reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam dziewczyny :)

Qrde jakas plaga z tymi wymiotami ? W niedziele wymiotowal moj 2 latek Marcel wczoraj wieczorem zaczal Colin :no: Dzisiaj tez od rana marudzi nie chce nic jesc , doslownie sie poklada jakby caly czas byl niewyspany ( teraz tez spi) dobrze ze chociaz pije . Moze jelitowka krazy po europie :crazy: ... Nienawidze chorob u dzieci bo z tej bezsilnosci czasami jestem barzdiej chora od nich :( a dwa ze panikara jestem :(

Przepraszam za takie smecenie ale jakis podly dzisiaj dzien mam nie dosc ze dzieciaki chore to mnie jakas deprecha lapie , im wiecej czytam na tym ingenderze tym wiecej mam dola ze musze jeszcze conajmniej ze 2 lata czekac a jak juz pewnie te dwa lata mina to stwierdze ze juz jestem za wygodna :( Strasznie zazdroszcze tym wam co maja po 1 dziecku i moga smialo 2 planowac ...
Dzieki dziewczyny za ta info o spirali tez mi sie wydaje ze bede miala falszywe wyniki na obserwacji cyklu . Narazie inwestuje w ten ten miernik ph i mikroskop ( w piatek zamawiam :tak: ) przynajmniej tyle zabawy bede miala ze sobie eksperymenty porobie :rofl2:

elmo a mi sie wydaje ze mimo tego iz mieso zakwasza to jednak duzo daje w poczeciu chlopca o takie przyklady z najblizszego otoczenia : Ja miesozerna straszliwie -4 chlopakow w tym jeden poczetky na diecie dukana ( podobno mega zakwaszajacej) jadlam glownie miesiwo , bo nabialu nie lubie . Moja kolezanka- 3 chlopakow tez miesozerna .


ps. a takie jescze pytanie mi sie nasunelo ... jak to z ta sauna jest pomaga w poczeciu corki czy jednak nie ma wplywu ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
eden77 u mnie wszyscy wiedza i patrzą z politowaniem:sorry2:, najbardziej zależało mi na akceptacji mojej mamy ale niestety nie doczekałam się. Może zmieniła troszkę zdanie, gdy była ze mną podczas usuwania pustego jaja i widziała jak to przeżywam...
Zresztą tak jak pisałam, to otatni rok starań, dlatego jeżeli nie uda się do lipca to laparoskopia.. i koniec... będę czekać na wnusię:-D.

Teraz mam mnóstwo zajęć związanych z komunia Krystiana, a że jestem w radzie to...
 
Elmo u mnie poród byl rodem z horroru. Zabezpieczałam sie obsesyjnie. Teraz mąż mnie namówił, eh zobaczymy co to będzie Panicznie się teraz boje porodu, mimo że to prawie 5 lat trauma dalej została

Myszka to mój pierwszy cykl po ponad rocznym braniu tabsów. Od zawsze miewam nieregularne od 28 do nawet 46 dni. Jaki cykl będzie teraz nie wiadomo. Teraz tak liczę na 15ty dc, wczoraj był 12dc poczekam i zobaczę co z tego wyjdzie.

Myszka, Eden Jak masz chęci i siły życiowe na trzecie dziecko to czemu nie. Zawsze później będą siebie wspierać. Wszyscy mówią, że czym więcej dzieci tym lepiej. Tylko w tych czasach trudno jak ceny idą w górę jak szalone a pracy nie ma. A co ludzie powiedzą? Olać to, bo ludzie gadali, gadają i gadać będą bez względu na to co się zrobi. A tak chociaż będą mieli o czym ;-)

Porannakawa ty masz Mirenę założoną?? Chcę po drugiej ciąży ją założyć. Jak ci z nią jest?? Też uważam, że oszukałaby wyniki poziomu hormonów, jednak coś tam miesza skoro zawiera hormon


Znam tyle osób co mają chłopca i dziewczynkę, żadnych starań nie poczynali. Wiem, że jak bardzo się chce to i tak będzie odwrotnie :-(. Najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe, bo to jest prawdziwy horror
 
Dziewczyny zdrówka dla dzieciaków. Oby do wiosny i niech te wirusy spadają gdzie pieprz rośnie.
Eden moja za to nie powiem że niegrzeczna ale chodzące ADHD. Bosszzzzzze skąd ona ma tyle energii to ja nie wiem. Zajeżdza mnie dzien w dzien :tak: A gdzie się podziały Twoje pomiary temp z ostatnich dni? Przerwa przez te choroby?
Krystianmartin pewnie jak odpuścisz to zaskoczy. Oby tak było!
Porannakawa pewnie coś w tym mięsie jest. Nie mówie że nie, zapewne podnosi testosteron. Dlatego ja tak całkiem nie rezygnuje z miesa ;-)
Marika wspomnień z porodu lepiej nie wywołujmy :no::-) tez mam zle doswiadczenia. Ale bardzo chce rodzeństwa dla Zuzi, ona juz kazdego dnia pyta gdzie bedzie stalo łozeczko, gdzie bedzie szafka dzidziusia...
Misia najwazniejsze ze masz cel i decyzja podjeta. Masz duzo czasu na przygotowania. Super. Mam nadzieje ze jak Ty zaczniejsz ja juz bede w ciazy. Nie biore narazie pod uwage tego ze mogloby sie nie udac. Wezme przyklad z Ciebie i nie bede myslec ze sie nie uda tylko skupie sie na tym co moge jeszcze zrobic aby zwiekszyc szanse na zdrowa ciaze a z niej slicznego synka :happy:
Ciagle szukam, czytam, wertuje, zapisuję. A wczoraj moj M mowi mi ze on juz wogole nie wie o co mi chodzi, bo niby mówie o jednym strzale i bedzie musial byc pod tel caly czas haha a z drugeij strony zabezpieczac to sie musimy prawie caly miesiac. Wiec jak to jest skoro w ciaze mozna zajsc tylko w jednym momencie to po co sie wogole zabezpieczamy :rofl2: haha ach to ich proste myślenie i ta niewiedza. Kiedys ich to zgubi :-D haha
 
Ostatnia edycja:
Ja w ogóle dziewczyny Was podziwiam, ze tak obliczacie i przestrzegacie wszystkich zasad. To chyba nie na moją głowę. No ale jak pragnie się wymarzonej dziewczynki to wszystko się dla niej zrobi
 
witajcie dziewczyny
kilka dni mnie tu nie było... nie miałam zbytnio czasu. I tak pomału nadrabiam...:) Mój starszak się rozchorował:(musimy uważać żeby nam małego nie zaraził oj będzie ciężko bo on musi go przytulać całować a jak się mu mówi że na razie niewolno bo zarazi braciszka to płacze... masakra jakaś

co do grypy jelitowej swoje 3 grosze wtrącę:)nie wiem czy słyszałyście o magicznym działaniu coli, pepsi na wymioty, ja u swojego szkraba przy wymiotach daję kilka łyżeczek wygazowanej coli od razu przechodzi...u dorosłych normalna gazowana pomaga

witam nowe dziewczyny dużo już nas jest:)fajnie...
 
Mysiulka ja słyszałam. Mi pomaga cola np. jak mi niedobrze bo sie czymś struje, badz na chorobe lokomocyjna. Ale moja mała nie przyjmuje napoi gazowanych. Z reszta przerabialismy takie wirusy ze nawet wody potrafilo nie przyjmowac. Masakra.

Mamakubulki a Ty gdzie sie podziewasz??? Jak Twoje samopoczucie? Mam nadzieje ze juz lepsze. Pozdrawiam
 
HEJ jestem i ja - dziś byłam u kosmetyczki, postanowiłam sobie, że będę piękna;-) i dziś zaczęłam od oczyszczania i zakupu profesjonalnego kremu do rozjaśnienia i odżywienia buziaka, a w piątek fryzjer. Postanowiłam jeszcze sobie, że zrzucę kilka kilogramów i zaczęłam ćwiczyć, ale średni mi to wychodzi - brak systematyczności :no:
Eden ja powiedziałam mężowi, żeby zrobił mi prezent i kupił bransoletkę właśnie z tej strony (czekam i czekam i nic, chyba będę musiała sobie ją sam sprawić :-(). Piękne tulipanki, a kawka wygląda super -szkoda, że nie pijam (nie lubię -dla mnie kawka może nie istnieć).
Porannakawo sauna to dla M, wysoka temperatura podobno zabija męskie plemniki, dlatego w straniach dzieczynkowych poleca się także gorącą kąpiel dla M przed starankami.
Misia to u ciebie ruszają przygotowania a Elmo coraz bliżej działania.
Marika, większość z nas ma mocne parcie na konkretną płeć więc ostre przygotowania i wdrażanie zasad, żeby poźniej niczego sobie nie zarzucić :-)
 
cześć Babki

Elmo
no ja tych Twoich starań to wyglądam jak "swoich" bo TY o chłopa starać sie bedziesz :) wiec bardzom jest ciekawa jak to sie potoczy i czy uda sie za pierwszym razem... oby oby bardzo Ci kibicuje :)

no a ja w tym cyklu mialam wreszcie ładną owulacje, tzn wiedziałam, że jest bo był i sluz i szyjka wysoko otwarta i miękka i test owu był pozytywny i ból owulacyjny cały dzień no i wreszcie i tempka wzrosła wiec owu winna być ;) i to wcale nie tak bardzo długo na nią czekalam bo w 17dc sie pojawiła czyli tak jak wówczas gdy zaszłam w ciąze z Mają :) no i dalej nic sie nie zmieniło bo u mnie po piku LH bardzo szybko ta kreska blednie... miedzy 11 a 12 były mniej wiecej jednakowej barwy a jak test kolejny zrobiłam ok. 16-17 to już ta testowa była ledwo widoczna i tak sie zastanawiam po ilu godzinach od piku nastepuje u mnie ta owulacja bo ból owulacyjny miałam do wieczora a zaczeło mnie bolec juz nad razem... wiem, że niby nie da sie precyzyjnie okreslic momentu owu bez USG, ale wydaje mi sie, że u mnie ból jest podczas owu... nie wiem sama jak to wszystko nalezy interpretować...


pozdrawiam wszystkie staraczki serdecznie :)
 
reklama
Hej babeczki! To już standard ;) ale znów Was nie nadrobię :( U nas jelitówka zamieniła się w paskudny kaszel i katar, Kaja i Krzyś kaszlą jak gruźlicy, mają lekki katar, ja też się zaraziłam.
Pochwalę się jeszcze, że na poniedziałkowej wizycie Krzysia u pedagoga lekarka stwierdziła, że jest bardzo pomysłowy a inteligencją przewyższa dwukrotnie większość rówieśników :), zrobiła mu całą masę testów, podobno ma duży zasób słów choć nie umie ich jeszcze właściwie wykorzystać, jest gorzej rozwinięty ruchowo i muszę popracować nad jego motoryką.
Wiedzcie, że nawet jak Was nie czytam to trzymam mocno kciuki i jestem z Wami :) Wklejam na szybko zrobione (czasu brak na ładne fotki :(, dzieci mega marudne przez to choróbsko) fotki Kai. Dobrej nocki!

Zobacz załącznik 544935Zobacz załącznik 544936
 
Do góry