reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czarna76 acha czyli jednak zapodałaś :) Wlasnie to chcialam wiedziec, bo wiesz sam napoj sodowy chyba nie dziala na mnie az tak rewelacyjnie. Jak zaczelam go pic to rzeczywiscie ph skoczylo. Ale pozniej organizm chyba sie troche przyzwyczail bo juz nie reagowal az tak bardzo. Oczywiscie pije tylko do owu. A powiedz mi sory ze domagam sie takich szczegolow, bo wiem ze u Ciebie to nie byl jeden strzal tylko kilka razy w cyklu, jak dlugo przed sexem zapodawalas sode i jak dlugo po? w sensie godzine przed i godzine po? jakie to byly odstepy czasu? Skoro juz zagladnelas to Cie tu zasypie pytaniami :) Czarna a jak twoje ciazowe samopoczucie? Jak synek? Poza tym ze jest chlopcem wszystko ok? :)
 
reklama
witajcie dziewczyny w tak piękny dzionek:-D:-D
mam pytanie do mam karmiących strasznie wypadają mi włosy nie długo to chyba łysa będę:-(po pierwszej ciąży tak nie miałam może macie jakieś sprawdzone sposoby żeby chociaż troszku to przystopować?pomóżcie.. byłam w aptece ale jako matka karmiąca nie mogę nic brać jedynie wit. co w ciąży a one mi w ogóle nie pomagają
 
Elmo , sięgnęłam do kalendarza spojrzeć i mam tak zapisane - 10dc i 12dc soda zapodana w dzień , starania były wieczorem , piłam 2x dziennie guajazyl i wodę z sodą . jak mierzyłam ph , to najwyższe miałam 5 , więc też szału jakiegoś nie było , no ale zawsze coś , lepiej niż 3-4 .

Samopoczucie u mnie ok , jakoś się kulam :) Miałam 2 razy prenatalne i jestem spokojna , że u małego wszystko dobrze. Cały czas daje mi znac , że tam siedzi :)
 
Czarna76 dzieki Kochana! Cenne info. I super ze u malego tez wszystko ok. Ciesze sie :)
Mysiulka ja nic nie doradze odnosnie wypadania wlosow. Mi tez straszliwie wypadaly! Ale ja akurat sie nawet cieszylam bo mialam wtedy geste a chcialam zeby byly rzadsze.
 
Ostatnia edycja:
elmo na razie nie kupowałam, ten cykl i tak przepadnie. Przed następna owu będe gotowa-jesli przyjdzie ten miernik, dokupię płyny.
Z tymi migdałkami to ciężka sprawa, jak twojej małej pomagają krople to super. Może ominie was zabieg.
Sofi mój mąż nienawidzi sauny, gorącej wody. Jedyna nadzieja to staranka latem i wysoka temperatura. Dodatkowy plus to to że mój mąż szykuje się do triathlonu latem, a podobno dużo sportu tez pomaga w staraniach o córunię.
A czy ty masz juz taka lampę z ujemnymi jonami?
Czarna super ze Ci się udało. Chyba to ogromna radość jak pod serduszkiem u mamy wymarzony, zdrowy synuś siedzi.
dziewczyny dzieciaki sa super. wczoraj jak lezałam na kanapie to mój 4-latek położył sie na moim boku i przytulał sie do policzka, drugi do brzucha. tak wtedy pomyślałam, jak to będzie jak pojawi się trzecie dziecko.
 
Ewelin, ja na razie jeszcze zakupów nie robię, zacznę za jakiś czas...wczoraj przesiedziałam długo na stronie lady comp i czytałam, oglądałam filmiki i jestem niemal zdecydowana na zakup -wham się tylko czy lady comp czy pearly? Ale się chyba zdecyduję na któryś. Ja jeszcze karmię i zamierzam jeszcze do września, w przyszłym tygodniu już coś będę wprowadzałam małemu, więc karmień stopniowo będzie mniej, a obserwacje w tej chwile jescze nie mają sensu po po ostatnim opóźnieniu @, w tym miesiącu znowu czekam już 34 dzień cyklu:baffled: także przy tym syniu wszystko inaczej...
Jak twój mąż się wygrzeje, wypoci to bardzo dobrze, a ty może do jaksini solnej na seanse, żeby się najonizować lepiej... ja przynajmniej tak myślę robić. A co do lampy to czytałam że najlepiej taką 4-6 kg i dodatkowy + lampa polecana jest na przeziębienia, alergikom i na stres więc same plusy;-)
 
dzien dobry wszystkim :)
ja mam lampy solne dwie w sypialni mam mala 2-4 kg a w salonie mam duzo 4-6 kg :) do tego mam jonizatory powietrza do kontaktu :) i bransoletki maz nosi caly czas a ja zaponiam;p
baby comp jeszcze nie doszedl licze ze do soboty powinien dojsc :) ja kupilam przez ebay z wysyłka wyniosło mnie 80 e :) cyclotest tez nie byl zly i duzo tanszy tylko w cyclotest bylo tak z owulacja ze pokazywalo ze jest owulacja ale ona moze wystapic z ciagu 24 godzin albo 48 nie pamietam teraz a w baby comp pokazuje gdy jest owulacja

mysuilka mi po kazdej ciazy wypadaja wlosy garsciamy tak od 4-5 miesiaca jest masakra lenie sie jak pies;p ale po woli juz wszystko wypadlo i ne jestem lysa;p mi fryzjerka i lekarka mowily ze to praktycznie nie uniknioe zeby nie wypadly ale czasami niektórym nie wypadaja :) i mowia ze i tak nic na to nie pomoze bo to po ciazy tak jest :)
 
Ostatnia edycja:
elmo zazdroszczę gęstych włosów moje były rzadkie i cienkie a teraz to szkoda mówić... koszmar i tyle...
daria to mnie pocieszyłaś :-(mój m się śmieje że z tych włosów co mi wypadną zrobi perukę,ach te chłopy to dopiero mają pomysły...
 
Cześć dziewczynki :)

Ale u mnie dzisiaj wiało :szok: aż internetu nie miałam cały dzień :/
Kurczę, dziewczyny, czy wy też jesteście cały czas zmęczone? No szok, z rana bez kawy ani rusz, koło południa kryzys i potem od 17 znowu mega senność i zmęczenie :( Mam nadzieję, że to minie wraz z nadejściem wiosny...

misiulka, no ja oglądam tą porodówkę czasem jak nie przegapie i mi moje robaczki pozwolą ;) a jesli chodzi o włosy to mi strasznie wypadały, kupowałam szampon z Vichy (ten czerwony na wypadanie) potem kupowałam ampułki też Vichy. Nic nie skutkowało, to co miał wypaść to i tak wypadło. Ale pocieszę Cię, włosy odrastają :tak: Ja mam włosy za ramiona, a te które kiedyś wypadły po porodzie są już do ramion :) i jest ich naprawdę dużo.

krystainmartin, będzie dobrze Kochana, jak Ci będzie smutno to przytul swoje pociechy mocno :tak: Wierzę w to mocno, że Twoje marzenie się niebawem spełni...

Sofi, przeczytałaś forum wstecz, jak powinno pić się ten sok zurawinowy? Rozcieńczony z wodą czy inaczej? Bo sam w sobie to taki kwas, że szok. No i jaka ta żurawina suszona to podjadania, bo większość ma w sobie baardzo dużo cukru?

Elmo, no coś namieszałam w sygnaturze, ale już jest ok.

Daria, a jakie macie te bransoletki? Nie wiem jaka kupic tyle tego jest, podobno najlepszy jest sproszkowany turmalin..?

To ja was wszystkie przebiję, mam na oku lampę 29 kg i wys. 40 cm:tak::szok:

Kończę, mam straszny ból głowy a jutro jadę na narty w końcu :) Na 1 dzień :/
 
reklama
Mysiulka mi też włosy wypadają masakrycznie, ale ja jestem posiadaczką grubych włosów, więc nic z tym specjalnie nie robię. Po pierwszym synku też mi tak wypadały, ścięłam i stopniowo przestały wypadać, ale dopiero , jak przestałam karmić, teraz pewnie będzie podobnie, ale nie mam zamiaru ścinać, oglądłam program, w którym fryzjer wypowiadał się, że to nic nie daje. Tylko odpowiednia pielęgnacja, suplementy, kosmetyki -może trzeba spróbować Vichy Dercos, ale nie wiem czy można to stosować w trakcie karmienia.

Eden ja o piciu żurawiny nie pamiętam nic, o tabletkach czytałam, powinny mieć ekwiwalent 15000-10000 mg świeżych owoców dziennie ŻURAWINA CRANBERRY DROGI MOCZOWE WITAMINA C i E !! (3025523835) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Piranha pisała, żeby brać 2-3 razy dziennie do owulacji. Ja będę brała tabletki bo nie przepadam za smakiem żurawiny -herbatki i takie tam, to nie bardzo...A gdzie ty taką lampę znalzałaś? Ja oglądam, ale one mi się średnio podobają, ja lubie wszsytko w nowoczesnym stylu i trudno mi coś znaleźć, patrzyłam jak już na lampy w kształcie piramidy. Zazdroszczę wyjazdu, ale życzę udanego szusowania.
A bransoletki dziewczyny kupują z QS -Bransoletki - Sklep QS Quality Strength - Produkty jonowe

 
Do góry