reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Mamo kubulki mi się kalendarz z chłopakami sprawdził. Kuzynka w piątek się dowie co nosi pod sercem jak to będzie dziewczynka to chyba będę planowała zgodnie z tym kalendarzem. Dobrze że Ci lepiej. Antek fajne imię. A może jeszcze kiedyś będzie córeczka. Nie przestawaj marzyć i wierzyć.

Elmo i to jest dobre nastawienie. Tak trzymać.

Dido córkę planowaliście zgodnie z "przepisem" na dziewczynkę, czy jesteś farciarą? hehe. Fajnie masz. Chłopaki prawie "odchowane", mają siebie a Ty małą Księżniczkę.
 
Hej jakos dawno mnie nie bylo:zawstydzona/y:

Mam prosbe do was, wydrukowalam sobie co i jak na planowanie dziewczynki i chciałabym zeby ktoras pomogla i wypisala suplementy diety i witaminy ktore dostane w polce w aptece ktore zawieraja odpowiednie dawki. Bede wdzieczna bardzo.
 
Ostatnia edycja:
Witam Wszystkie stałe bywalczynie, nieobecne i nowe
Wszystkim życzę wszystkiego dobrego.

Mnie mniej, bo Pająk trochę choruje - najpierw wysoka gorączka, a teraz suchy duszący kaszel - meczy go to mocno.
 
u nas kuba znowu chory. Mi sie kalendarz nie sprawdzil. Filip mial byc dziewczynka jedrus tez z jedrusiem to wogole wszystkie wrozby objawy na dziewczynke wskazywaly.nawet jony bo owulacja byla zaraz po nowiu
 
No w sumie moja Zuza to z chinskiego dziewczynka :) ale i tak w to nie wierze. To byłoby zbyt proste!
Ja w pracy ale w kazdej wolnej chwili studiuje zapodane lektury ;-)
Milego dnia dziewczyny!
 
Pajak- zdrowia u nas tez to samo było >koszmar.
Mama Kubulki czy mozesz mi odpowiedziec na poprzednie moje pytanie?tak z ciekawosci pytam?
Andzia zdrowia dla KUBY.
Ania w aptece to nie dostaniesz raczej tak wysokich dawek tych suplementów jak PIRanHa zaleca.
 
Czesc dziewczyny

....i ja do was wpadam, na mala chwileczke z poranna kawusia.
Witam wszystkie nowe staraczki, zycze powodzenia w starankach, a potrzebujacym duzo zdrowka
U mnie w domku nadal szpitak, tak wiec czasu brak na wszystko....trzeba "uslugiwac" chorujacym...

Dziewczynki milego dzionka for all
 
Andzia duzo zdrowka dla Kubusia!!!!! po nowiu jest wiecej jonów ujemnych?

trusk
affka fajnie, ze masz juz glukoze za soba.... jak wyniki? ja bede pila glukoze za tydzien, jak wrocimy z urlopu;) fuuuuuuuuj ale damy rade;)

aguśka a Ciebie kiedy czeka glukoza? ;) widze, ze masz duzo lepszy stosunek do plci drugiego dziecka, niz ja na poczatku.... gratuluje, ja to jak oszołom sie zachowywałam

pająk zdrówka:)


wiecie co? jak czytam o planowaniu dziewczynki to mam ochote zaczac juz teraz ;) jak mały nie da nam za bardzo popalic to mysle, ze uda mi sie meza namowic na trzecie dziecko, ale to wyjdzie w praniu, bo jak Antek bedzie taki jak Kubuś to ja predzej wyladuję w wariatkowie;)

wlasnie sie pakuję, dzis ruszamy;D hej ho hej ho
 
reklama
Hello , jestem i ja ...

Elmo , jesczcze ja się tu na wątku łudzę , że może jednak chłopczyk będzie :) może za tydzień się wyjaśni
Ale szczerze już pisałam , że raczej nie zrobiłam wszystkiego na 100% żeby był synek , więc niewiele pomogę. U mnie ph było ok4,5 starałam się je podnieść sodą , guajazylem , dieta to tak na 50% , celowałam w owu , no a kalendarz pokazuje "niebieskie" kwadraciki - bardzo jestem ciekawa co z tego wszystkiego wyszło :)
 
Do góry