reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witajcie dziewczyny.:-) Dawno nie zaglądałam ale się stęskniłam. Fajnie że nowe dziewczyny dochodzą- dla nich powodzenia w planowaniu- bo przecież o to w tym forum chodzi.
Eden sprawdź skład tego twojego WMC Aquamin, bo możesz sobie zaszkodzić. Piranha ci podpowie na pewno.
Piranha to twoja Kaja taka już duża 7 m-cy jak z bicza strzeliło.
Wogóle jakoś tu dużo zaciążonych kobitek.

Miłego dnia życzę:-)
 
reklama
Dzięki Piranha, właśnie czytałam kika stron wstecz i dotarłam na ten link, ktory wkleiła Karola. Kurczę sporo trzeba się natrudzić ale ja nie mam wyjścia. Jestem po dwóch cc i dla mnie to naprawdę ostatnia szansa na córkę. Tak czy inaczej zawsze chciałam mieć troje dzieci, tylko M mówi, że jeszcze za wcześnie, że może w przyszłym roku zaczniemy się starać. A ja chcę już w te wakacje :)
 
eden i czarna perła - witajcie i zapraszamy oczywiście :)
Elmo , niebieski królik ma wyczarować chłopca :)
daria , tak wizyta 30.01 o 9 rano , jest to drugie prenatalne z dokładnym usg :)
 
Agulek-79 skład mojego preparatu to: 1 tabletka
Aquamin(Lithothamnion sp.) zawiera wapń - min. 250 mg - 781,3 mg
Magnez 100 mg
Cynk 7,5 mg
 
Eden, tylko tyle jest wymienione w składzie Ja nie bardzo się znam ale na pewno ważne jest w jakiej formie jest wapń bo może mieć dobre dawki ale może podnosić ph, na pewno nie może to być tlenek. Podpytaj Piranhe, ona jest naszym GURU:-)
 
a na ile przed staraniami najlepiej zacząc sie stosowac do zalecen na córkę...ja karmie małego piersia a do odstawienia jeszcze 3 miesiące czyli jak bedzie miał 5 miesiecy teraz to raczej nie wchodza w gre zadne diety...rozumiecie..córka córka ale synus najwazniejszy:-)..ps. ja teraz jem Pharmaton Matruelle i zamierzałam tez przed staraniami ..Piranhe mozna czy lepiej wcinac cos innego...
 
Agulek, na wszelki wypadek kupiłam na alllegro nowy preparat Now Calcium Citrate, który był tu polecany wcześniej. Ten odstąpię mamie ;) W jakich dawkach powinnam go brać? Wapnia ma 600 mg a magnezu 300 mg. Powinnam brać 2 tabl. dziennie?
 
Nowe dziewczyny witajcie.

Piranha bidulko. Ja miałam tylko raz zapalenie (.)(.) i mam nadzieje, że wiecej nie będzie. Za to słowo "mama" od Kajusi wszystko wynagrodzi. Brawo dla Krzysia.

Dzięki Piranha, właśnie czytałam kika stron wstecz i dotarłam na ten link, ktory wkleiła Karola. Kurczę sporo trzeba się natrudzić ale ja nie mam wyjścia. Jestem po dwóch cc i dla mnie to naprawdę ostatnia szansa na córkę. Tak czy inaczej zawsze chciałam mieć troje dzieci, tylko M mówi, że jeszcze za wcześnie, że może w przyszłym roku zaczniemy się starać. A ja chcę już w te wakacje :)

Eden witaj w klubie. ja też po 2 cc. Moj młodszy ma 5 m-cy a trzecie też już bym chciała gdzies wakacje, może po, ale kurczę czy to nie za wcześnie? Chociaz znam osoby co i po 8 m-cach po cc byly w ciązy.

Dużo dziewczyn mamy co po 2 synkach zamarzyły sobie dziewczynki. Będzie nam raźniej.

Pozdrawiam wszystkie.
 
reklama
Eden calcium citrate brałyśmy po 2 tabletki.
Mila dużo tu podwójnych mamuś chłopczyków, ale wasze takie małe a moje to już duże koniki (11 i 7 lat) i coraz mi lepiej. Mam czas dla siebie i dla męża, możemy sobie pozwolić na wspólne wypady i na jakieś imprezki, a dzidziuś wiadomo......coraz częściej się zastanawiam czy nie zastopować. Dzieci też mnie cieszą, już nie patrze na to pod kątem że nie mam córki ale że mam fajnych chłopaków, kochanych i mamusiowych.
 
Do góry