reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witaj maran:), elmo sie ucieszy, ze tu jestes, szukała towarzyszki do chlopczykowych staran;) bo pozostałe w wiekszosci "poluja" na dziewczynke;)
 
reklama
mama kubolki ja jeszcze nie wiem czy chce sie starac póki co informacji zasiegam a widze, że Wy tu dobrze zorientowane jestescie... troche sie boje starań bo nie ma reklamacji ;) a ja teraz tylko chłopca bym chciala :) dziewczynki już mam ;) a zresztą Majka to jak chłopiec psotna ale zawsze mi sie marzył synuś mamusi, ale póki co nie było mi dane...
 
maran próba nie strzelba, warto zaryzykowac, ja jeszcze drugiego synka nie urodzilam, a juz zbieram info , ktore przydadza sie przy kolejnych staraniach, Twoje dziewczynki sa urocze:) a Alicja ma urodziny wtedy kiedy ja, tylko jest ode mnie 25 lat młodsza;)
 
mama kubulki no urocze sa ale i nerwów dużo do nich trzeba, dlatego nie wiem czy chce od nowa to wszystko przechodzić... kolki - obie miały, bolesne ząbkowanie - Ali pierwsze zeby wyszły jak skonczyła 3 miesiace, wiec ledwo kolki mineły a juz zabkowanie było... z Maja podobnie... No a Ala miała być z lutego, ale wyjśc nie chciała wiec poród wywołali 2 tygodnie po terminie i stąd taka data urodzin :)
 
Hej
No niestety muszę czekać na @. od wczoraj mam plamienia, do tego temperatura dzisiaj spadła... no cóż może innym razem. Szczerze mówiąc mam dosyć. Jestem już zmęczona psychicznie.
Pozdrowionka
PS
znając mnie dalej będę się starać........
 
Witam się z rana. Tak na szybko.... wczoraj mieliśmy wolną chate, mała sprzedana na noc, więc korzystaliśmy z okazji. Romantyczna kolacja a po kolacji... no wiecie ;-) heh

Krystianmartin przykro. Sciskam Cie mocno. Trzymaj sie cieplutko :*
Maran no wreszcie jest ktoś z kim będe mogła się bratać że tak powiem :tak: Mam córeczke w wieku Twojej Ali (a tak na marginesie sliczne imie dla dziewczynki). Jest jedna ale też daje popalic :-) Marzenie o synku jest ogromne. Zamierzam dzialac kolo maja czerwca, narazie sie przygotowuje, na calego, wiesz jak na wojnę :-D temperatury, wykresy, testy, diety, ph... nie jest to do końca takie latwe jakby sie wydawalo. Mam nadzieje ze zostaniesz na dluzej, bedziesz mi kibicowac, nam kibicowac, to moze Cie z czasem najdzie :tak:
Odezwe sie pozniej bo dopiero wstalam (tak nie pamietam kiedyostatnio spalam do 9 :szok: chyba jakies 4 lata temu :tak:) i musze troche sie pozbierac.
Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Ps. Piranha Eden dzieki ze odpisalyscie odnosnie tych testow... i chyba to racja ale opisze pozniej.
 
Cześć dziewczyny,

Elmo, no toś poszalała :) A mnie sie marzy taki wieczór sam na sam i spanie do 9 :)

krystianmartin, a może spróbuj zbliżyć się bardziej do owu np. dzień przed albo nawet w sama owulację.
Ściskam Cię mocno i nie poddawaj się!

Pod koniec grudnia pomyślałam sobie, że idę na całość i przytulanki były 3 dni przed owu i nic z tego nie wyszło... potem trafiłam na to forum i pomyślałam sobie, że pewnie byłby trzeci syn bo ani suplementów ani diety dziewczynkowej nigdy nie stosowałam. Mój M to mógłby jeść sól łyżeczkami, ziemniaki i mięso uwielbia. Ja zresztą tez uwielbiam wszelkie potrawy z ziemniaków, pomidory i piłam dwie zielone herbaty dziennie :) Także żeby "odtruć" nasze organizmy z sodu i potasu to teraz zredukowaliśmy te potrawy do minimum. Wprowadzam wiele nabiału do diety, bo u nas pewnie nawet 6 miesiecy byłoby za mało :)

Miłego weekendu laseczki :)
 
Eden to my własnie na odwrót, dieta codzienna typowo kwaśna, codziennie conajmniej litr mleka, dużo białego i zółtego sera, jogurty, potrawy mączne, mieso wlasciwie ok 2 razy w tygodniu, raz ryba, kawa... ja to mialam az kwasno w buzi od tego :-D takze chyba cos jest prawda z ta dieta. Ja mam corke Ty synow...
 
kurcze to u mnie sie znowu nie sprawdza bo ja lubie mieso i jem bardzo dużo... ziemniaki tez i pomidory i cytrusy... kawy pije ze 3 dziennie, herbaty też za 2-3.... a mam 2 babeczki ;)
 
reklama
Maran bo z drugiej strony nie można tego tak uogólniac i sprowadzać tylko do diety. Mięso własciwie nie jest produktem wskazanym na chłopca :no:
 
Do góry