reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Nulleczko
super wiesci..
Dokladnie po maternie dzieci sa spore
ja nie bralam zadnmych witamin w ciązy bo bylo mi po nich niedobrze a poza tym....chodzilam w ciązy w okresie wiosny, lata i ciut jesieni gdzie bylo duzo warzyw, owocow itp. mialam bardzo dobre wyniki..
z maksiem juz jesien i ciut zimy...ale takze mialam super wyniki zatem poza kwasem foliowym nie bylo potrzeby nic brac..moi chlopcy wagogo chyba sredni bo maciej 3360
a maksio 3400

Andziak
kciukersy mocne za Was.....tez mysle ze do konca tygodnia Jedruś bedzie z wAMI!!!!!!
 
reklama
No chciałabym szczegolnie ze w sobote dyzur ma moj lekarz. No i chłopcy w domu nie ma problemu ze szkoła. A jakbym urodziła po 24 to by był 11.11.I tak mysle ze może pojade na IP powiem źe miałam skurcze . Tylko gorzej jak mnie połoza i bede musiała lezec.A co dó imienia to ja sama im dluzej to trwa to zaczynam miec watpliwosci. A tak juz by był i tyle.
 
Ostatnia edycja:
jestem ..

Macy
hahaaa no jakiś motorek mam ..ja strasznie nie lubię jak się nic nie dzieje :-p



Magda z uk
gratki dla córy

mój Domiś też szybko pozbył się pieluch ..miał 2 lata i od razu w nocy też odstawiłam


Andziak
&& niech sie ruszy..


kupiłam do jadalni na stół takie ecri jakby margaretki ale większe i już pięknie stoją w białej doniczce ---> takiej Czarodziejka jak Ty tez masz z Ikea;-)
i kupiłam sztuczną zieleninę do doniczek na okna przed domem ...żeby nie było ,że tylko latem doniczki stoją :)


teraz lekcje z Zuza i zaraz się biorę za obiad--> dziś ryba ..
 
Piraniu - wykorzystam moment, że częściej dziś zaglądasz na bb...powiedz mi kochana jak Kai smakowały te cudeńka, które podawałaś jej po 4 mies, jabłka, bananki, warzywka itp??? bo zastanawiam się czy do karmienia nie będzie mi potrzebny kask motocyklowy albo gogle narciarskie...:-D

niedługo uciekam na fitness:-), ale wieczorkiem wpadnę i poczytam, ciekawe co tam u Truskaffki;-)
 

Maciurka
, to może jednak lepszy byłby monitoring? W przypadku tak nie regularnych cykli byłoby to najlepsze wyjście. Próbowałaś kiedyś? Ja bardzo długo starałam się o pierwsze dziecko i monitoring mi wtedy dużo dał. A testy owulacyjne wychodzą Ci? No i jak z bólem owulacyjnym? Jest, czy raczej kiepski to wyznacznik u Ciebie? Ja brałam pod uwagę wszystkie czynniki na raz, czyli monit co któryś cykl, temp, ból owulacyjny, śluz i testy, żeby jakoś ustrzelić jajo. No i powiem Ci, że po czasie już wiedziałam, kiedy owulka nadchodzi, a kiedy cykl był stracony. Powodzenia:happy2:

o monitoring sie jeszcze nie dowiadywalam, nie wiem wlasnie czy isc przez GP - i rozwiazywac sprawe niemoznosci zajscia, czy od razu leciec do polskiego gin jakos 100e za wizyte i juz, dopiero jak cos bede sie dowiadywac jak to wyglada finansowo jesli ktos chce na monitoring, testy owulacyjne robilam jakis czas temu, pare cykli, juz nie robie, jakos nic mi nie daly to zrezygnowalam ale tak wychodzily zalezy od cyklu raz 18 dc pozniej 20 i nawet 24 dc byl dopiero pozytyw, z bolami owulacyjnymi sama nie wiem, wczoraj mnie cos kulo wieczorem po lewej stronie takie pulsowanie, ale pare dni temu tez - wiec nie wiem jak to interpretowac :no:szczerze powiem, wlasnie kupuje sobie termometr owulacyjny, a teraz to tylko sluzem sie sugeruje - ogolnie to bylam przekonana ze mam problemy z tarczyca, bo jestem nie do zycia,senna na maxa, itd ale robilam badania i wsio ok, wiec ja juz nie wiem o co chodzi...
 
Witam :) po usg połówkowym :)

jakie wieści?? ....





HiHiHi...Wizyta bardzo udana :) dzidzia pięknie rośnie, wszystkie parametry prawidłowe, wszystko ma na swoim miejscu, wiek wg usg zgodny z Om ..czyli sama radość
Niunia ma ok 16cm-tak średnio dała sie zmierzyć, bo wiadomo już się nie mieści w kadrze hehe i dziś wyszło że waży 275gram :)
mam półgodzinnny filmik :-):-):-):-) bardzo się ciesze bo będę mogła pokazać rodzicom, a to dla nich duże przeżycie, zobaczyć malucha podczas usg :-):-):-):-):-)
Pani dr pokazała wargi sromowe, ja tam średnio się znam, ale jak mówi że to to ...to jej wierzę haha, w dokumentacji mamy zaznaczone czarno na białym że "płeć żeńska" ;)

Mati pooglądał dzidzię, a potem sobie rysował :-) najbardziej podobało mu się bicie serducha i ziewanie małej:-)

a ja nadal mam takie uczucie takie na 1%...że w prima aprilis synka urodzę :p
 
reklama
Poczytałam, nadrobiłam ;-) ;-)Dziękuję Wam bardzo za dzisiejsze kciuki:-)

Pirania haha no to napawaj się:-D no i tak potwierdziło się i planowanie i nub i to że odległość od owulki nie ma większego znaczenia-o ile ph ładne i śluzu bj brak, przy staraniach dziewczynkowych :)
no chyba że się nam jednak zdarzy prima aprilisowy syneczek żartowniś :-p
Nullka piękne wieści:tak::-) teraz czekamy na Twoje genetyczne :-)
ja biorę 3x magnez, 1xżelazo, i witaminki Femibion Natal 2
Magda brawa dla córci :D :D :D


sorki że dziś tak szybko i pobieżnie, ale lecimy właśnie do dziadków z wieściami i filmikiem :)
 
Do góry