reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dzięki Myszka.
Milla przykre jest, to jak odchodzą młodzi ludzie, masz rację to, o czym słyszymy dookoła nie napawa optymizmem -ale się dzieje...:no:
Krystianmartin doczekasz się jeszcze maleństwa zobaczysz, widocznie musisz uzbroić się w cierpliwość, a niespodzianka przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie. Nie poddawaj się. Masz dwa szczęścia w domku, a i kolejne się pojawi w odpowiednim momencie.
Z nudów szukając głupot w internecie znalazłam fajny rysunek i teraz to mój avatarek ;-)-wiosenne porządki w profilu (ile ja tam jeszcze rzeczy nie ogarniam -ale w sumie po co mi to:-D). Dobrej nocki dziewczyny, niech wam się głupoty nie śnią:-D
 
reklama
netka gratuluję!!!

Eden myślałam że tylko ja tą porodówkę oglądam...mój M też się wkurza bo nie raz są tam makabryczne scenki zwłaszcza w porodówce angielskiej bo wszystko pokazują...Ostatnio jak kobietka rodziła to dziecko nie chciało wyjść cofało się przy parciu, użyli kleszczy główka wyszła i wszystko stanęło okazało się że barki się zaklinowały musieli rączkę bobasowi złamać, urodziła się dziewczynka cała sina nie oddychała,cucili ją a potem pod respirator podłączyli to była jakaś masakra beczałam jak bóbr...nie chciałabym być na miejscu tych rodziców jak się później wypowiadali byli pewni że ta dziewczynka umrze...Boże jak ja się cieszę że rodziłam bez komplikacji i zdrowiutkie dzieciaczki...

Kolorowych snów...
 
Hej dziewczyny. Witam się z rana. Chęci do pracy srednie no ale cóż z czegos trzeba zyc wiec dzialam ostro
U was tez tak wieje? Masakra, tłukło sie cala noc.
Jak tam u was tempki, sny itd? :-)
Miłego dnia!

PS. Eden gdzie Twoj wykres???
 
Sofi zaczełam stosować dietkę. zrezygnowałam z mięsa na rzecz nabiału. Ciężko mi z nią bo ja bardziej mięsna jestem ale na pewno na zdrowie mi to wyjdzie. . A o co chodzi z ta sauną i jaskinia solną. Bransoletkę kupię w tym miesiącu.
Elmo zamówiłam 26 lutego. czekam już półtorej tygodnia.
Elmo mój Straszy syn miała wycinane migdałki. Przez głupotę najpierw miał wyciętego trzeciego,dopiero po zabiegu lekarz powiedział że boczne tez duże, ale ich nie podciął. Po roku trzba było znowu iść na zabieg i podcinać boczne. Podwójny ból dla dziecka i stres oraz podwójna kasa bo my to rozbiliśmy prywatnie.
dziewczyny powiedzcie mi czy to możliwe ze przez branie tych suplementów a w szczególności witaminy B-complex owu mi sie przestawiła. Przed ciązami miałam normalnie 14-15 dc, potem miałam owu ok 16-18 dc a w tym cyklu chyba już miałam w 13 dc tzn. tempka najniższa w poniedziałek 36,15 oC (13 dc) a dzisiaj juz 36,55oC. Test owulacyjny pokazal cienką kreskę w niedzielę ale zrobiłam go tylko raz bo byłam pewna ze owu będzie później ok. 18 dc.
Krystian martin jesteśmy z tobą i trzymamy kciuki. zobaczysz niedługo zobaczysz kreseczki.
 
Ewelin co do migdałków to ja bardzo sie ciesze ze narazie nam sie to odwlecze. Podejrzewam ze kiedys i tak nas ten zabieg nie ominie bo one nadal u Zuzy sa duuuze ale narazie nie wymagaja interwencji chirurgicznej ale tak jak mowisz stres i bol dla dziecka duzy. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze kazdy ma inna opinie i doradza co innego. My mamy swietna lekarke to choc tyle w tym wszystkim. Ale wlasnie najbardziej balam sie decyzji czy wicinac tez te boczne, ale wiedzialm ze jak juz dojdzie do zabiegu to trzeba sie bedzie pozbyc wszystkiego na raz. Wspolczuje podwojnego stresu.
A co do Twojej owu i wplywu b-comlex. Tez sie nad tym zastanawiam, wiem ze wydluza faze lutealna wiec moze tez troche wplywa na wczesniejsza owu? Ja nigdy nie mialam owu wczesniej jak 15 16 dc a czesto nawet dopiero ok 17 18 dc. W ostatnim cyklu byla juz w 14 dc a wiec wczesniej. Jednak nie wiem czy sugerujesz sie tylko ta temp? Wiesz jak to z ta temp jest, moze wzrastac juz 3 dni przed owu do 3 dni po owu. Gdybys dokladnie uchwicila pik LH moze mozna by cos wiecej z tego wywnioskowac a tak to ta cienka kreska mogla sie utrzymywac jeszcze 2 dni. No i jeszcze obserwacja sluzu, szyjki, nie wiem czy prowadzisz az taka analize :)
Moze dzis przyjdzie Ci wreszcie ten miernik. A zamowilas tez te plyny czy kupilas gdzies indziej?
 
Ostatnia edycja:
Ewelin -sauna może być pomocna dla M -tak jak gorąca kąpiel przed. Daria pisała, że przed zajściem w ciążę z Nadią chodziła z mężem. A jaskinia solna to jony ujemne, a taka jonizacja też pomaga przy planowaniu córki -oprócz bransoletki i lampy. Czytałam, że ktoraś z dziewczyn też chodziła, ale nie pamiętam która. Dobrze, że bierzesz już też suplementy, będziesz miała okazję poobserwować jak działają na twój oraganizm. Czytałam, że np. na jedną dziewczynę wapń działał tak, że podnosił jej PH -więc odstawiała suplement kilka dni przed owulacją i dostarczała go tylko w diecie.
 
Ostatnia edycja:
Czarna76 no ja tez tak robie i bede robic. A czy stosowalas irygacje??? I czy Twoj M ostro pilnowal diety i czy jemu dawalas tez sode na podwyzszenie pH??? :) Odpisz prosze
 
reklama
Elmo , zapodałam kilka razy przed seksem i po , sodę na paluchu do środka , typowych irygacji nie robiłam. A diety mój T to nie stosował , on wogóle niestety nie współpracował , dawałam mu do łykania kwas foliowy i wit E . Dobrze , że starania były we wrześniu , wtedy jadł duzo pomidorów , ziemniaków itp...
 
Do góry