reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam się z rana. Z zieloną herbatką
Mysiulka kiedyś miałam gęste. Ale juz nie mam. Przerzedziło mnie własnie po ciąży, ale z tego co wiem to jest normalne. Ja nie karmiłam dlugo wiec mi wlasicwie po pol roku przestały wypadac.
Eden zazdroszcze Ci wypadu. baw się dobrze!!!
Dziewczyny ja wogole nie w temacie z tymi lampami i bransoletkami.
Kurde tak bym chciała zeby tu dołączyła choc jedna mama która ma w niedlugim czasie w planach starania o synka. Czuję się samotna Wiem wiem jest Maran, Ilaczek, Pająk... ale Pająk rzadko zagląda a Maran i Ilaczek narazie tylko marzą... takze smutno mi troche.

Miłego dnia.
 
reklama
Witajcie,
Elmo planując chłopca, ani bransoletki, ani lampy nie musisz mieć, a biorąc pod uwagę ilość dziewczyn planujących chłopca jest ich rzeczywiście dużo mniej, większość marzy o córce :sorry2:ale może ktoś dołączy i będzie Ci raźniej. Jak tylko znajdę coś ciekawego o planowaniu chłopca na pewno dam Ci znać, żeby twoje marzenie się spełniło :-)
 
no cóż dziewczynki skoro tak musi być z tym wypadaniem włosów to jakoś będzie trzeba to przeżyć...mam nadzieję że coś mi jednak na tej głowie zostanie...

elmo nie smuć się mimo że mam starających się o córeczkę jest więcej to na pewno każda z nas cię wspiera ja z całego serca ci życzę żeby twoje marzenie o synku się spełniło.Zobaczysz uda ci się i za nie długo będziesz tulić w ramionach upragnionego synka:)
 
Dzieki dziewczyny. Tak Sofi koniecznie przesylaj wszystkie info jakie znajdziesz :tak:
Daria Ty maniaczko :-) dobra jesteś (chyba wszystkie tutaj troche nimi jesteśmy ;-)). A starasz sie cos w tym cyklu czy narazie odkladasz plan???
 
Ostatnia edycja:
elmo2 mialo byc ze od wakacji zaczynam starania a maz do mnie wczoraj ze on nie ma sily na 3 dziecko mowi ze oszaleje:-D mamy nadie bardzo nie dobra nie idzie sobie dac z nią rady ma takie napady ze czasami nie mam sil;/ nic nie mozna jej przetlumaczyc nawet nie slucha i taki zaraz krzyk ze az uszy bola;/ colin to calkowite rzeciwniestwo jak miec 5 dzieci takich jak on to jak by sie ich w ogole nie mialo:) ale nadia to jest katastrofa moja siostra mowi ze po dniu z nadia to jak by caly rok pracowala bez przerwy :) mowi ze jak colin by tez taki niegrzeczny byl to do mnie do domu nie przyjedzie;p
ale licze ze po przedszkolu troche sie zmieni chociaz watpie bo do neurlogoa chodzilam i nic to nie dalo;/
 
elmo Ty sie nic nie smutaj ja tu zagladam kazdego dnia i wspieram Cie całym serduchem :) ja bym chłopca tez chciała, ale nie stram sie poki co o niego bo nie jestem psychicznie gotowa na tą chwile... sercem to bym chciała miec go juz, ale rozum mnie stopuje... choć obserwuje cykle, nie powiem, że nie... u mnie o tyle gorzej, że moje cykle nie sa regularne... od 29 dni do nawet 38 i czasem bywaja bezowulacyjne... żeby nie było zakupiłam sobie B complex na razie bo czytajac wstecz widze, ze dziewczynom pomagał w wyregulowaniu cyklu, ale innych suplementów nie biore bo nie chce sie faszerowac tym wszystkim jak i tak sie nie staram, no i nie mozna tego brać przecież w nieskonczoność, wiec lepiej jak sie zdecyduje to wówczas zakupie suplementy i diete wprowadze bo tak to narazie czytam i analizuje :) obecnie jestem już na stronie ok.5800 wiec juz niebawem bede tylko na bierząco :) U mnie to jest tak, że i chcialabym i boje sie bo mam juz 2 dzieci z którymi prawie caly czas jestem sama, mąz dużo pracuje w domu to tylko wlasciwie sypia i znowu do pracy, dzieci mało co go widzą, wiec jak bede miec kolejnego szkraba to zostane już z 3 sama a tu szkoła u Ali od wrzesnia sie zacznie bo tu dzieci do szkoły ida od 4,5 roku, Maja od przyszłego roku do przedszkola... ehhhhhhh kurcze nie wiem co tu robić... majlepiej jakby wpadka była i to z synusiem to by wszystko rozwiazało i byłby spokój bez myślenia. Do tego mąz też nie bardzo chce sie starac o dziecko kolejne, mówi, że 2 starczy a jak bedzie 3 to tez bedziemy je kochać... ja sama nie jestem przekonana wiec i jego nie przekonuje i tak póki co obserwuje siebie ;)

Daria moja Maja jak była w wieku Colina to tez była grzeczniutka jak aniołek a teraz... nerwus mały, Ale gryzie, biega cały czasz, jak cos nie po jej mysli to piszczy i sie rzuca po podłodze, wygina że podnieść jej nie można ;) wiec wiesz, jeszcze wszystko przed Toba... oczywiście nie zycze Ci tego, ale różnie bywa, za to Ala zupełnie inny charakter, spokojniejsza i bardziej uczuciowa, nieraz wrecz histeryczna ;)


czarna ja to bym chciała byc na Twoim miejscu teraz :) wiesz już ze chłopak i do tego zdrowiutki wiec tylko czekac na poród i sie cieszyc Maluszkiem :)

eden zazdroszcze nart :) ale tak pozytywnie zazdroszcze ;-)

sofi a TY juz sie starasz czy dopiero zaczniesz?


pozdrawiam wszystkich :) ide kawe zapodać i za godzine po Ale do przedszkola :)
 
Hey Hey !

Ja tez mam 100 msli na raz.;-)

Daria jak moj mial te 6 miesiecy to tez chcialam juz BB a teraz ciagle sie zastanawiam czy nie dostane na leb z 3 dzieci.:-p
Jak maly skonczyl 8 miesiecy zaczynal raczkowac potem chodzic to sie zaczelo wszystko wyciaga z mebli itd. teraz ciagle jeczy i chce na rece jak tylko wyjde do WC juz sie drze i wola mama do tego moj M tez ciagle w robocie od 7 do 17 a zanim dojedzie do domu to 18 czasem 20 :-(

Moj tez mowi ze 2 starczy i juz mam metlik w glowie co robic z jednej strony chcem ale znowu nie wiem co robic :szok:

Planuje od kwietnia brac Wit do poczatku czerwca i w czerwcowym cyklu chcialam juz probowac ale czy moj M nie stchorzy :confused:
Goni mnie tylko termin Sylku bo jest do wrzesnia :rofl2: he he
 
reklama
Do góry