reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

my tez mielismy diete na dziewczynke i suplemnty tez kalendarz chinski z famile mowi ze dziewczynka i obraczka tez a tu niby chłopka choc nie taki pewny bo na drugim usg pani powiedziła ze moze dziewczynka ale ja juz sie przyzwyczaiłam do mysli ze bedzie drugi synek w sumi mi obojete choc w sercu jest córka ale wiecej dzieci nie bedzie dwojka i koniec
juz kocham tego maluszka w brzuszki kim kolweik jest.
u nas tylko ph ni było tak scisle sprawdzane w sumie mi na dziecku zlezało zeby było a szczesciu chciałm tylko dopomoc w wymarzonej corce.
 
reklama
Ja scielam wlosy i zafarbowalam na braz. Wypadaly garsciami i te odrosty. Ale szok jest. Z dlugích blond na krotkie bráz. Mamusie dzisiaj ponosi. Jaka ta kobieta zgorzkniala. Szok
 
Aguska to jednak jest nadzieja. Dobrze jednak, że podchodzisz do tego z rezerwą.

Andziak mi też włosy wychodzą i w marcu muszę się wybrać do fryzjera. Twoja fryzura super. Co za przemiana. Ja kiedyś też poszalałam i z blondu na brąz przeszłam, jednak to nie było to i znowu jestem blondynką.

Mój mały dzis w nocy gorączkował. Pojechaliśmy do lekarza i dzięki Bogu osłuchowo w porządku. Dała jednak inhalacje i o dziwo mały się nie buntuje. Z jutrzejszego wyjazdu jednak nici, ale za tydz. moze się uda.
Wczoraj gadałam z moją kumpelką i mi wyjawiła że bedą się o dziecko starać jakoś na jesieni. Mają już synka w wieku mojego Kuby. No to pewnie razem zaciążymy. Niby mówi, że nie ma parcia na dziewczynkę, ale jakoś mi się wierzyć nie chce.
 
Andziak fajnie wyglądasz ładny kolor :) ja jestem ruda z natury, ale od kilku miesiecy przyciemniam sobie mój naturalny kolor szamponem koloryzującym o jakies 2 tony i mam taki kasztanowy ;)
 
Milla zdróka dla synka!
Andziak nie wiem jak wyglądałaś wczesniej ale tak jest super :tak: bardzo fajny brąz. Powiedz czym farbowałaś, z jakiej firmy ten brąz??? Tez jestem brązowa stąd moja ciekawość. A jaka Ty szczuplutka jestes po 4 dzieci szok :szok: pozazdrościc :tak:

Zuza już śpi a ja pełen relax. Luuuuubuię!
Miłego wieczorku.
 
Andzia wow, co za zmiana, super wygladasz;) ja też musze sie wybrac do fryzjera dla poprawy humoru, pamietam, ze tez kiedys zamienilam blond na braz i wyszły z odcieniem zielonego ;) i wtedy moja kolezanka swiętej pamięci przyniosła mi zielone kwiaty, zeby mi do włosów pasowały, rety! ale sie wtedy z tego smiałyśmy;)
milla zdrówka Wam życzę;)

mielismy fajny dzien, bylismy u rodzicow, a teraz juz Kubuś umyty, oglada bajeczke a my z małżem moze jakis filmik obejrzymy;0 milego wieczoru
 
czesc kochane....
no nie andziak ale czad super... i fyzurka bardzo ci pasuje i figura kochana pozazdroscic..nprawde...a jedrus - slicznota taka a jaki duzy juz...kochana wiem ze pragnienie córki jest silne ale naprawde mozesz byc szczesliwa i dumna ze swoich panów...ja jak patrze na mojego małego to az mi wstyd ze chciałam zeby był dziewczynka..i tak naprawde teraz juz staje mi sie obojetne co bedzie...byle zdrowe...tak jak powiedziała eden usmiech dziecka ...bezcenne...i powiem wam ze czuje sie coraz bardziej silniejsza na docinki...mam dwoch Panów moich...spod mojego serca i kocham ich nad zycie...i wiem ze kiedys bedą dla mnie ostoja...zreszta straszy juz jest...na zakupy pójdzie...pozałatwia sparwy papierkowe...to zaniesie to przyniesie..super...herbatk zrobi i kamapke..takze same widzicie:-) a poza tym troche sie boje, ze jesli sie bedzie obnizac to ph czy napewno to nie uszkodzi plemników...oczywiscie przygotowywac sie bede razem z mezem..mąz mój oczywiscie juz wtajemniczony od poczatku w te sprawy wiec zakwaszanie najwazniejsze od czerwca:tak:ja tez mam konflikt serologiczy znaczy ja mam 0rh- a mąz ABrh+ ale moje dzieci maja Arh- wiec jaka lekarze twierdza nie było konfliku bo dzieci maja moja grupe krwi a i ja nie wirze w te rzeczy ze jak konfikt to smaych synów ja jestem przykładem ze sa wyjatki od reguły:tak:...
ps...lampa juz stoi i swieci takze dodatne jony blleee:-Dod czerwca suplementy, dieta obnizanie ph... i daj Boze od wrzesnia staranka...jak tak czytam to chyba dieta, suplementy i obnizanie ph staja sie najwazniejszymi warunkami do spełnienia jesli chodzi o starania o dziewczynke bo widze ze odległosc od owu nie ma takiego znaczenia....cóz ja chyba bede sie zworowac na przykładzie noemi jak dobrze pamietam jej sie udało i tylko jej wykres czytałam i wydaje sie mało skomplikowany i bardzo rzeczowy...kochane miłego wieczorku...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzieki dziewczyny w imieniu syncia.

Ale się dzisiaj naczytałam starych postów i od razu przyszło mi do głowy to co czarnej perle o uszkodzeniu tych plemników??? I że dziecko może byc chore. Piranha ratuj. Jakbys napisała jeszcze dokładnie jakie proporcje wszystkiego i kiedy aplikować a jak replens obnizy to czy już nie stosować. Czy w końcu leplszy jest ten rephresh (chyba tak to sie pisało). Im więcej czytam tym wiecej pytań. Na razie skończyłam na tym jak Kosmopolitam dowiedziała się że będzie miała syna. Wcześniej nie czytałam dokładnie i nie wiem jak wyglądały jej starania ale z tego co wynika (dziewczyny ciągle wierzyły że musi być córa) to chyba wszystko zrobiła co tylko mogła. Więc się trochę podłamałam, no ale nikt nie pisał że to na 100%.

ZMykam się prysznicować i spać. Dobrej nocy.
 
Do góry