reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

eden zdrówka dla synusia życzę
daria daj nam znac jak ten baby comp, też o nim myslę ale troche drogi
elmo co ja bym dała za mięsko i zielone habuzie
Andziak synuś słodziutki, jak tak sobie popatrzę coraz bardziej tęskni mi się za takim maleństwem
krystian amrtin ja tez nie wiedziała że w chińskim to się liczy 28 dni, musze jeszcze raz w nie zajrzeć.
Ja miałam wkładke hormonalna mirenę. Założyłam ja w marcu 2009 po urodzeniu drugiego synka. Zapłaciłam 1000 zł, czułam się super, wyjęłam ja wczesniiej w lipcu 2011 roku. Chciałam obserwowac swój cykl, czyli podświadomie szykowałam się do staranek.
Ja ciagle czekam na ten ph-metr.
elmo czy ty zamawiałaś z tej strony
Hanna HI98103 Kieszonkowy pH-metr z wymienialn� elektrod� - [Hanna
elmo chyba ty mi ja podawałaś, jesli tak to po jakim czasie ci przyszedł.
Ja dzisiaj mam 14 dc test owu ujemny czekam nadal.

Pozdrawiam resztę dziewczyn
 
reklama
Ja już po spacerku, obiadek gotowy i zajrzałam zobaczyć co się dzieje na BB. Eden zdrówka dla synia. Myszka, jak ja Ci zadroszczę - Francja to było moje marzenie, a jeszcze ta temperatura...ale i do nas ciepełko nadciąga. Czytasz jakieś konkretne forum, czy ogólnie wyszukujesz informacji w necie? Ewelin a dietkę też stosujesz? Oprócz ph-metru, lampa, bransoletka, sylk i inne żele są? A jaskinię solną, saunę i jacuzzi bierzesz pod uwagę, bo ja chyba jak już zaczne to wszsytko będę robiła:-) Elmo a jak u Ciebie z pzrygotowaniami -dieta, obserwacje?
 
Hej.
Ewelin tak z tej strony. Czekałam ok tygodnia. A Ty ile juz czekasz? Przydałby Ci sie wlasnie teraz jak owu tuz tuz.
Daria mowisz ze chinskie wskazuja na charakter? hehe dobre
Eden dzieki ze pytasz. A wiec wiadomosci wylacznie dobre naszczescie. Sa coraz wieksze szanse ze obejdzie sie bez zabiegu. Zuza ma przerosniete wszystkie 3 migdaly. Coprawda niepokoilo mnie dlugo jej straszne chrapanie ale u laryngologa wyladowalismy dopiero jak dostala pierwszy raz na jesien angine i okazalo sie ze przerosly jej wtedy tez te boczne migdalki a nie tylko trzeci. Na raz zrobily sie mega wielkie. Ale obkurczanie lekami daje efekty wiec chyba uda sie uniknac zabiegu. Ciesze sie ogromnie. A co za tym idzie chyba bede mogla dzialac juz w maju. Ale teraz jak o tym tak realnie pomysle to troche zaczynam sie bac. Maj juz rzut beretem. Owu bede miec pod koniec maja. To by oznaczalo 3 pelne cykle plus ten staraniowy z dieta i suplementami. Ale czy to nie za mało??? Jak myslisz?
Myszka mowisz ze u was pisza ze 4 miesiace diety to minimum? A co z tym ph faceta. Na dziewczynke wystarczy u niego 7,8 a na chlopca ile tam u was zalecaja?
Eden wiesz co moj tez nie pilnuje diety. Niby sie stara, zje podsuwane owoce i warzywa i soki, obiady tak jak mowilam tez gotuje pod diete ale widze ze podjada slodycze, z alkoholem tez ciezko. Jak przekonac faceta ze 1 piwo czy drink na tydzien to i tak za duzo? :-) Chyba sie nie da.
Myszka a co tam u was pisza o tych irygacjach. Ja mysle ze bede sie musiala na to skusic zeby sobie pozniej nie zarzucac ale kurde mam straszne obawy czy to nie uszkodzi plemnika. Tylko przypominam ze ja bede sie starac o chlopca wiec irygacje z sody.
Milla pytalas czy mamy imiona dla potencjalnych dzieci :blink: Coz. Ja wlasnie nie. Mam kilka typow i dla dziewczynki i chlopca. Ale zadnego konkretnego, do kazdego mam jakies ale. Zuzia miala byc Zuzia od wiekow ale dla drugiego bedzie mi sie trudniej zdecydowac.
 
Sofi diete trzymam, choc mam chwile slabosci. I zastanawiam sie wlasnie czy dam rade dluzej niz 3-4 miesiace... bo jak sie jeszcze nie uda za pierwszym razem? :/ Na dluzsza mete obawiam sie ze ta dieta bedzie coraz mniej restrykcyjna. Obserwacje troche zawieszone, czekam na @. Ale jak tylko nadejdzie znow stane na bacznosc i dzialam pelna para. Suplementy lykamy na kilogramy. Dzis mi jeszcze doszla L Arginina. Zastanawiam sie jeszcze nad kupnem Alka Seltzer Gold. Tzn. kupilabym chetnie ale u nas chyba nie ma tego w aptekach. Wiecie moze jak sie w to zaopatrzyc????? Czy mozna go dostac w Pl?
 
Elmo, ciesze się, że z Zuzią wszystko ok :-) Więc w maju będzie mniej stresów, bo one ponoć dziewczynkowe są ;-) 3 miesiące diety i suplementów to moim zdaniem bardzo dobrze, ma byc min. 6 tyg. a u Ciebie będzie dwa razy tyle. Na in-gender jakas dziewczyna właśnie tak zrobiła najpierw 6 tyg. diety ale takiej lajtowej a następne 6 tyg. restrykcyjna. I to jest super moim skromnym zdaniem ;-)

krystianmartin czekamy na wieści

daria, no może i te chińskie wskazują na charakter, bo moi chłopcy bardzo spokojni są (ale bez przesady ;)) przypomnę, że wychodzą mi z nich 2 dziołszki :) A młodszy to wogóle taki przytulasek słodki :)
 
Hej. Wczoraj się dowiedziałam, że brat mojej znajomej zginął w wypadku. Poznałam go jakieś 8 lat temu... Tak mi szkoda tego chłopaka, całe życie było przed nim. W ogole tragedia za tragedią. To co się teraz dzieje to szok jakiś. Tyle złych wiadomości... Szczególnie szkoda tych dzieci, które umierają... Dlatego docenimy co mamy.

Ja w kwestii przygotowań to tak myśle, że najgorzej nie jest. teorię znam ale co będzie w praktyce?. Na razie nie obserwuję swojego organizmu bo nie mam @. Także tylko poczytuję jak czas pozwoli (czyt. dzieci).

baj baj
 
Eden no ja tez tak wlasnie mysle. Mysle ze moja dieta i tak jest dosyc restrykcyjna, ale od 1 kwietnia to juz wogole zakasam rekawy :tak: i mojego tez bardziej zmobilizuje, obiecal ze te poltora miesiaca da rade :-) Takze wlasnie ten maj odpuszczalam w sensie ze mialabym zbyt duzo stresu ale bralam pod uwage to ze jesli zabiegu nie bedzie to dzialamy w maju. Ja boje sie tego ze jak bede to odwlekac to wogole sie z wszystkim poddam, z dieta i wogole, a na koniec jeszcze wpadne i dopiero bedzie :baffled:
Myszka chodzi mi o ph faceta nie wiem czy dodalam. Doczytaj tam prosze.

Milla bardzo mi przykro. Tragedia niewyobrazalna dla rodziny. Smierc straszego czlowieka wprowadza kazdego w doła ale mlodego to juz wogole. Wiem cos o tym. Rok temu mojej najblizszej przyjaciolce zmarl maz, nasz kumpel, mieli wtedy 2 letniego synka a ona byla w 3-cim miesiacu ciazy. Ogromna tragedia, ja do dzis dochodze do siebie a to co przezywa i przezywa nadal ona sama jest niedoopisania. Ktos by powiedzial: jeszcze ciazy jej brakowalo. Dzieki Bogu ze byla w ciazy, chyba tylko dzieki temu jakos zyje dalej, bo ma dla kogo, a coreczka jest jej jedyna nadzieja na przyszlosc. Tak urodzila coreczke :tak:
 
Cześć wszystkim wieczorem
Byłam i dostałam luteine. Gin mówił mi o lateroskopi, ale sama nie wiem, w końcu to zabieg chirurgiczny... spróbuję z luteina i zobaczymy. Widziałam za to fasolke mojej kolezanki... ciekawe czy ja kiedykolwiek zobaczę jeszcze swoją fasolke.. na razie pocieszam się moimi synkami.
dobrej nocki.. troszkę smutno, ale jutro będzie lepiej
 
reklama
Krystian sciskam Cie mocno. Nie smutaj sie. Masz wspanialych synkow i Bozia da Ci jeszcze jedno dziecko zobaczysz!
 
Do góry