reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
truskaffka - GRATULACJE!!! :)) - haha podpisuje sie pod zapytaniem Ann o przypomnienie jak tobylo z toba suplementacja itp. ;) w wolnej chwili :)), bo jak zobaczylam te liste wymagan to panika w oczach haahah :-D
 
Truskaffka GRATULUJE i zazdroszcze.nawet sobie nie wyobrazasź jak w kazdej ciazy czekałam na takie wieści. Ale widać miałam mieć 4 synow. Tylko troche mnie dołuje fakt ze juz nigdy nie usłysze słow ma pani corkę.
 
no i jesteśmy, dziadki w szoku jak to teraz malucha można podglądać :) cieszą się że maluszek zdrowo rośnie :)

Ja jestem padnięta...dużo się zebrało naraz, wczorajsza wizyta, dzisiejsze jeżdżenie, usg..dużo emocji..także zaraz brykam pod prysznic i łóżeczko powitam :)

co do staranek.. nasza przygoda zaczęła się mniej więcej w lutym. NAjpierw ruszyła w drogę dieta. Unikanie potasu, sodu-czyli głównie bez pomidorów, ziemniaków, soli starałam się mniej używać. Do tego sporo nabiału i wapnia, czyli wszelkie mleczne cuda, nabiał, kakao gorzkie.. owoców nie jadłam, poza malinami i truskawkami.akurat na sezon trafiłam, więc źle nie było :p
od lutego/marca zaczęliśmy wcinać suplementy, i ja i D, B-complex, cytrynian wapnia, magnezu, potem też witamina C, żurawina. Chyba o niczym nie zapomniałam...
przez trzy cykle piłam ziółka na owulację, bo lipa była...ale to bez wpływu na płeć ;)
ph mierzyłam, ale nie jakoś szczegółowo.. po prostu podczas igraszek sylk stosowaliśmy, po również zapodawałam trochę i nie mierzyłam już ph, chyba że rano..jak było wyższe niż 5 to trochę sylku dawałam.
Owulacja wypadła po pełni, zbliżyliśmy się do owulacji nawet na 24h przed, i kilka godzin po też działaliśmy..
aa u mnie o tyle lepiej, że raczej nie miałam typowo płodnego śluzu, susza generalnie panowała... i ph w związku z tym też zazwyczaj w okolicach 4,5-5,5

chyba to wszystko...
 
Koliber, ja łykałam B-100 właśnie firmy Puritan's Pride, tyle że bez ziołowych dodatków :-)

Tasha, hahaha, u mnie obyło się bez tego rodzaju atrakcji, Kaja wcina aż jej się uszy trzęsą, na początku próbowała ssać z łyżeczki ale szybciutko załapała co i jak i teraz szeroko paszczę otwiera :-)

Truskafffko, nie mogło być inaczej :-), strasznie się kochana cieszę, że niunia zdrowa no i że jest babeczką! :-)
happy_jump.gif
To jak, obie tuczymy się kasztankami czy plus z minusem dają zero? :-D To kto się teraz ze mną zakłada? :-D

Na razie na naszym forum ogromna skuteczność, czekamy teraz na wieści od nullki i Noemi :-)
 
Piranha
ja sie moge z Toba zalozyc :-)ale niestety nie o kasztanki bo tu nigdzie ni ma:angry:

dzis byla u mnie kolezanka z 3,5 letnim synkiem. Matko boska jaki armageddon. zawsze to moj syn dostawal baty od Nataniela a dzis moj okazal sie tym gorszym. z dwoma takimi nie ujechalabym za dlugo....az sie smialam do kumpeli- boze musze przemyslec decyzje o drugim dziecku hahaha:)
 
truskafffko nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę i gratuluję córeczki. Pocieszylas mnie ta odlegloscia od owu , bo ja w cyklu w którym zaszlam nie miałam nawet odrobiny sluzu Bj , totalna susza była , ale i tak sie nie nastawiam .

Piranha a może ze mną teraz chcesz sie założyć??? Bo ja naprawdę bardzo chce córkę ale ciężko mi uwierzyć w to że dostapie takiego szczęścia jak truskafffka. Szczególnie po słowach kolegi przepowiadacza. :)

Wczoraj spełniła sie kolejna jego przepowiednia u znajomej, dlatego coraz mniej wiary we mnie.
 
reklama
Do góry