reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Nullka - no to super wieści!!! teraz czekamy do 19 listopada;-)

Mama - możesz być ze mnie dumna...poszłam w twoje ślady i już jest poodkurzane, pranie wstawione, maseczka na twarzy:-D

Koli, Macy - powiem koleżance, żeby przebadała małego pod kątem candidii, dzięki:tak:

dziękuję dziewczyny za opinie w sprawie szczepień i za wypowiedzi mam, które zdecydowały się na takie szczepienia dla swoich dzieci:-)
 
Właśnie gdybam czy kupic Femibion Natal 2 (on ma dużo mniej witamin ) czy Materne DHA ???

Piranha pocieszyłas mnie wymiarami Kajuni na tym etapie :) A Prenatal pomógł Ci w anemii??
 
Koliber, super plan :tak: A propos tu chodzi o ekstrakt z liści oliwki, podobno jest bardzo zdrowy Olive Leaf Liść Oliwny Extract 20% 150 mg 60 Kaps (2710270884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :-)

nullka
, nie wiem na ile to prawda ale po Maternie rodzą się często strasznie duże dzieci, u siostry w pierwszej ciąży się sprawdziło bo syn ważył ponad 4 kg. Ja bym wzięła Femibion, to bardzo dobre witaminy. Prenatal mi nie pomógł, zrobił to dopiero łykany dodatkowo Biofer Folic.
 
Koli, najlepiej sobie dwójeczkę od razu ustrzelić. Cytrynka na chłopczyka i oliwka na dziewczynkę. ;-) To jutro trzymam kciuki za dobre wyniki. A będziesz je znała kiedy?
Nullka, wspaniałe wieści. :-) Muszę zerknąć, ile moje dzieci miały w tym czasie.
 
No własnie kiedys słyszałam ze po którys witaminach rodza sie duże dzieciaczki, ale zapomniałam po których i ty mi to przypomniałas. To chyba zdecyduje sie na ten Femibion Natal 2 :-) Chyba nie ma to znaczenia że ma tylko 200 mcg foliku?? Bo Materna np ma 400 mcg. Ogólnie Materna ma dużo wiecej tych witamin i stężenie ich ale może własnie dlatego te dzieci większe rosną ;-)

Koliber nie ma co zazdrościc - na każa z nas przychodzi pora - także wierzę że niedługo i Tobie sie uda :-)
 
macy dzieki kobieto :-) To wychodzi na to że ten mój mały wcale nie jest taki mały jak ma 5,2 cm :-)

Czy wiecie o której godzinie truskafffcia ma wizytę??
 
Miciurka ja chciałam wiedzieć, co mam w brzuszku, no bo planowałam synka i nie mogłam się doczekać efektu. Czekałam jednak do usg połówkowego z płcią, żeby mieć większą pewność. I cykle tez miałam nie regularne, ale po pół roku obserwacji udało mi się wyczaić owulkę bezbłędnie:-) Z własnego doświadczenia, to podpowiem tylko tyle, żeby jednak poświęcić kilka cykli na obserwację, zwłaszcza planując dziewczynkę;-)

ja juz obserwuje moje cykle od roku, bo juz dlugo sie staram, moim zdaniem ja i tak mam predyspozycje na dziewczynke bo mam malutko tego prawidlowego sluzu jak bialko jajka a natomiast a ten metniejszy, zakwaszony - sory niewiem jak to ujac heh- to zdecydowanie przewaza, ja mam taki problem ze nieregularnie strasznie wszystko w przedzialo 28-29 dni do 45 dni max, wiec ciezko trafic, zdarzylo mi sie tez po 15 dniach miec krwawienie - najpierw bylo plamienie i juz myslalam ze zaszlam, ale niestety.... wiec juz sama nie wiem co mam tutaj robic i jeszcze ta lista... haha az nie moge uwierzyc - teraz zainteresuje sie tymi jonami itd. no i aktualnie jestem przy koncowce cyklu - chyba wiec bede za niedlugo wiedziala czy ten miesiac cos dal, :)
 
reklama
Mama - możesz być ze mnie dumna...poszłam w twoje ślady i już jest poodkurzane, pranie wstawione, maseczka na twarzy:-D


Tasha
jestem z Ciebie dumna-a jakże :-D


Nullka
nasza Truskafcia będzie dopiero popołudniu na bb bo miała jeszcze po wizycie cos załatwić .



kumpela była i co ??? ubiłyśmy interes:-D
nie ma jeszcze łóżeczka do Małej więc sprzedałam Jej po dzieciach moje+szyte na miarę prześcieradło z falbankami ecru + pas poporodowy za 120zł..Ona zadowolona bo zaoszczędziła a ja się pozbywam powoli poodkładanych sprzętów :)


idę wkopać te moje rosliny póki nie pada ...
jak sobie pomyslę ,że na wiosnę wyjdą mi frezje w ogrodzie to :-):-)
 
Do góry