo przydatnych informacji. Jesli masz czas czytaj forum wstecz, nawet zaledwie miesiac wstecz pojawilo sie wiele przydatnych linków. Ja akurat bede starac sie o chlopca wiec nie bede Ci mieszac. Ale napisz cos wiecej, kiedy zaczynasz starania, skad jestes?
 
reklama
Witam dziewczyny :)

Dzieciaki w szkole , przedszkolu , ogarnelam chalupe , mlody poszedl spac i tez na ingenderze od rana :D jak Ty Elmo :-), chwilami juz mysle ze mi na glowe chyba to planowanie padlo :D ale im wiecej czytam tym bardziej sie utwerdzam ze sie da :tak:. dzieki dzewczyny o namiar na ten tester ph , juz wczesniej o nim czytalam ale wolalam sie jeszcze z wami skonsultowac :)

Mam jeszcze takie pytanka : mam zalozona mirene ... no i czy przy niej mozna mierzyc tempke itd ? robic wykresy ? no i jeszcze jedna zecz czy jest sens teraz zaczac mierzyc ph jak mam ta spirale ? :eek: chcialabym poznac bardziej swoj organizm ale nie wiem czy majac to ustrojstwo wogole cokolwiek moge zrobic , bo beda falszywe wyniki . Szukalam troche w necie ale nie mam na te pytania odpowiedzi moze wy cos wiecie ?

Witaj Antosia !! :-)

pozdrawiam i milego dzionka :)
 
witaj Elmo2 :) Jestem ze śląska. Obecnie nie pracuję i opiekuję się moim maluszkiem. Od września wracam do pracy gdzie z pewnością długo nie popracuję (większość po wychowawczym zwalniają). O córeczkę chcę zacząć się starać jak najszybciej, ale wiem, że z tą dietą to chyba trzeba troszkę odczekać by miało to skutek... Czytałam troszkę wstecz i przyznam że mnóstwo tu przydatnych informacji.
 
Elmo2 wierzę że uda Ci się i będziesz miała synusia. Nie wiem czy to ma znaczenie w przypadku planowania chłopca, ale ja jestem mięsożerna:-D Jem dużo i jestem chuda jak patyk:-D
 
Cześć dziewczyny:-) jestem na tym forum niby stara ale dawno nie pisałam- więc pewnie mnie ne pamiętacje. Wogóle to pozdrawiam wszystkie stare koleżanki i witam się z nowymi bio strasznie was duzo ( ale to fajnie akurat).
Dziewczyny testowała któraś ABIOFEM zel-? Ja używam rephresh bo super działa ale ma tylko 3 aplikatory a ten żel ma 7 aplikatorów i ph3,8? może któraś ma jakieś doswiadczenia?
Pozdrawiam.
PS. Daria i Piranha super szkraby.
 
Co do Sylku to nie pomoge bo tez dopiero raczkuje w tej materii :sorry: ale co do miesozernych mam cos w tym chyba jest , ja tez jestem mega miesozerna slodyczy zbytnio nie lubie i czekolade chetnie na kielbase zamienie :eek: a miesna dieta podnosi testosteron w organizmie ( chyba ze sie myle to niech mnie ktos poprawi)
 
porannakawa witam Cię serdecznie. Też mi się wydaje że mięso podnosi testosteron i dlatego będę robiła badania poziomu hormonów., tylko nie wiem ile trzeba być po miesiączce :eek:że by wyszły wiarygodne???
 
Antosia moja znjaoma robila badanie hormonow i lekarz powiedzial jej ze skoro ma nieregularne cykle nie ma znaczenia w jakim dniu ... ale podobno ososby mieisaczkujace noramlnie powinny je zrobic w 1 fazie cyklu ( wiec chyba dzien nie ma znaczenia ) Ja sie jakis czas temu zastanawialam czy wlasnie sobie nie zrobic kiedys bo byc moze faktycznie cos tam u mnie nie tak . Teraz majac spirale hormonalna znikly mi wszelkie wypryski na twarzy co wczesniej bylo moja boláczká a przed okresem to juz apogeum .
 
reklama
Witam a w szczegolnosci nowa forumowiczke!

Ja mam dzisiaj dobry humor bo moj M wczoraj stwierdzil ze chce sie jeszcze raz postarac jak to on stwierdzil przyjol ze zdziwieniem fakt ze nie biore witaminek:zawstydzona/y: on do mnie czemu nie biore skoro mielismy sie starac ja do niego mowie przeciez nie chciales a on do mnie ze chce i mam brac :szok: Wiec za 2 tygodnie zaczynam suplementowac :-)

Dziewczyny czy Wy tez tak macie ze najwczesniej dwa dni przed owu otwiera sie szyjka nigdy nie otwiera mi sie szybciej wiec u mnie chyba dlatego 3, 4 dni przed owu nic nie bylo, nie moge sie przez to oddalic od owu ale chyba to lepiej bo bede mogla bardziej zapanowac nad Ph ktore jest mi baaaardzo ciezko zbic :crazy:

Wczoraj bylam na takich wyprzedazach ludzie sprzedaja swoje ubrania i inne rzeczy no i byly to dzieciece i jak zwykle prawie wszystko dla dziewczynek :wściekła/y: te piekne male rozowe sukieneczki buciki itp nie moglam nacieszyc oczu :-( az mi sie bardziej zachcialo tej cory :tak: ehhhh gdyby mozna bylo byc 100% pewnym ze sie uda ....chyba wskoczyla bym odraz z M do lozka :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry